Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

NUAYMAN

New member
bir o kadar eski

bir o kadar eski

Selamun Aleyküm kardeşlerim . habersizce aranızdan ayrıldım uzunca bir süre sesim soluğum çıkmadı... lütfen kusuruma bakmayın öyle olması gerekliydi lütfen hakkınızı helal edin.

sumisali

New member
Aramıza yeniden hoşgeldiniz aktifliğiniz devamlı olur inşaallah

radikal

New member
Nerdesin mübarek ? Çok uzun zaman oldu yahu. Ben de bir ara bazı özel sebepler nedeniyle senin gibi ayrı kalmıştım ama, gözüm kulağım yine buradaydı. Darısı, metin mete'ye, yolcu'ya, talha_'ya olsun inşaallah.

NUAYMAN

New member
Nerdesin mübarek ? Çok uzun zaman oldu yahu. Ben de bir ara bazı özel sebepler nedeniyle senin gibi ayrı kalmıştım ama, gözüm kulağım yine buradaydı. Darısı, metin mete'ye, yolcu'ya, talha_'ya olsun inşaallah.

ne iyi olur eski günlerdeki gibi kardeşlerimle tartışmak bile bir başkaydı... kendini bilen Rabbini bilir .. başka söze gerek varmı

samanyolu

New member
Sayın radikal eski dostlar tekrar aramıza katılıyor saydıklarınızdan ayrı mekselina caferi mücahid ve diğerleri inşallah tekrar aramıza katılırlar..

radikal

New member
Sayın radikal eski dostlar tekrar aramıza katılıyor saydıklarınızdan ayrı mekselina caferi mücahid ve diğerleri inşallah tekrar aramıza katılırlar..
Saygıdeğer kardeşim, o kadar çok ki eski dostlar. Hepsi birbirinden değerli. Ne mekselina kardeşimi, ne Mücahid'i ne caferi'yi ne Ebuzer'i hiç birini diğerinden ayıramam. Hepsi pırlanta, hepsi birbirinden farklı güzellikler taşıyan bu insanlar, inşaallah bir gün yine aynı çatı altında toplanırlarda yeniden o muhabbetli günlere döneriz.E ! İslam haddi zatında zaten çatıdır. Elhamdülillah bu çatı altında çok güzel zamanlar geçirdik. Yolu islam'a dayanan her kardeşimiz, aktif olarak olmasada, inanıyorum ki günlük 1 kere bile olsa "neler oluyor benim forumda" deyip bakıyordur eminim. Hele hele ameli salih barış, mhmt, yelken, hatta ve hatta inanmayacaksınız ama çapanoğlu'nu bile özledim, gözlerim arıyor. Şuraya hanif muhabbeti ile ilgili bir konu açsada 10 yaşındaki oğlu (gerçi şimd 15 yaşında koca delikanlı olmuştur,Allah ömür versin) ile muhatap olmadan kendisi ile fikren bir kapışsak diye yolunu gözler dururum.
Yaşlanıyorum galiba...

sumisali

New member
islam forum hepimizin göz bebeği ve her ne olursa olsun başka bir forumda olma istegi oluşmuyor ilk foruma kayıt olduğum günler aklıma geldi o günden bu yana ne dostluklar kazanıldı kendi adıma çoookk değerli insanlar tanıdım ve insanların şunu bilmesini isterim kimse sanal ortamdır demesin ne cevherler var neler

agunay

New member
S.A.
Hayırlı, güzel paylaşımlar olur İnşaAllah.

seyit

New member
Selamın Aleyküm

Adım Seyit

Kayseriliyim

Hoşbuldum

Üst Alt