Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizce Kurandaki Dini Ne kadar Yaşıyabiliyoruz

Sizce Kurandaki Dini Ne kadar Yaşıyabiliyoruz

• Yaşıyabiliyoruz

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yaşıyamıyoruz

• Yaşatmıyorlar

• Yaşatıyorlar ama Biz isteksiziz

• Yaşatıyorlar Ama Garip Bakıyorlar

• Yaşatmıyorlar Bİrde Garip Bakıyorlar

• Kuranın Özünü Bilmiyoruz Saptırılma VAr

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

ramiz

New member
Sizce kurandaki dini yaşıyabiliyomuyuz yada nekadar başarabiliyoruz ??

Asya

New member
başörtüsü emrini inkar eden bir ismin bu konuda anket açması ilginç ve samimiyetsiz geliyor bana.

ramiz

New member
ister inan ister inanma ikimizde müslümanız ama tekrar edeyim ben başörtüsüne karşıdeğilim bence üniversitelerde heryerde olmalı başörtüsü ama bu dinin bir parçasıdır demek dine hakaret ve aynı zmanda dinin yayılmasına çok büyük bir engeldir.

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
ister inan ister inanma ikimizde müslümanız ama tekrar edeyim ben başörtüsüne karşıdeğilim bence üniversitelerde heryerde olmalı başörtüsü ama bu dinin bir parçasıdır demek dine hakaret ve aynı zmanda dinin yayılmasına çok büyük bir engeldir.

kardesim düsüncen çok yanlış başörtüsü yüzden bile şavaş çıkmıştır

ramiz

New member
Ayrıyekten burda benim dinimi samimi bulmak cidden traji komiktir. başlığa bak senin yazdığına bak neye inan mak istersen inan sen ama ben kafadan sallamıyorum

allaha emanet..

firdevs

New member
Tartışmaktan yaşamaya pek fırsat kalmıyor sanırım.

Asya

New member

ama bakın güzel kardeşim sizi bu düşüncelere kim sevketti,nereye bağlısınız bilmiyorum ama dinimiz bir bütündür.onu bütünüyle kabul etmek zorundayız eğer müslümanız diyorsak.kabul etmezsek inkar edersek malesef dinden çıkarız.
ama uygulamazsınız o ayrıdır.dinden çıkarmaz o sizi.günaha sokar.ama yine müslüman olarak kalırsınız.
uygulamayla kabul ve inkar birbirinden ayırırsak konu daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum.
ben sizin iyi niyetli olduğunuza inanıyorum.ama sadece iyi niyet kurtarmıyor insanı.

Bilge-Ýnsan

New member
Bahane Aramak O işten Kacmaktır.
Kimse Dinimizi Yaşamayı Kısıtlamıyor.
Her Türlü Problem Ve Sorun Bizden Kaynaklanıyor.
Bugün türkiyenin Sorunu Olan Başörtü Gercekten Türkiye İcin Üzücü Bir durumdur.Ama Unutmayınki Başımızdakileri Biz Seciyoruz O Halde Ne İstiyorsak Ona Karşın İsterkende Bir Şeyler Vermeliyiz.
Herşeyi Devletten Beklemek Onlara Öncülük Vermekdir.
İnş Dualarımızla bu Sorunların Cözümü İcin Birlik Ve Beraber Olmak ümidiyle Vesselam.

malik bin nebi

Mesajlari Onaylanacak

arkadaşım, açılmak yardım kapanmak engel gibi bir mantık çıkarmışsınız ki Allah muhafaza, sizin bu söylemleriniz mesajın önünü tıkıyor diyemeyecem zira dileyen öğüt alır.

selam ile

Aysegul

New member
bence tam anlamıyla yaşayamıyoruz...Ve bunda en çok toplum etkili...Başörtüsü mevzusu çok önemli ve açmaya mecbur bırakıyorlar...O yüzden çoğunluk bunun için tam anlamıyla islamiyeti yaşayamıyor..."yaşatmıyorlar"

malik bin nebi

Mesajlari Onaylanacak
neden dolayı açmaya mecbur bırakıyorlar, zorla mı açtırıyolar, kariyer mi, emir mi sorusunu soralım inşallah,

selam ile

Üst Alt