Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizce

Sizce

• Ilımlı islam görüşünü savunur.

Kullanılan: 0 0.0%
  • hakkı üstün tutan görüştür.

• batılı üstün tutmaktadır.

• bilgim yok.

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

ahmet_emin_gunes

New member
milli takımın gjörüşüne milli görüş denir :):)[/QUOTE

hayır bu konuda yanılıyorsun milli görüş fatihin istanbulu fethindeki görüşüdür.
milli görüş arpaslanın anadoluya girişinde ki görüşüdür
milli görüş seyit onbaşının görüşüydü
milli görüş çanakkaleyi geçilmez kılan görüştü.
bilmem anlatabildim mi.

rusen_alp

New member

hayır bu konuda yanılıyorsun milli görüş fatihin istanbulu fethindeki görüşüdür.
bilmem anlatabildim mi.
ciddi bir konuda ciddiyetsizlik gösterirsen ,ki bana göre konu başlığında ki eeeeeeeeee ciddiyetsizliği gösterir , karşındaki insanın seni ti'ye almasına rıza göstermen demektir vesselam...

mhmt

New member
konu yanlış gitmesin kardeşlerim...
bu tarttışmalar şeytanın işine yarar..

milli görüş......anlatılmaz yaşanır...

balığındaki eee lerin kalkar kardeşim.. yoksa senin ciddiyetsizliğinden şüphe etmiyorum zaten.. ruşen kardeşim de böyle anlamış bu olayı sanırım...

bunu liderinden öğrenelim derim ben.
ERBAKAN HOCA'dan
Milletimizin tarihi an’anevi ve bütün değerlerine saygılı olan görüş Millî Görüş’tür.”

Millî görüş demek, bizim milletimizin kendi görüşü demektir. Sultan Fatih’in İstanbul’u fethederken kalbindeki inanç ne ise, MillÎ Görüş odur. Bizim milletimiz bin yıl Millî Görüş ile dünya’ya hâkim oldu. Bugün de bütün dertlerimizin ilacı Millî Görüş’tedir.

Hayat, doğru ile yanlışın, güzel ile çirkinin, faydalı ile zararlının, adalet ile zulmün mücadelesinden ibarettir. İnsanlığın buhran içerisinde olduğu günümüzde, bizim davamızın esası şefkattir. Gayemiz tüm insanlığın saadeti için tüm gücümüzle çalışmaktır. Çünkü bu bizim inancımızın gereğidir.

İnsanlığın kurtuluşunu dava edinen Milliî Görüş, dün olduğu gibi bu gün de yeniden büyük Türkiye’nin yeni bir dünya’nın tesis edilmesi yolunda efsanevi hizmetlere imza atacaktır.

ve evet..
Dünyada iki kelimenin savaşı vardır..
HAK ve BATIL
milli görüş hakkın üstün tutulması demektir..
batılın saf dışı edilmesine çalışmak bunun için Allahın rızasını dilemek demektir..
iman ruhuyla çalışmak demektir..
Allah için çalışmak demektir..

selametle..

Mücahid

New member

bilmem anlatabildim mi.

Kardeşim biliyorsan ne diye anket açıp bizlere soruyorsun.Kastın buradakilere milli görüşümü öğretmek.Öyle ise endişe etme herkes biliyor ne olduğunu.

Nasihatin musibetten evla olması dileği ile

hanif_bir_kul

New member
S.a Kardeşler
Mili Görüş Derken Neyi Kast Ediyor Biraz Konuyu Açarsa Sevinirim Hamet Emin Kardeşim Benim Bildiğim Milli Görüş Er Bakanin Görüşüdür. Biraz Konuya Açiklik Getirsin Kardeşim Kurukuruya Tartişilmaz.

Saygilarimla

muaz

New member
"Hak geldi batıl zail oldu"bir zamanlar çok duyardım.inşaAllah yeniden çınlatmaya başlasın.

M

mynamess

Guest
selamunaleyküm
milli görüşü herkes biliyor yanlız yaşayamıyorum bu konuda yardım edebilmek adına bir şeyler yapılırsa daha iyi olur teşhir çalışması gibi oluyor bu anketler kendimi karakolda sorguda hissediyorum bu tür anketlerde rabbimin aşkına bırakın sizce nediri varsa güzellikleri haksa yol emeğinizi anlatmakta bilgilendirmekte kullanın yoksa pek anlam ifade etmez kusura bakmayın hakkınıza girdiysem helal edin ama bu konuda inanılmayacak kadar hassasım helede konu milli görüş olunca
selamunaleyküm

mhmt

New member
S.a Kardeşler
Mili Görüş Derken Neyi Kast Ediyor Biraz Konuyu Açarsa Sevinirim Hamet Emin Kardeşim Benim Bildiğim Milli Görüş Er Bakanin Görüşüdür. Biraz Konuya Açiklik Getirsin Kardeşim Kurukuruya Tartişilmaz.

Saygilarimla

ERBAKAN HOCA'dan milli görüş tanımı:

Milletimizin tarihi an’anevi ve bütün değerlerine saygılı olan görüş Millî Görüş’tür.”

Millî görüş demek, bizim milletimizin kendi görüşü demektir. Sultan Fatih’in İstanbul’u fethederken kalbindeki inanç ne ise, MillÎ Görüş odur. Bizim milletimiz bin yıl Millî Görüş ile dünya’ya hâkim oldu. Bugün de bütün dertlerimizin ilacı Millî Görüş’tedir.

Hayat, doğru ile yanlışın, güzel ile çirkinin, faydalı ile zararlının, adalet ile zulmün mücadelesinden ibarettir. İnsanlığın buhran içerisinde olduğu günümüzde, bizim davamızın esası şefkattir. Gayemiz tüm insanlığın saadeti için tüm gücümüzle çalışmaktır. Çünkü bu bizim inancımızın gereğidir.

İnsanlığın kurtuluşunu dava edinen Milliî Görüş, dün olduğu gibi bu gün de yeniden büyük Türkiye’nin yeni bir dünya’nın tesis edilmesi yolunda efsanevi hizmetlere imza atacaktır.

zinnur

New member
Bakıyorumda hakkı üstün tutan görüş baya fark atmış.Madem hakkı üstün tutan bir görüş o zaman neden millileştiriliyorda evrenselleştirilmiyor.Hakkı üstün tutan bir milli görüş marjinalliğe mahkum değilmidir.Bi düşünün.

ahmet_emin_gunes

New member
S.a Kardeşler

Saygilarimla

s a sevgili kardeşim milli görüş kesinlikle bir şahsiyetin veya zümrenin görüşü değildir.temelinde sevgi ve kardeşliğin yattığı,insanların refah ve barış içinde yaşamasının gerekliliğini savunan,islami birlik taraftarı olan ve çalışmalarında Allah'ın(c.c.) rızasını gözeten bir görüştür.
'Gençliğin süsü güzel ahlakıdır' parolası ile gençliği kucaklayan milli görüş, uyutulmuş ve dini değerleri elerinden insafsızca alınmış gençlerimizi canavarın elinden kurtarma mücadelesi vermektedir.
prof.dr.necmettin erbakan hocam tabi ki milli görüşün lideridir.Ancak bu görüş sadece hocamın görüşü değil iman sahibi tüm insanlara kucak açmış bir görüştür.
Tarihimizde kazanılan tüm zaferlerin temelinde iman gücümüz vardı.Dolayısı ile bu zaferlerin temelinde milli görüş vardı.

ahmet_emin_gunes

New member
Bakıyorumda hakkı üstün tutan görüş baya fark atmış.Madem hakkı üstün tutan bir görüş o zaman neden millileştiriliyorda evrenselleştirilmiyor.Hakkı üstün tutan bir milli görüş marjinalliğe mahkum değilmidir.Bi düşünün.

s a kardeşim.
kesinlikle milli görüş hakkı millileştirmek değildir.
Aksine milli görüş yurt dışında da teşkilatlanmış bir olgudur.ayrıca milli görüş tüm müslümanlara açık bir kapıdır.
54. hükümetin D-8 girişimini duymuşsunuzdur,hatta başbakan toplantılara katıldı yakın zamanda.erbakan hocam bu girişimi müslüman ülkelerin kalkınması ve batılı emperyalistlere boyun eğmemeleri için yapmıştır.
peyganber efendimiz ve yüce islam dini ırkçılığın her türlüsünü yasaklamıştır.biz o şerefli insanın ümeti olarak bu hataya düşmekten Allaha sığınırız.inşallah açıklayabilmişimdir.teşekür ederim.

ahmet_emin_gunes

New member

usamebinladin

Mesajlari Onaylanacak
İsrail'e düşmanca davranmamızı emrederken, İsrail'le alnlaşma yapanlar mı?

ahmet_emin_gunes

New member

s a kardeşim
sana şunu sorayım:israil 'anlaştıklarını' neden 28 şubatta indirme gafletinde bulundu hatta bununla yetinmeyip kadrolarını da tasviye etti.Ve aynı emperyalistler neden şu ankileri indirme gibi bir niyette değiller.
aslında sana bunun cevabını da yazayım zahmet etme sen saygıdeğer kardeşim.Siyonistlerin çıkarlarına ve iğrenç oyunlarına karşı tavır aldığı için olmalı değil mi?
Ve şimdiki hükümet neden 5 yıl tamamlamak üzere,çünki her kararda bush abisini ziyaret etmekte.

mhmt

New member

israile değil. iyi öğren..siyonizme karşı olmatan bahseder milli görüş.. israil dersen bütün yahudileri içine alırsın ki, bu yanlıştır.. kimsenin cumartesi günleri havraya gidip ibadet eden ve kendi işinde gücünde olanla bi sorunu yok.. sorun siyonizm de.. bu hakkın karşında batılı savunan ve günümüzde batılın temsilciliğini yapan zihniyettir.. buna karşı olmaktan bahseder milli görüş..

anlaşmaya gelince, onuda bilmediğin kesin.. öncelikle anlaşma yapılmadı.. var olan anlaşma devam ettirildi.. neden.?
sen zemin hazırlayana kadar buna evet dersin..taviz değil bu..hudeybiye anlaşması gibi.. ve bunun taviz olmadığının kanıtı ne?28 şubat ın olması..eğer taviz olsaydı bunlar olmazdı...

ayrıca..... senin o israille anlaşma yaptığını sölediğin görüş varya..o iktidardayken bak bakalım filistinde kan dökebilmiş mi israil...HAYIR...

üç kelime:SİYASET FERASET İSTER..

selametle..

Üst Alt