Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkiye bir Müslüman Ülkesimidir?

Türkiye bir Müslüman Ülkesimidir?

• Evet,bir Müslüman ülkesidir.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır,bir Müslüman ülkesi değildir.

• Kararsızım

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

**DiyarýMevlana**

New member
Web sitesi
islamigenclik.page.tl
objektif tarafsız biri olarak şöyle bişey farkettim. türk milleti gerçekten biraz saf. sakın yanlış anlamayın kötü manasında değil, sadece insana ne dersen ona hemen inanır diye bişey var sizde. bi açıdan çok güzel bişey bu, bizde böyle saf temiz insan kalmadı artık. ama başka bi acıdan insanı etkilemek çok kolay oluyor mediayla gazetelerle falan. yahudiler amerikanlılarda bunu hep kullanıyor.ama işte diyarımevlana abi anlattığı gibi televizyonda gazetelerde böyle bişeylerin gösterilmeye yayılmaya nasıl izin veriyosunuz hala anlamış değilim

ah kardeşim ah dedim ya medyayı satın almış durumdalar.para var adamlarda.
onlar istediklerini satın alsınlar.bizim imanımızı satın alamazlar

hz.hüseyin nickli kardeşim.
sence bu cennet vatan da islamiyet yaşanmıyor mu ha.
yazık kardeşim yazık.bari nankörlük etmeyin.islamın gerektirdiklerini yaptın da seni engelleyen mi oldu.kardeşim sen yeter ki islamı yaşamak iste.

senin islamiyet yaşanmıyor dedigin benim cennet vatanım ve ben islamı çok güzel yaşıyorum.namazımı kılıyorum , sohbetlere katılıyorum , allahutealayı bir topluluk ile zikrediyorum allaha şükürler olsun allahuteala da bizi dostları ile dost ediyor.

böyle her karışı kanla sulanmış bir vatan da yaşıyorsun ve islamı bu cennet vatan daha güzel yaşayacagın bir yer yok.

YETER Kİ SEN İSTE

A

a.rabia

Guest
ah kardeşim ah dedim ya medyayı satın almış durumdalar.para var adamlarda.
onlar istediklerini satın alsınlar.bizim imanımızı satın alamazlar

YETER Kİ SEN İSTE

inşallah dediğin gibi olur abi ya... çünkü insanların imanıda kalmasa türkiye biter... türkiye gün geçtikçe batıllaşıyor. dikkat edin bu gidişle 10 sene sonra bizden hiç farkınız kalmaz.

P

Pasha

Guest
tehlikeli bir anket bence
musluman bir ulke ise en basiti inanca saygi olmali
musluman bir ulke degilse bu ulkeleyi islamlastirmak icin muslumanlar cihad etmeli

sinang

New member
müslüman insan için kullanılır,ülke için değil.Darul islam mıdır sorusu daha doğrudur.
Bu mevzu ise yersiz bir tartışmadır,şu an zaten ulemanında çizdiği kriterler farklı farklıdır,bu konuda..
Toplum olarak ise İçinde müslüman olanda,olmayanda,düşman olanda vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt