Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yerin Dibine Batasicalar...

fetih

New member
Katılım
16 Şub 2007
Mesajlar
1,994
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Yaş
45
Konum
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
İğrenç...
Rezalet...
Utanç Verici...
Yüz kızartıcı..
Bu ülkeyi yöneten ama bu ülkenin gerçekten yüzkaraları..
İzleyin, dehşeti görün..
Allah bu millete gerçek sahiplerini tez buldursun..http://www.youtube.com/watch?v=xKmIL1H3ews

birgün eyyubel ensari (eyup sultan) hz. r.a efendimizin ravzasına başını dayamış hüngür hüngür ağlamakta sahabe soruyor ya eyyub bizde perişanız o gittiğinden beri bu kadar neden üzersin kendini diye sorduklarında : efendimizin bir hadisi aklıma geldi onun için ağlarım ''İslam ehliyetli kişilerde ise sevininiz lakin islam ehil olmayan kişilerin eline geçerse işte o zaman ağlayınız'' ağlanacak zaman bu zamandır :(
 

ozkanalbay

New member
Katılım
4 Ara 2006
Mesajlar
103
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Yaş
42

ozkanalbay

New member
Katılım
4 Ara 2006
Mesajlar
103
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Yaş
42
Kayseri'de istiklal marşı krizi

Kayseri Valiliği, Şehitler Derneği'nin olağanüstü genel kurulu ile Hunat Medresesi'ndeki işyerlerinin açılış töreninde, ''İstiklal Marşı'nın kurallara uygun söylenmediği'' gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.


Kayseri Valiliği'nden yapılan yazlı açıklamada, Kayseri Şehit Aileleri ve Malulleri Derneği'nin 20 Ekim'deki olağanüstü genel kurulu ile Cumhuriyet Meydanı'ndaki Hunat Hatun Medresesi'nde Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nce kiraya verilen işyerlerinin açılışı için 22 Ekim'de düzenlenen törende, ''İstiklal Marşı'nın kurallara uygun söylenmediğinin belirlendiği'' bildirildi.

Açıklamada, ''Kayseri Şehit Aileleri ve Malulleri Derneği'nin 20 Ekim'deki olağanüstü genel kurulunda İstiklal Marşı, bestesi ve güftesi yanlış söylenmiştir. Çarşının açılış töreninde de İstiklal Marşı yanlış söylenmiştir. Her iki konuda da sorumlular hakkındaki bilgi ve belgeler, bilgi ve gereği için ilimiz Cumhuriyet Başsavcılığı'na intikal ettirilmiştir'' denildi.

(aa)
 

__BODOM

New member
Katılım
25 Kas 2006
Mesajlar
241
Tepkime puanı
10
Puanları
0
Yaş
44
bizi yönetenlerin yaptıkları bunlardan beter
 
Üst Alt