Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

3 BOyUTLU RESİM BAKALIM NE GÖRECEKSİNİZ??

ayyþe

New member
Ah abicim kendimize geldiğimiz mi var ki, zaman ayırıp bakalım da iki teşekkür edelim senin gibi emektarlara. Ne kadar zamandır uğramıyordum bu bölüme. Geçen gün baktım da hepside birbirinden güzel.Sadece balıkçının yanındaki köpekmi yoksa sandalın uzantısından bir parçamı onu tam anlayamadım. Ama diğerleri de güzel. Helal olsun, kolay gelsin. Ruşen,Talha ve Bekir kızacaklar belki bana, ama napiim görmedim mi diyeyim yani :rolleyes:
ya o 3 boyutluyu ben farklı yorumladım.sanki orda bi balık konserve kutusu var adam içinden çıkıyor.konserve kutusunun içinde 1 adam daha yatıyor bide konserve kutusunu yarısına kadar konserve açacağıyla açılmış..
ben böyle yorumladım....
kısacası insan konservesi;)
acaba doğrumu:rolleyes:

Mücahid

New member
:DKonservecilere iş çıktı desene aişe ürün gamı genişledi sektörün:D En kalitelisi bizim konservemiz halis avrupalı vatandaş gellll:D

yavuzburak

New member
Kardeş 3. boyutlu resimler özel resim tekniği ile yapılmış resimler derinlemesıne baktıgın zaman içinde saklı olan nesenyi görüyorsun bu nesnenın görünüşü şekıl olarak oluyor bıraz zaman ister ilk zamanlar ama sonra çok zevkli oluyor bakması :) way be!! Ne alemler varmış diyorsun.. :)

yavuzburak

New member
Bunlarda benden olsun..;)

3dboyutluresimlerabakarpr4.gif
[/

3dboyutluresimlerabakarve7.gif
[/

hilal

New member
1. resimde bir demlik

2. resimde NCB diye bir yazı gördüm.

doğrumu acaba.

hepside çok güzel ama gözlerim mahvoldu ya.

Ebu CENDELL

New member
1. resimde 2 adet yunus var
2. resimde uçan bikuş ama alttaki ne onu bilemedim

samanyolu

New member
Sonunda bende gördüm:23_48_11:
gökkuşağı33 birinci olan yuvarlak bir şekil ne olduğunu çözemedim ama ikincisi demlik
Bekir abi ben aylar sonra gördüm sende başarırsın insan kendini kaybediyor harika bir şey :)

Üst Alt