Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayin Yöneticilere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mehmet-akkaya8

Guest
adam olan kudurur orspu da senin gibide kudurtur.....adamı kudurtmak fahişenin işi sen böyle devam et..ben seni bulacam bulacam deyip boş konuşmayın bana şerefsizin çocukları..adresim orda herşeyim orda...sen git kralın kimse onu al gel şerefsiz herif...başka pcden yazıorum dahada siktir git..benden uzak ol

M

mehmet-akkaya8

Guest
ulan anasını avradını siktiğimin pezevengi...sen adamı tahrik edip edip işte bu böyle bunlar böyledir felan filan ayaklarına niye yatıyorsun....insanı tahrik edipde kudur demek var mı lan şerefsizin çocuğu...ben saf saf herşeyimi yazıyorum adımı soyadımı adresimi sende bi de hele kimsin nesin ne iş yaparsın...islami sitede gelip şarkı paylaşıyorsun şerefsiz herif...allah tanda mı korkmuyon...senin yaptığın küfrün yanında anana avradına sövmüşsüm ne çıkar haysiyetsiz pezevenk....ulan sen elime geçme...sen elime geçme bak geçince ben sana ne yapıyorum şerefsizin evladı seni

radikal

New member
Benim anam ile senin anan, bacı kardeş sayılır. O yüzden ben küfr edemem. Ama; sen benim için bambaşka bir şeysin. Sen, "elime geçme" demene hiç gerek yok. Ben seni zaten elime geçirecem mehmet. Seni getirip önüme koyacaklar. İslami sitede paylaştığım şarkıları sana tek tek makamı ile okutacam. Şimdiden kim ne dinliyor bölümüne git ezber yap. İngilizce olanlar da var, onları es geçme. Aksanı ile söyleyemezsen, yandı gülüm keten helva ! Yani sadece Türkçe şarkıları okutmayacam sana. Yeniden yeşillendi fındık dallarına varıncaya kadar. Anla yani...

Bekir kardeşim; sizden rica ediyorum; banlayın gitsin şu salağı. Ben istediğim zaman onu nasıl olsa bulacağım. Benim ve değerli ailem hakkındaki düşüncelerini o zaman bana yüzüme karşı söyleteceğim. Burada mesaj kirliği yapmasına sebep vermiş olmayalım denyo'nun.

hadi lan, naşşş ! "en kahraman rıdvan" kılıklı sığır ! Millet sıkıldı yazdıklarından. Hep aynı jargonları kullanıyorsun. O küfürleri herkes biliyor. Bak ! arşivdekilerin sayısı çoğaldı, koşş arşive.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt