Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

foruma üye olanların % kaçı hafız biliyor musunuz!!

reyyan

New member
foruma üye olanların % kaçı hafız biliyor musunuz!!!
sevgili kardeşlerim! merakımı hoşgörün! Sadece bu yazıyı her okuyan hafız olup olmadığını yazsın hafızmısınız değil misiniz veya ne kadar ezberiniz var!!!!!!
load52264.jpg

ZAMANA ESİR OLDUM GEÇMEZ GÜNLER
ZORMUŞ HAYAT GERİDE KALDI DÜNLER
ÇARE VARMI SİZCE ALLAHTAN GELENE
YETER ARTIK SOLMASIN BU GÜLLER

NİSAN YAĞMURU
YILANIN AĞZINA DÜŞERSE ZEHİR OLUR
MİDYENİN AĞZINA DÜŞERSE İNCİ OLUR
SEN NEYİN YAĞMURUYDUNKİ
YÜREĞİME DÜŞÜNCE HERŞEYİM OLDUN

mhmt

New member
bende hafız değilim..ama askere de gitmedim..:)
reyyan hocamda hafız biliyorum..ben..;)

birtekben

New member
ben de müfettişim bankada,hafızlık meslek mi?

mhmt

New member
yok gerçekten merak ettim...kötü niyetim yok.

niyetinizi allah bilir tabi..ancak..sizde hafızlık nedir bilirsiniz..böyle bi soruda sadece art niyet ararmak mümkündür...bu yüzden sormamanız yada sorduktan sonra özür dilemeniz gerekirdi..boşuna tartışma çıkarmak için yazmıyorum..bu dediğiniz, hafız kardeşlere hakaretir..onlar bu işi Allah rızası için yaptılar.(istisnalar kaidyi bozmaz)...bu yüzden allahın ayetlerini ezberlemiş, bu kardeşlerimizden helallik dilemelisiniz...
selametle...

birtekben

New member
niyetinizi allah bilir tabi..ancak..sizde hafızlık nedir bilirsiniz..böyle bi soruda sadece art niyet ararmak mümkündür...bu yüzden sormamanız yada sorduktan sonra özür dilemeniz gerekirdi..boşuna tartışma çıkarmak için yazmıyorum..bu dediğiniz, hafız kardeşlere hakaretir..onlar bu işi Allah rızası için yaptılar.(istisnalar kaidyi bozmaz)...bu yüzden allahın ayetlerini ezberlemiş, bu kardeşlerimizden helallik dilemelisiniz...
selametle...

gerçekten merak ettim.hafız ezberleyen ,peki Kur an ı okuyana ne deniyor? Helal etsinler haklarını ne diyeyim:) bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış....

reyyan

New member
gerçekten merak ettim.hafız ezberleyen ,peki Kur an ı okuyana ne deniyor? Helal etsinler haklarını ne diyeyim:) bilmemek değil öğrenmemek ayıpmış....

YA ALLAH ALLAHA YA BEN BUNLARI ANLIYAMIYOM MhMT KARDEŞİM ÖNCE BİZİ SİNİR KÜPÜNE ATIYORLAR SONRA BİRŞEY olmamiş gibi meydana çıkıyorlar yahuuuu

Üst Alt