Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hangi tür müzikler dinlersiniz?

hangi tür müzikler dinlersiniz?

• yerli ve yabancı pop

Kullanılan: 0 0.0%
  • yerli ve yabancı rock

• türk halk müziği

• türk sanat müziği

• arabesk müzik

• kulağıma hoş gelen her müzik

• Kullanılan toplam oy
    0

mhmt

New member
sözler önemli..
tınısı pek farketmiyor...

Asya

New member
arkadaşlar bu ankette ben bir şeyi unutmuşum.anket şıkları arasına tasavvuf müziğini de koymalıydım.sonradan aklıma geldi.düzeltmeye çalıştım ama olmadı.modlar yaparlarsa çok memnun olurum.

gulya

New member
genelde ilahi dinlerim ama turk sanat muzigini cok severim.mesela turkiyenin trt1 kanalinda AKSAM SEFASI programini kacirmamaya calisirim :) tabi azeri muzigi once gelir benim icin.

Asya

New member
kulağıma hoş gelen müzikleri dinlerim ama genelde hareketli türküler ve pop müzik olur.

hannane

New member
bende genelde enstrümantel müzik(özellikle ney sesi...) ,sakin fon müzik dinlemeyi severim... eğer onlar hazırda yoksa ,türk halk müziği yerini doldurucaktır..

Azra

New member
Asyacım beni biliyosun arabesk dinliyorum.o tür şarkıları dinlemek mutlu ediyor beni.

Mücahid

New member
Bundan 8 10 yıl kadar önce ezgiler ve ilahilerin tınısı ile bu günkü melodilere bakıyorumda aradaki fark tam bir göbek havası.Demekki arz ve talebe göre yapılıyor bu işlerde artık.Duruşlar biraz değişti gibi ne dersiniz.Sözlerinde isyan olmayan halk,sanat müziği ve tasavvuf müziği dinlemeye özen gösteriyorum ama radyoda tv de bazen her türden müzikte girebiliyor araya.Bence seçici davranmak gerek.Müslümanların sapasağlam bir tarzı olmalı:D

Mücahid

New member
Asyacım beni biliyosun arabesk dinliyorum.o tür şarkıları dinlemek mutlu ediyor beni.

Tebrikler kardeşim özür dilerim ama ben bu güne kadar arebesk dinleyipte mutlu olana rastlamadım.Evet insanlar sevdiklerini söyler ama o müziği dinlerken onları hep bi karamsarlık,yada umutsuzluk kaplar.Hayal alemine gidilir oradaki mutsuzluklar,küskünlükler,terkedilmişlikler,ihanetler falan hatırlanır ve ben bunları hakedecek ne yaptım yarabbi moduna girilir.Yanlışmı düşünüyorum yaksa?:4_1_218:

Üst Alt