Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Size göre, Türkiye`de misafirperverlik yönünden en iyi bölge hangisidir?

• İç Anadolu Bölgesi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ege Bölgesi

• Güneydoğu Anadolu Bölgesi

• Akdeniz Bölgesi

• Marmara Bölgesi

• Kullanılan toplam oy
    1

nicksizadam

New member

Azra

New member
oo nicksizadam bayadır görünmüyodun ya.valla hiç anket açan yok sen zaten buranın ankeçisiydin.geldin hemen bi ankat açtın.saol.
bence AKDENİZ,İÇANADOLU diyorum...

firdevs

New member
İç anadolu bölgesi. (Özellikle Konya)

firdevs

New member
ülkemin her köşesinde aç olana, susuz olana aş vardır yeterki insan olunsun. hayvanı bile aç bırakmayan halkım, insana hizmette sınır tanımaz ülkemin neresi olursa olsun..

Yani Seyfullah bey azıcık milliyetçi takıldık hemen taşı fırlattınız. ( Azıcık utandımda ) ALLAH (C.C) razı olsun güzel bir cevap vermişsiniz.

rusen_alp

New member
marmarada yaşadım, iç anadoluda da yaşadım, egeyi de gezdim, ama akdenizde doğup büyüdüm...pek fazla gezmediğim görmediğim karadenizden , doğu anadoludan , güneydoğudan da çok sayıda arkadaşlarım oldu, tüm bunlar müvacehesinde akdeniz insanın biraz daha sıcak kanlı , cana yakın , misafirperver olduğunu tespit ettim, il bazında Konya'da çok misafirperverdir, özellikle yemekli bir ziyarete gittiğiniz zaman bir yemek ziyafeti ve zenginliği sizleri bekler, ama zaten Konya'nın yerlisi de Akdeniz kökenlidir, bu yüzden bu kısmı da Akdeniz'e ekliyorum...ama bu diğer bölge insanlarımızın soğuk kanlı olduğunu ifade etmez, sadece bana göre akdeniz insanı biraz daha öne çıkıyor misafirlik hususunda.... ben kendi ailemden örnek vereyim, birisi bize misafir olduğu zaman sanki bayram varmış gibi olurdu...

ayna44

New member
kım nerde yasıyosa o bolgeyı soyluyor.... bılememe hangı bolge daha mısafırperver...ıyı ınsanda var kotusude var...
allah cc razı olsun paylasım ıcın..

Yasemin03

New member
türkiyenin heryerinde misafirperverler bence. ama akdeniz dahada misafirperver :)

Yasemin03

New member
türkiyenin heryerinde misafirperverler var bence. ama akdeniz dahada bi misafirperver :)

Üst Alt