Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

3 BOyUTLU RESİM BAKALIM NE GÖRECEKSİNİZ??

ayyþe

New member
14.RESİM

halkayl5.jpg

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Evet, bu resmi size ben tanıtayım. Gayet açık bir şekilde görülüyor. Bir masa, etrafında üç kişi oturmuş, bir kişi ayakta. Sanırım o da hancı gibi bir şey. Masa da yemekler var. Hatta ortada büyük tabakta kocaman bir tavuk. Bir kedi de oturanların ayaklarında dolaşıyor. Bu kadar basit.

T

Tanyeri

Guest
Evet, bu resmi size ben tanıtayım. Gayet açık bir şekilde görülüyor. Bir masa, etrafında üç kişi oturmuş, bir kişi ayakta. Sanırım o da hancı gibi bir şey. Masa da yemekler var. Hatta ortada büyük tabakta kocaman bir tavuk. Bir kedi de oturanların ayaklarında dolaşıyor. Bu kadar basit.

Yalan söyleyen bitlensin mi ağabey? :)

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sakın, sakın. Hiç bitle pireyle uğraşacak halim yok. Tamam resimde ayak altında dolaşan kediyi fazladan söylemiş olabilirim:)

ayyþe

New member
ya bekir abi şu önde gördüğün resimle uğraşmayı bırakırmısın...rahat bırak önde gördüğün o kareyi arkadaki resme odaklan...öndeki resimden bişeyler çıkarmaya çalıştıkça hiçbir zaman göremeyeceksin bu gidişle:)
sadece bekir abi değil diğer göremeyenlerde buna dikkat ederlerse görebilirler öyle umuyorum en azından:rolleyes::)

bekir

sadece bir kul
Yönetici
ya bekir abi şu önde gördüğün resimle uğraşmayı bırakırmısın...rahat bırak önde gördüğün o kareyi arkadaki resme odaklan...öndeki resimden bişeyler çıkarmaya çalıştıkça hiçbir zaman göremeyeceksin bu gidişle:)
sadece bekir abi değil diğer göremeyenlerde buna dikkat ederlerse görebilirler öyle umuyorum en azından:rolleyes::)

Ne diyorsun ayyşe ya, arkada resim mesim yok, öndekini göremedik daa, kaldı arkada ki:)

Elifnisa

New member
resmin ortasına odaklanın öylece yarım saat bekleyin vallahi görüyorsunuz:)

rusen_alp

New member
Hah hah haa. Sen deli fıkrasını bilirsin rusen_alp... :) Ben bir aydır hergün bakıyorum göremedim, sen hemen göreceğini mi zannettin :)

Ben 10 yaşından beri bakıyorum şu bilmem kaç boyutlu resimlere, yok resmin önündeymiş, arkasındaymış, sağa kır, sola kır, gözlerini sık, amuda kalk öyle bak , hala tık yok :D

ayyþe

New member
Ben 10 yaşından beri bakıyorum şu bilmem kaç boyutlu resimlere, yok resmin önündeymiş, arkasındaymış, sağa kır, sola kır, gözlerini sık, amuda kalk öyle bak , hala tık yok :D
:D
sizler umutsuz vakalarsınız anlaşılan:(
ama ben umudumu kaybetmiyorum... bakın onca kimse görmedi görmedi bir anda elifnisa ablam gördü belki sizde görürsünüz:)

Üst Alt