Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

3 BOyUTLU RESİM BAKALIM NE GÖRECEKSİNİZ??

gizemli

New member
bende görüyorum resimleri.:) Sondaki resimde bir adam elini başına doğru götürmüş ama boynunda asılı olanı tam çıkaramadın ne olduğunu.. kısa şort gibi bişiy giymiş.:)

Elifnisa

New member
dün gece 2 adamı nasıl gördüm ben yaa:)) şimdi daha dikkatli bakınca tek adam parmağını gösteriyor boynundada fotoğraf makinası var galiba:)

arzuhal

New member
Ay Ayşe Bi Bakiyim şu Meşhur Resimlere Dedim Senin Yüzünden Gözlerimi Kaybedicektim Allahtan SOn Anda Annem Yeetiştii..: mad: :)

ŞAŞI BAKAYIM DERKEN GERÇEKTEN ŞAŞI KALICAKTIM YA..:eek: :p

ayyþe

New member
16.RESİM

ejderhazerinebinmiadamfi3.jpg

17.RESİM

sprgelicadgg1.jpg

iyi eğlenceler:)

T

Tanyeri

Guest
Ayşe be..
Ne göreceğimi şaşırdım,
Gördüğümden ne anlayacağımı?..
İşi görmek olan şu gözler bile yanıltıp yakmışken beni...
Gözden başkasının gördüğüne inanmak gelmiyor içimden be Ayşe..
Of be Ayşe..

radikal

New member
Bakın aslında çok basit bir tekniği var, ekrana eminim gölgeniz vuruyordur. Ekrana düşen başınızın herhangi bir yerine kulağınız olur yada saçınızın bir bölümü olur farketmez, odaklanın. Ve gözünüzün kaymasına izin verin. Bir müddet sonra baktığınız resim içeri doğru girerken fonda aynı oranda bir resim belirir. Billur gibi, kristalize bir görüntü belirmeye başlar. İşte karşınızda 3 boyutlu resim! Hoş seyirler.
Emeğin için teşekkürler Ayyşe kardeşim.

ayyþe

New member
Bakın aslında çok basit bir tekniği var, ekrana eminim gölgeniz vuruyordur. Ekrana düşen başınızın herhangi bir yerine kulağınız olur yada saçınızın bir bölümü olur farketmez, odaklanın. Ve gözünüzün kaymasına izin verin. Bir müddet sonra baktığınız resim içeri doğru girerken fonda aynı oranda bir resim belirir. Billur gibi, kristalize bir görüntü belirmeye başlar. İşte karşınızda 3 boyutlu resim! Hoş seyirler.
Emeğin için teşekkürler Ayyşe kardeşim.
rica ederim:)
ayrıca,radikalislam abi ya onca zamandır asıyorum ve sen gördüğüne dair bi sinyal bile göndermedin aşk olsun:confused::):)
bende umutsuzluğa düştüm burda helak oldum, bunalıma girdimmm:p:p:)

radikal

New member
rica ederim:)
ayrıca,radikalislam abi ya onca zamandır asıyorum ve sen gördüğüne dair bi sinyal bile göndermedin aşk olsun:confused::):)
bende umutsuzluğa düştüm burda helak oldum, bunalıma girdimmm:p:p:)
Ah abicim kendimize geldiğimiz mi var ki, zaman ayırıp bakalım da iki teşekkür edelim senin gibi emektarlara. Ne kadar zamandır uğramıyordum bu bölüme. Geçen gün baktım da hepside birbirinden güzel.Sadece balıkçının yanındaki köpekmi yoksa sandalın uzantısından bir parçamı onu tam anlayamadım. Ama diğerleri de güzel. Helal olsun, kolay gelsin. Ruşen,Talha ve Bekir kızacaklar belki bana, ama napiim görmedim mi diyeyim yani :rolleyes:

talha_

New member
abi görülmeyince görülmüyor iste..

sen demissin ya sacınızın gölgesini ekrana düsürün diye belki saçlarımız tükenmeye yüz tuttuğundandır göremememiz...!

hala göremediğimi ifade etmeli miyim bunuda bilmiyorum...:(

selametle...!

Üst Alt