Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

simav43

New member
selamün aleyküm arkadaşlar sitenizi yeni gördüm ve aranızda yer almak istedim Adım Ali .
SAYGILARIMLA

aczkl

New member
Web sitesi
hakkamuhtac.blogspot.com
Gerçek hayatta, din hakkında sohbet edebileceğim çok az insan var.

Hele saygı çerçevesi dışına çıkmadan bir konu hakkında tartışabileceğim insan sayısı yok denebilecek kadar az. (direk yok.)

Sonuçta din, taklitten uzak olmalıdır. Hakkında tartışılan bir dinde, farklı fikirlere, yanlış da olsalar, saygı gösterilmediği sürece, din taklit olmaktan çıkamaz. Ve bu din de, bugün, İslam dini olunca insan üzülüyor.

Kendi çapımda blog yazıp, twitter'da fikirlerimi paylaşıyordum, fakat böyle bir forum ortamına da ihtiyacım vardı. Sade arayüzü ve okuduğum bir kaç tartışma sonucunda üye olmaya karar verdim.

Tartışmalara çok meraklı olduğum düşünülmesin. Asla. Ama farklı fikirler ve sohbetler olmadıkça, ufkun genişleyeceğini düşünmüyorum. Geniş bir ufka sahip olmadan da dinimi temsil etmek istemiyorum.

Bu forum sitesi de, Allah'ın izniyle farklı fikirlerden hak olanları kapmama yardımcı olur. Allah bizi amelsiz ilimden de uzak tutsun ayrıca.

Allah'ın selamı üzerinize olsun.

İsmim Muhammed Emir bu arada.

CENGÝZHAN

New member
Yeni üye oldum, çalışmalarımı burda paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

saygılarımla.

Hiçbir fikrinizin olmadığı konularda...

Nokta noktalarla..Bir fikrinizin olmadığını bildirmek yerine.....

Fikirsizliğinizi kendinize saklasanız daha iyi olurdu..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M

Misafir

Guest
Allahın selamı ve rahmeti üzerinize olsun .İnşaallah çok güzel konular paylaşırız.

Melek

New member
Selamun Aleyküm, bende yeni katılıyorum aranıza.

Hoşbulduuuuuum :eek:

Üst Alt