Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Prof. Zekeriya Beyaz'ı Beğeniyor musunuz?

Prof. Zekeriya Beyaz'ı Beğeniyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

• Belli Değil

• Kullanılan toplam oy
    0

vulgata QURAN

New member
böyle adamları ilahiyet fakültelerinin başına getiriyorlar, ondan sonrada bizim pırıl pırıl gençlerimizin beynine modernizim safsatası dinin içerisinde yutturuluyor. uymayacağız onlara kesinlikle uymayacağız.

iklim

New member
ya bence hoca böle her ortama giren cağırılan biri olmasından dolayı hocaya medyatik bi konum kazandıttırıldı,ondandırki yaptığı anlattığı şeyler yanlış anlaşılmaya başlandı ve ölede gidiyo.tabi bu hocanın kendi konumunu koruyamamasındanda kaynaklanıyor ortama yenik düşmüş durumda bence

gizemli

New member
beğenmek veya beğenmemek hadddim değildir.

YARADILANI SEVERİM YARADANDAN ÖTÜRÜ...

Azra

New member
yaa adamın beğenilecek bi yanı yokki arkadaşlar.

mümin86

New member
Arkadaşlar çoğunlık beğenmiyorum demiş tam anlamıyla anlayamadım neden ? o çıktığı programlarda bizim dinimizi savunmuyormu? talk show a çıkması onun kötü birisi olduğunumu gösteriri veya neden ondan başkası çıkıpda otür programlarda bizim dinimizi savunmuyor ben yaklaşımını gayet samimi bulduğumu söyleyebilirim bir başkası çıkıp savunduğunu pek görmedim .Hakkınızı helal edin ALLAH a emanet olun dostlar.

**DiyarýMevlana**

New member
Web sitesi
islamigenclik.page.tl
DİNİMİZİ SAVUNUYOR ÖYLE Mİ?

sen hangi din adamının tv ye çıkıp bir mankene kendisini öptürmüş oldugunu gördün söyler misin? bu kişi dinb adamı değil dir bana göre.

mümin86

New member
DİNİMİZİ SAVUNUYOR ÖYLE Mİ?

sen hangi din adamının tv ye çıkıp bir mankene kendisini öptürmüş oldugunu gördün söyler misin? bu kişi dinb adamı değil dir bana göre.
ya hocam söylemek istediğim genede birşeyler yapmaya çalışıyordu sorulan sorulara üç beş cevap veriyor yardımcı olmaya çalışıyor manken öpmesi beni ilgilendirmez kısacası hiç bir kul günahsız değildir elbette ama kısacası din konusunda bilgisiz olan halkımız üç beş birşeyler öğreniyor demek istediğim sağlıcakla kal.

beyaz_bulut

New member
vendorun oyunlari bu hocada ya bulmuslar biyerden hoca diye geciniyo!. ne oldugu nerden geldigi belli

asikkulun

New member
hiç mi hiç beğenmiyorum.dinimizi resmen saptırıyor.ona söyleyecek birşey bulamıyorum.arkadaşlar oruçluken sakız çiyneyebilirsiniz.ziyanı yoktur.orucunuz bozulmaz.:D:Dadamın sözlerine gülmekten kendimi alamıyorum.galiba bu adam kuranıkerime hiç dokunmamışhiç bakmamış.günahını almayayaım.çünkü kuranda yazıyor.ne sevap ne günah herşey yazıyor. o bakımnda söyledim

Üst Alt