Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran değişmiş mi?

Allahýnaskeri

New member
Kuran'ın orijinali yakıldıysa noldu yani? Hz. Muhammed ölmeden önce kaç tane hafız Kuran'ı ezberlemişti haberin var mı? Bu olay Kuran'ın çoğaltılmasından 30 yıl sonra oluyor bildiğim kadarıyla. Şimdi dünyadaki tüm Kuran'ları toplasalar imha etseler insanlar aynısını bir daha yazamaz mı? Şimdi bile kaç tane hafız var. İnsanların içine şüphe düşürmekten zevk alan sitelere girmeyi bırak. Yazık sana.

LENÝN17

New member
Web sitesi
www.marksist.com
asıl evrimin kanıtları vardır.yaratılışın kanıtı neymiş???adem ile havvayı nasıl kanıtlayacaksın?neymiş efendim;adem ile havva yasak elmayı yemiş,allah ikisine kızmış sonra dünyaya yollamış..adem ile havvaya inanacağıma evrim teorisine taparım be..yaratılış bilimin konusu değil..siz kendi aranızda konuşun işte :D

Askin_Bedeli

New member
LENİN17' Alıntı:
asıl evrimin kanıtları vardır.yaratılışın kanıtı neymiş???adem ile havvayı nasıl kanıtlayacaksın?neymiş efendim;adem ile havva yasak elmayı yemiş,allah ikisine kızmış sonra dünyaya yollamış..adem ile havvaya inanacağıma evrim teorisine taparım be..yaratılış bilimin konusu değil..siz kendi aranızda konuşun işte :D

KURAN-I KERIMDEN BASKA BÜYÜK BI KANIT OLAMAZ...

M

mkilic

Guest
Bence onu geç!

Bize tek bir kitap yetmez. Nitekim bin kitap getirsen yine yetmemeliydi. Ne biçim tanrınız var 1 tanecik kitaba sığıveriyor. Winzip le mi sıkıştırdınız koskoca tanrınızı??

Askin_Bedeli

New member
mkilic' Alıntı:
Bence onu geç!

Bize tek bir kitap yetmez. Nitekim bin kitap getirsen yine yetmemeliydi. Ne biçim tanrınız var 1 tanecik kitaba sığıveriyor. Winzip le mi sıkıştırdınız koskoca tanrınızı??

SIZE BURAYA NE YAZSAM YETMEZ... KURAN-I KERIM BIZ MÜSLÜMANLARIN YOL GÖSTERICISI.. VE NIZAMLI ( DÜZENLI) BI HAYAT ICIN ICINDE GEREKLI HER BILGI VAR YOL GÖSTERICI OLARAK.. SIZ HANGI KITABA DAYANARAK YAZIYORSUNUZ??

dagdeviren

New member
Sayın zavallı ateist, marksist, leninist arkadaşlar , neden değerli zamanınızı bir islami forum sitesinde harcıyorsunuz.

Böyle yapmakla değerli şeytanlarınıza da üzmüş olmuyormusunuz. Burası müslüman mahallesi , sizdeki salyangozu alıcı çıkmaz. Ben yinede size bir adres linkleyim de , kendinizi orada satmaya çalışın , belki talibiniz çıkabilir.

http://www.dunyadinleri.com/soop_raven/forum/forum_topics.asp?FID=10

Aslında sizde hata yok , hata sizi muhatab kabul edip cevap yazan arkadaşlarda. Üzüldüğüm bir konu içinizden biri bir islami ismi nick olarak seçmiş , yazık çok yazık. Bir sürü satanist nick varken neden o isme toz konduruyorsun.

Bu tip kişilikler incelendiğinde açıkça görülecektir ki , Hatalı tohumlardan elde edilen ürünler misali , toplum dışı kalmış, islami hukukun nufuz edemediği kişilerin oluşturduğu ailelerden zuhur eden birtakım şahsiyetlerdir.

Bir imam-ı Azam hazretlerinin dünyaya gelişindeki hikmeti incelerseniz insana verilen asaletin ne kadar muhteşem olduğunu da idrak edersiniz.

Herkes gibi bu arkadaşlar da vazifesini yapıyorlar. Çünkü şeytan var olduğu müddetçe , hizmetkarları da ona yardım için çalışacaklardır.

Ola ki bir gün tevbe istiğfar kapısından geçerek , islam ile müşerref olma saadetine ererseniz , o zaman size her konuda dilimiz döndüğü kadar , yardım ve hizmet ederiz. Aksi halde siz yolunuza hizmet etmeye devam edin. Bizler de kendi yolumuza devam edelim.
Bu kısa dünyanın kaderi zaten bundan ibarettir.

Ah bir de o musalla taşına konunca , o imam efendinin önünde yatmak var ya , işte o zaman tevbe kapıları artık sonuna dek kapanmış oluyor...

...

LENÝN17

New member
Web sitesi
www.marksist.com
dagdeviren' Alıntı:
Ah bir de o musalla taşına konunca , o imam efendinin önünde yatmak var ya , işte o zaman tevbe kapıları artık sonuna dek kapanmış oluyor...

...

arkadaş sen beni böyle masallarla korkutacağını mı zannediyorsun? :4_2_112:

Askin_Bedeli

New member
LENİN17' Alıntı:
arkadaş sen beni böyle masallarla korkutacağını mı zannediyorsun? :4_2_112:

TAKTINIZ KORKUTMAYA... KIMSENIN KIMSEYI KORKUTMAYA NIYETI YOK.. GERCEKLER YAZILIYOR BURDA.. ISTEYEN IBRET ALIR YAZILANLARDAN...

mehmetb

New member
Konuya dönseniz... Orda yazanlara bir itirazınız var mı? Ezberler ne kadar güvenilir olabilir?

M

mkilic

Guest
Ezberlemekten beyni sulanmış hafızlar...!

Kendinize geliniz! Yoksa ABD abiniz gelip sizi de bombalar!...

SoN NeFeS

New member
mkilic' Alıntı:
Ezberlemekten beyni sulanmış hafızlar...!

Kendinize geliniz! Yoksa ABD abiniz gelip sizi de bombalar!...

VALLA O BOMBANIN KIMI VURACAGI BELLI OLMAZ... AMA SUNU BIL KI BOMBA BIR HAFIZI VURSA ALLAHIN EMIRLERINE ITAAT ETTIGI ICIN SON NEFESINI IC RAHATLIGI ILE VERIR... EGER BU BOMBA SANA ISABET EDERSE BOMBANIN ACISI DEGIL PISMANLIGIN YANI ALLAHA ITAAT ETMEMENIN ACISI SENI VURACAK... BENIM DILEGIM SoN NeFeSiNi VERMEDEN TÖVBE ETMENDIR...

M

mkilic

Guest
Sen de Zeus'a itaat etmediğin ve onu inkar ettiğin için cezalandırılacaksın.

Demedi deme !!

SoN NeFeS

New member
mkilic' Alıntı:
Sen de Zeus'a itaat etmediğin ve onu inkar ettiğin için cezalandırılacaksın.

Demedi deme !!

HEHEHEH.... YA ZEUS KENDI GEBERMIS.... ÖLMÜS KISIYE ITAAT EDECEK KADAR DELI DEGILIM... AMA GÖRÜNÜSE BAKILIRSA SEN EDIYORSUN...VAY HALINE

isimsiz

New member
LENİN17' Alıntı:

biz zaten aramızda konuşuyorduk siz girdiniz araya...burası islami forum olduğuna göre islamı konuşuyoruz.dinsizliği değil.

SoN NeFeS

New member
isimsiz' Alıntı:
biz zaten aramızda konuşuyorduk siz girdiniz araya...burası islami forum olduğuna göre islamı konuşuyoruz.dinsizliği değil.

VALLA AYNI FIKIRDEYIM...DINSIZLEREDE BI SITE ACSINLAR BENCE .... NE DRSIN BELKI ZEUS ACMISTIR BILE VEYA SUPERMEN ACMISDIR HEHHHE

Üst Alt