Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sayin Yöneticilere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CENGÝZHAN

New member
1)Bu web sitesi cüppeli ahmet hocanın mensubu olduğu cemaatin formu mudur..??

2) Bu forunda cüppeli ahmet hoca eleştrilebilir mi..??

Bu soruları sormamın nedeni Cüppeli ahmet hocanın tevkif edilmesinden sonra diğer islami sitelerde
çok geniş cüppeli ahmet hoca tartışmaları yapıldı ve cüppeli ahmet hocayı müdafaa edenler
yanında çok ağır tenkit edenler de oldu...

Bu forumda sadece hoca hakkında aşırı methiyelere rastladım.

Bu soruları sormamın nedeni eğer böyle ise cüppeli hocayı eleştirmekte kaçınayım da forumdan dışlanmayayım
meselesidir...

Bilvesile Selamlar...

mehmet87

Spam
bu forumdan cüppeli ahmeti savunuyorlar diye üyeliğimi silmiştim..bu yazıyı gördüm dayanamadım tekrar geldim...cengizhan senin inançların cüppelinin dediklerine ters geliyorsa bunu söylemek için neyden çekiniyorsun..forumdan dışlanmak mı önemli senin için inançların mı...senin allah ın forum mu..yada cübbeli mi allah..sen affet yarabbi..."allah ete kemiğe büründü mahmut kılığına girdi" diyor cübbeli efendi..bunun adı sapıklıktır..ne ilmi..ilim bunun neresinde..

Selim

New member
bu forumdan cüppeli ahmeti savunuyorlar diye üyeliğimi silmiştim..bu yazıyı gördüm dayanamadım tekrar geldim...cengizhan senin inançların cüppelinin dediklerine ters geliyorsa bunu söylemek için neyden çekiniyorsun..forumdan dışlanmak mı önemli senin için inançların mı...senin allah ın forum mu..yada cübbeli mi allah..sen affet yarabbi..."allah ete kemiğe büründü mahmut kılığına girdi" diyor cübbeli efendi..bunun adı sapıklıktır..ne ilmi..ilim bunun neresinde..

Oraya gelince, o mübarek yerdeki vâdinin sağ kıyısından, (oradaki) ağaç tarafından kendisine şöyle seslenildi: «Ey Musa! Bil ki ben, bütün âlemlerin Rabbi olan Allah'ım. (kassas 30)

Şimdi Ağaç Allah mı oldu mehmet kardeş? Sohbetin başını sonunu dinlemeden sapık birisinin seni yönlendirmesiyle aklın karşıyor. Araştır biraz anlatılmak istenileni.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sayın CENGİZHAN
İslamForum'un ne olduğu üye olurken okuyup kabul ettiğiniz yada okumadan kabul ettiğiniz forum kurallarında yazmaktadır. Eğer okumadan kabul ettiyseniz okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Anlamayanlara anlatmak adına söyleyeyim ki; İslamForum hiç bir gurup, cemaat, tarikat ve sairenin güdümünde değildir. Hiç bir güdümde olmamakla beraber birilerine sövmek için bir panoda değilidr. Kimi isterseniz eleştirebilirsiniz. Ancak eleştirilerinizin kişisel hak ve hukuka zarar vermemesi, yalan ve dedikodu kokmaması, gıybet ve iftira olmaması, kabul edilebilir delil taşıması ve İslam dairesinden çıkmaması gerekir.

Cübbeli Ahmet Hoca hakkında da yazabilirsiniz, yazdıklarınızdan eminseniz. Biz burada özel hayatları değilde İslama münhasır fikirleri, "adabı dairesinde" münazara etmeyi uygun buluyoruz.

mehmet87

Spam
o ağaç allah ın evrende emrinde olan nesnelerden biridir..onda ne nefs vardır nede ona musallat olan şeytan..sesde allah ın sesi..allah cebrail vasıtasıyla peygamberleriyle konuşuyordu..o sefer direk kendisi konuşmuş..cüppeliyle allah ın peygamberi bir tutulmaz..insanda en üstün derece olan peygamberler bile tebliğ etmekle görevli..insanın allah katında en üstünü bile tebliğ etmekle görevli..."ete kemiğe büründü mahmut kılığına girdi" deme cesaretini nerden buluyor kendinde..ayrıca benim o vahhabiyle bir alakam yoktur tanımam bile..ben vahhabi değilim..

CENGÝZHAN

New member
Sayın CENGİZHAN
İslamForum'un ne olduğu üye olurken okuyup kabul ettiğiniz yada okumadan kabul ettiğiniz forum kurallarında yazmaktadır. Eğer okumadan kabul ettiyseniz okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Anlamayanlara anlatmak adına söyleyeyim ki; İslamForum hiç bir gurup, cemaat, tarikat ve sairenin güdümünde değildir. Hiç bir güdümde olmamakla beraber birilerine sövmek için bir panoda değilidr. Kimi isterseniz eleştirebilirsiniz. Ancak eleştirilerinizin kişisel hak ve hukuka zarar vermemesi, yalan ve dedikodu kokmaması, gıybet ve iftira olmaması, kabul edilebilir delil taşıması ve İslam dairesinden çıkmaması gerekir.

Cübbeli Ahmet Hoca hakkında da yazabilirsiniz, yazdıklarınızdan eminseniz. Biz burada özel hayatları değilde İslama münhasır fikirleri, "adabı dairesinde" münazara etmeyi uygun buluyoruz.

SAYGIDEĞER BEKİR KARDEŞİM,

Aslında forum kurallarını okumuştum. İnanmayacaksınız inanamamıştım. Foruma üye olma nedenimdi.

Cüppeli hoca konusu diğer forumlarda hemde 2-3 başlık altında çok büyük tartışmalara neden olmuşken formumuzda hemen hemen hiç tartıuşılmamsı yukarıdaki soruyu sormama neden olmuştur...

TEŞEKKÜRLER.....

Selim

New member
o ağaç allah ın evrende emrinde olan nesnelerden biridir..onda ne nefs vardır nede ona musallat olan şeytan..sesde allah ın sesi..allah cebrail vasıtasıyla peygamberleriyle konuşuyordu..o sefer direk kendisi konuşmuş..cüppeliyle allah ın peygamberi bir tutulmaz..insanda en üstün derece olan peygamberler bile tebliğ etmekle görevli..insanın allah katında en üstünü bile tebliğ etmekle görevli..."ete kemiğe büründü mahmut kılığına girdi" deme cesaretini nerden buluyor kendinde..ayrıca benim o vahhabiyle bir alakam yoktur tanımam bile..ben vahhabi değilim..

Fena ve beka olan Mürşid'tede nefsinin arzuları yoktur, Onlar Allah celle celaluhu'nun sıfatlarında ve zatında kaybolmuşlardır. Bunu ne kadar anlacaksınız bilmiyorum, ama sırf bir Allah dostuna düşman olmayın ona karşı tavır almayın diye açıklıyorum.

Nefsin dereceleri vardır nefsi emmare, nefsi levvame, nefsi mülhime, nefsi mutmainne, nefsi raziye,nefsi mardiyye, nefsi safiye..

Bir Allah dostunun ağaç kadar değeri yokmu ki Allah celle celaluhu ona tecelli etsin? Cübbeli hocanın açıklamış olduğu konu tam olarak şöyle. Tarikatı aliyye sayesinde çeşitli zuhuratlar gözükür, bunu herkes göremez. İşte bu zuhuratlarda gözüken bir konuyu anlatıyor. Allah c.c. dostuna tecelli ediyor. Ağacın Musa a.s.'a "Ben Alemlerin Rabbiyim" demesi gibi. Zuhuratta görüken de Allah c.c. Efendi Hazretlerine tecelli edip "Ete kemiğe büründüm Mahmud diye göründüm" diyor. Allah dostları Peygamber varisleridir..Bilmem anlatabildim mi?

radikal

New member
"Biz bu Kur'anı bir dağın üzerine indirseydik her halde Sen onu Allah korkusundan başını eğmiş çatlamış görürdün, o temsiller yok mu, işte biz onları insanlar için yapıyoruz gerek ki tefekkür ederler" ( Haşr : 21 )

Dağın burada nefsimi var ki; Kur'an'ın dağa indirildiği takdirde itaat edeceğini temsil veriyor Rabbimiz.

Anlayana diyelim, geçelim...

radikal

New member
Ete kemiğe büründüm, Yunus diye göründüm" (Yunus Emre K.S.)

"Mevlana Hüdavendigar bize nazar kılalı
O'nun görklü nazarı gönlümüz aynasıdır." (Mevlana K.S.)

Yunus ve Mevlana gibi zamanın dervişleri söyleyince oluyor da, bu zamanın arifi billahı söyleyince olmuyor mu ?

Allah'ın (Celle celaluhu) sadece o zamanlara has bir lütf mudur ? Bu zamana ait bir lutuf yokmudur ? Bunu düşünmek bile kopkoyu bir şirktir.

Anlayana...

mehmet-5

New member
ben mevlananın sözlerini inkar etmekten gayet mutluyum...neyse

bekir ve samanyolu..arşivde açtığım o 2 tane saçmasapan konuyu niye silmiyorsunuz...internette çoğu insan gerçek adını bile söylemiyor..benim adım soyadım adresim öylece duruyor orda..maskot gibi 800 kere izlenmiş o konu..mahalle muhtarının adı bile yazıyor...saçmasapan...silin kardeşim benim iznim olmadan niye tutuyorsunuz o yazıları orda...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Burada sizin izniniz ile, sadece sizi ilgilendiren konular silinir veya korunur ki o dahi yönetim inisiyatifindedir. Kaldı ki bu mesajlar sadece sizi ilgilendirmiyor.

Eğer silinmesi gerekiyordu ise neden yazdınız?

Ve; mesajlarınızda ki hakaretler/küfürler üçüncü kişiler tarafından savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş ve delil olarak saklanmak zorundadır.

mehmet-5

New member
savcılığa kim şikayette bulunduysa alıp saklasın bütün logları...adresimle adım yazıyor orda maskot gibi niye benim rızam olmadan tutuyorsunuz

mehmet-5

New member
delil olarak saklanacakmış..sçmalığa bak ya..derdiniz insanı ifşa etmek..dalga mı geçiyorsunuz adamla..kim savcılığa verdiyse alsın saklasın logları..silin kardeşim o konuyu..ne zaman girsem birileri arşivde duruyor

mehmet-5

New member
ben o yazıları bir kişiye yazdım..sonra tiyatro oyunu gibi sergiliyorsunuz

mehmet-5

New member
adım soyadım adresim mahalle muhtarının adını niye orda tutuyorsunuz...silin kardeşim rızam olmadan orda duruyor...konuyu silmiyorsunuz kişisel bilgilerim niye orda...mahalle muhtarının adını bile yazmışlar..gitsin versin kim savcılığa verdiyse..orda kişisel bilgilerim durmasın maskot gibi duruyor öyle..

mehmet-5

New member
ulan bekir soytarısı burda beni forumdan atıp sonra mahreme dil uzatıyor demeyi biliyorsun...adım soyadım adresim benim mahremim değil mi şerefsiz herif orda öylece tutuyorsun hala...sana insan gibi söylüyoruz anlamıyon...burda vahhabilere şerefsiz diyeni uyarmıyon..dinsizim islamı öğrenmeye geldim diyen kadına pusicik pusicik diyeni uyarmıyon..ben cübbeliye sapık dedim diye hemen bana uyarı veriyon...pusinin anlamını bilmiyormuyuz şerefsiz herif...ingilizce pusi ne demek..islamı öğrenmeye geldim diyen kadına söylenecek laf mı bu..bi özür mesajının altına beni tahrik etmek için yırtınmış biri sonra da mahkemeye verildi diyon...bu forumda vahhabilere yazılan yazıları toplasam bi ton delil çıkar..ben vahhabi değilim ama sen o vahhabilerin tırnağı olamazsın...şerefsiz herif

radikal

New member
Bana bak lan terbiye yoksunu Şırdanlık ! İşkemben ile mezhebin geniş galiba ki, arkandan sövmemek için kendini tutan insanlara bile, sülalen için rahmet okutturmaya gayret gösteriyorsun. Raşid ile daha bugün beraberdim ve 1 saat önce gösterdi bana yeni terbiyesizliğini. Ne oldu lan, vahhabiler bitti de şimdi kafirleri mi savunmaya başladın hadsiz ! çapsız !

Cahilliğin boyunu geçmiş görmüyorsun, bir de çapına bakmadan İslami sitelere girip fikir mi bulandırmaya çalışıyorsun ! Raşid'in bahsettiği pusi ile senin bahsettiğin bir mi ? sapık zihniyetli belhüm adal ! Raşd az evvel gösterdi bana senin bahsettiğin yeri. Al da bak bakalım ne anlama geliyor, sığır !

Hala hırsımı alamıyorum ya, şu terbiyesizliğe bakın. Burada kimse hakaret etmeden sayın mayın diye hitap ediyor, yazı yazıyor, ciddiye alalım en azından kazanalım diye müsahama gösteriyor, terbiyesiz köpek ! hadsiz kafir ! sizin hepinizin ortak tavrımıdır bu, karşınızda adam gibi düzgün cevaplar veren müslümanlara, o hayvandan da aşağılık kabul edilen belhüm adal zekalarınız ile hakaret etmek. Yiyemeyince, laf cambazı ha ! Seni gidi şarlatan seni, seni gidi kafir köpek seni. İşte senin gibi insanların katli vaciptir İslam esaslarında.

Burada bize paramı veriliyorda, senin gibi kopuklara sayfalarca yazı yazılıyor. Yemiyor kızım yemiyor, uğraşma. Git turan dursunların sayfasına pusicik pusicik takıl.

( Sevgili forum üyesi kardeşlerim; Bu mesaj http://www.islamforum.net/f4/deist-dinleri-insanlar-olusturdu-27794/index20.html#post168646 adresinden de görülebilir. Sevgili forum üyesi kardeşlerim için bu bilgiyi vermeyi uygun buldum. Yoksa argo anlam taşıyan ingilizce sözcük (pussy) ile yakından uzaktan alakası olmayan bir sözcüktür. Muhatabın bir başka sitede bu nick ile yazdığı üstü kapalı ima edilmiştir. Bunu ifade etmeye çalışan bu zavallının ingilazcası bel altı olduğu için, fikri neyse zikri de odur anlamına uygun uslubu dikkate değerdir.)

Konuya muhatap kişinin; turan dursun'un ateist kafir sitesinde "pusicik" nicki ile yazı yazan kişi ile aynı olduğunu anlamış ve ifşaa etmeye çalışmışsa, o kafir kişi kendine bu sıfatı nick olarak layık gördüyse ve bu sıfat ile başta Allah (Celle celaluhu) ve Hz. Muhammed (s.a.v.) efendimize ağzına gelen her türlü küfürü yazıyorsa, Kur'an'ı bir de benden okuyun deyip bir de Kur'an ayetlerine benzeterek yazdığı sapık cümlelerini "alın buda pusi'nin yazdığı Kur'an, üstelik son model" gibi yazılarla dalga geçiyorsa, Raşid de bunu anlayıp üstelik nerede yazdığına varıncaya kadar açıklayıp oradaki nicki ile muhatabına hitap ediyorsa, ve hepsinden önemlisi kafir bile olsa, en azından ilmen senden yüksek olan o kişi bunun ne anlama geldiğini bildiği için cevabi yazı yazmayıp da kendini savunmuyorsa, hayır ! o kişi ben değilim demiyorsa; bahçedeki tezekleri tek tek toplayıp önüne koymak da sana düşer.

Yürrü lan teres ! yürü. Çapına bakmadan bir de kalkmış yaptığı terbiyesizlikleri ile kendini savunmaya çalışırken, birde edebi ile yazı yazan müslümanlara ana, avrad, bacı demeden terbiyesizce küfür edip salya sümük gezen ebleh ! Sana bir erkek olarak öyle küfürler ederim ki, ne güneş yüzü görmüş olur bunlar, ne kul ağzından bugüne kadar duyulmuş olur. Senin küfürlerin bile bunların yanında nur nimet kalır. Ama etmiyorsak, bu senden dolayı değil, bir; bu forum senin bilmediğin ve anlayamayacağın dercede İslami edeb çerçevesinde hareket eder, iki; senin ananın bacının ne günahı var ki ? Ananı görsek elini öperiz, bacını görsek kafamızı çeviririz. Senin hayan yoksa da onların mahremiyeti dahi bizim için kutsaldır. Garibim anan ne bilsin senin gibi bir enik doğuracağını. Bilse zaten doğurmazdı yerine taş doğurmak isterdi. Akşam akşam asabımızı bozma da ufak ufak yaylan. Beklemesini biliyorsan, bekle ! Biz bekliyoruz. Elbette tanışacağız. Elbette o küfürleri canlı canlı bir daha dinlemek isteyeceğiz senden. Bakalım küfrün hangi versiyonlarını biliyorsun, elbette soracağız. Delikanlılığın küfrde mi yoksa başka şeylerde mi arandığını nasip olursa göreceğiz inşaallah.

Müslümansak, mahremiyetimizi de yolda düşürmedik a !

M

mehmet-akkaya8

Guest
ulan anasını siktiğimin pezevengi..klavye başında din kitap yapmadığını orospu çocukluğu yok...merak etme ben ne 5 vakit namaz kılıyorum nede kuran okumasını biliyorum...senin ananı bacını avradını yedi sülaleni sikerim yaz bakalım şuraya kimsin nesin ne iş yaparsın

radikal

New member
Seni kafir köpek, seni adi köpek ! Keşke vahhabi olsaydın, belki kelimeyi tevhid nedeni ile kurtarırdın. Ama sen iflah olmaz kafirlerden olduğun için senin yerin böyle giderse veyl çukurundan başka bir yer olmaz. Kudurr lan biraz daha kudur kafir ! Ben seni iyi kudurtcam. Küfürden fırsat buldukça ara sıra dua et radikal benim izimi bulmasın diye. Bulduğum zaman küfürlerinin fiiliyatını ve külliyatını sana yutturmazsam, resmini çekip de yine bu aynı sayfada yayınlamazsam bana da adam demesinler. Biraz daha kudur lan. Kudur ki; sana yapacaklarımdan dolayı vijdanım daha rahat olsun.

Bekir de, Raşid de, ben de şerefsiz bir tek sen şerrefli ha ! Peki, şerefin ne olduğunu göreceğiz inşaallah. Bu işler sanal alemde küfürlen olsaydı şeytan site kurar yayın yapardı. Ama gerçi senin gibi köppekleri bulmuş neden yorulsun ki, kudurrrrrr ! bizde köpürterek kudurturuz merak etme.

Saygıdeğer forum üyeleri, böyle bir sebep ile karşınıza mesajlarım ile çıktığım için hepiniz hoş görün. Buna arka çıkan cengizhan gibi arkadaşları da şimdi görmek isterdim. Biz yazdığımız zaman, bunlara işaret ederken, bizi eleştiren bu gibi arkadaşlar ! alın bakın işte sizin savunduğunuz "enik" bu ! Feraset mi diyelim, abdal'a malum olurmu diyelim bilmem de, ne olduğunu cümle alem görmektesiniz. İnşaallah ferasettir.

şşt ! mehmet ! sen okuma, kudurmana devam et. Şüphesiz kuduracaksın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt