Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Müjde, şeytan bulunmuştur!!!!..

Aysegul

New member
İşinize geldiği gibi nekadarda güzel yorum yapıyorsunuz öyle kıvrıdıkça kıvırıyorsunuz...Peygambere sorun ifadesi(hadisleri kastediyorya )...Hemen Allaha sorun olarak kıvırıyorsun...İçinizden olan ulül emre sorun deniyor..(din alimleri)...Ama yine kıvıryorsun....İşine gelmiyor çünkü...Bana görede ayetin yorumu öyle değil açtım kur'anı bende böyle yorumladım ayeti...Hadiiiii bakalım nolcak şimdi?

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
İşinize geldiği gibi nekadarda güzel yorum yapıyorsunuz öyle kıvrıdıkça kıvırıyorsunuz...Peygambere sorun ifadesi(hadisleri kastediyorya )...Hemen Allaha sorun olarak kıvırıyorsun...İçinizden olan ulül emre sorun deniyor..(din alimleri)...Ama yine kıvıryorsun....İşine gelmiyor çünkü...Bana görede ayetin yorumu öyle değil açtım kur'anı bende böyle yorumladım ayeti...Hadiiiii bakalım nolcak şimdi?

Sevgili hanfendi, üzmeyin kendinizi, siz oradan o manayı çıkarın, biz de savunduğumuz manayı çıkaralım, siz Allah'ın dininde hüküm vericiler ve koyucular edinin, biz Allah'ın bir ve tek olarak hüküm koyucu olduğuna inanalım. Noolcağına gelince, bu burada bilinemez, bu mesele ahretliktir, bekleyin, nolcağını orada göreceksiniz, biz de bekliyoruz tabi. dualarımla

Üst Alt