Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şeriat ve Türkiye

Şeriat ve Türkiye

• Evet

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
M

mkilic

Guest
isimsiz' Alıntı:
hayır diyenler müslüman mı?
nerden biliyorsunuz.?
Peki sen hangi dine mensupsun?
Budist falan olmayasın?
Müslüman olduğunu kim garanti edebilir?
Garanti Belgesi var mı?
Varsa kaç yıllık? Süresi dolmuş olmasın? :D :cool:

SoN NeFeS

New member
mkilic' Alıntı:
Müslümanlar toptan duygu sömürgecileri..

önce kendi imzanı oku bakalım, doğru mu yalan mı dediğim?

VAY CANINA SENIN GIBI BIRININ BUNUN SARKI SÖZÜ OLDUGUNU BILMEMESI COK SASIRTICI ... YA BUNUDA BEN SANA ÖGRETMIS OLAYIM... BU YK LARIN PARCASI HOSUMA GITTIGI ICIN BUNU KULLANDIM ... SENIN GIBI BIR DÜSÜNCESIZIN BUNUN BI SARKI OLDUGUNU BILMEDIGINI BILSEYDIM IMZA OLARAK KULLANMAZDIM....

isimsiz

New member
mkilic' Alıntı:
Budist falan olmayasın?
Garanti Belgesi var mı?

ben biliyorum hangi dinden olduğumu ..kelime i şehadet getirip imanın şartlarını kabul eden her kişi müslümandır.taki imanından şüphe etmedikçe.buda garantisidir.garanti süresi imana bağlı kaldıkça geçerlidir.

siz mehmetin sorusunu belliki anlamamışsınız birdaha okuyun ve benim cevabımıda ondan sonra değerlendirin.

ben ciddi bir konuda lakaytlıktan hoşlanmam...

SoN NeFeS

New member
mkilic' Alıntı:
Budist falan olmayasın?
Garanti Belgesi var mı?

SEN DINI ELEKTIRIK ESYASI ILE KARISTIRDIN GALIBA... HATIRLATMIS OLAYIM BU DINDIR ELEKTIRIK ESYASI DEGIL ONUN ICIN GARANTI BELGESI YOK AMA SEN SORDUGUNA GÖRE SENIN BI BELGEN VAR HERHALDE YANI SENIN INANDIGIN SEY ELEKTIRIK ESYASI GIBI SATILIR VE BELGESI ALINIR BIR ZAMAN SONRA BOZULUR BELGEDE ISE YARAMAZ O ZAMAN .... YINE ORTADA KALDIN HEHEHEHEHEH

M

mkilic

Guest
Yahu son nefes!

senin daha yaşın ne başın ne? Sana ne yok son nefesmiş, yok ölüm anıymış? Sen çık dışarı top oyna. Bu yaşta senin de beynini yıkamasınlar. Benden sana abi tavsiyesi: Takılma bunlara fazla...

isimsiz

New member
akıl yaşta değil baştadır.

senin yaşın büyük ama kafa çalışmıyor.

ağaç yaşken eğilir unutma...

SoN NeFeS

New member
mkilic' Alıntı:
Yahu son nefes!

senin daha yaşın ne başın ne? Sana ne yok son nefesmiş, yok ölüm anıymış? Sen çık dışarı top oyna. Bu yaşta senin de beynini yıkamasınlar. Benden sana abi tavsiyesi: Takılma bunlara fazla...

BENIM YASIM 16... AMA UNUTMA AKIL YASDA DEGIL BASDA... TOPU BIRZAMANLAR COK OYNADIM ARTIK GEREK DUYMUYORUM...ARTIK COCUKLUK CAGINDAN CIKTIM SIZIN GIBILERI DOGRU YOLA YÖNELTMEYE CALISIYORUM ALLAHIN YARDIMI ILE ... KUSRA BAKMA AMA SENIN BEYNINI HAYLI YIKAMISLAR BU ARDA SENIN GIBI KISILERIN TAVSIYESINE UYMUYORUM BIR DAHA BOSUNA TAVSIYEDE BULUNMA

Askin_Bedeli

New member
mkilic' Alıntı:
Pardon hangi ülke orası??

Hristiyanlık kanunları???

Hangi ülkede hristiyanlık kanunları uygulanıyor?? Fransa mı?? uhahahuh

BU YAZDIGINIZI BI CEVAP OLARAK KABUL ETMIYORUM.. SORUMUN CEVABINI HALEN ACIK BIRAKMAKTASINIZ.. SORUM ACIK ÖYLE BI DURUMDA SIZ O ADAMIN NASIL CEZALANDIRILMASINI ISTERDINIZ? BU SEFER INSALLAH CEVAP VERIRSINIZ...

Askin_Bedeli

New member
mkilic' Alıntı:
Yahu son nefes!

BASKALARIN ZAMANINI NASIL DEGERLENDIRDIGI SIZI ILGILENDIRMEZ.. ÜSTELIK FAYDALI BI SEKILDE GECIRMEKTE BU KARDESIMIZ ZAMANINI... ASIL SIZ DIKKAT EDINDE DAHA DA BI BOSLUGA BATMADAN DOGRU YOLA SARILIN.. SIZ NIYE DEGERLI VAKITINIZI BI ISLAMFORUMDA GECIRMEYE NIYETLISINIZ BU KADAR.. SIZIN GIBI DÜSÜNENLER ICINDE EMINIM UYGUN BI FORUM VARDIR... BAKALIM MEVLAM NE EYLER NE EYLERSE GÜZEL EYLER...

Askin_Bedeli

New member
mkilic' Alıntı:
Budist falan olmayasın?
Garanti Belgesi var mı?

SIZ HERHALDE KENDINIZ GIBI DÜSÜNENLER ARASINDA BELGE DAGITIYORSUNUZ KI BÖYLE BI CEVABI YAZMAYI UYGUN GÖRDÜNÜZ... SIZIN GARANTINIZ NE PEKI?

isimsiz

New member
onun garantisi dolmuş arkadaşları aralarından çıkarmışlar ..kullanılamaz hale gelmiş...
boş gezmektense bu foruma takılmayı uygun gördü galiba
..

Askin_Bedeli

New member
isimsiz' Alıntı:
onun garantisi dolmuş arkadaşları aralarından çıkarmışlar ..kullanılamaz hale gelmiş...
boş gezmektense bu foruma takılmayı uygun gördü galiba
..

:) BIRAZDA TEBESSÜM EDELIM DIMI :)

M

mkilic

Guest
Askin_Bedeli' Alıntı:
SIZ O ADAMIN NASIL CEZALANDIRILMASINI ISTERDINIZ? BU SEFER INSALLAH CEVAP VERIRSINIZ...
Ben hukukçu değilim, bu sorunun cevabını da bilmek mecburiyetinde değilim. Çünkü o kişiye ceza biçip o cezayı uygulayacak olan yetkili ben değilim. Şeriat istiyorsanız bunu daha akla uygun şekilde izah etmeniz gerekir. Soru sorup cevap bekleyerek değil.

Askin_Bedeli

New member
mkilic' Alıntı:
Ben hukukçu değilim, bu sorunun cevabını da bilmek mecburiyetinde değilim. Çünkü o kişiye ceza biçip o cezayı uygulayacak olan yetkili ben değilim. Şeriat istiyorsanız bunu daha akla uygun şekilde izah etmeniz gerekir. Soru sorup cevap bekleyerek değil.

BEN SIZE HUKUKCUSUNUZ DEMEDIM... O ANDA NE HIS EDERDINIZ NASIL CEZALANDIRILMASINI ISTERDINIZ? BU GAYET NORMAL BI SORU VE HER NORMAL INSAN BU SORUYA BI CEVAP VEREBILIR.. CEVAP VERKMEKTEN NIYE CEKINIYORSUNUZ ANLAMIS DEGILIM?? YOKSA O KISININ IDAMINI MI ISTERDINIZ? O ANDA HER BABA O KISININ IDAMINI ISTERDI DIYE DÜSÜNÜYORUM SONUCTA MASUM YAVRUSUNUN HAYATI KARARMIS HER ANLAMDA!! BEN ACIK YÜREKLIKLE CEVAP VEREBILIYORUM SIZ NIYE GECISTIRIYORSUNUZ CEVABINIZI?

M

mkilic

Guest
Allah allah

siz hakkaten duygu sömürgecilerisiniz. ya benim başıma gelmediği için bilmiyorum o an ne düşünüyor ne hisseder ne isterdim. Fakat şunu biliyorum ki o kişinin cezalandırılmasını adli makamlara bırakırdım hacıya hocaya imama vesaireye değil.

Askin_Bedeli

New member
mkilic' Alıntı:
Allah allah

siz hakkaten duygu sömürgecilerisiniz. ya benim başıma gelmediği için bilmiyorum o an ne düşünüyor ne hisseder ne isterdim. Fakat şunu biliyorum ki o kişinin cezalandırılmasını adli makamlara bırakırdım hacıya hocaya imama vesaireye değil.

DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPILMIYOR BURDA HERKESIN BASINA GELEBILIR BÖYLE ACI BI DURUM... ALLAH ( c.c)´in KANUNLARINA YANI YARADANIN KANUNLARINA GÖRE ADIL BI SEKILDE KARAR VERILIYOR SERIATTA..IKI DE BIR DE DUYGU SÖMÜRGESI YAPIYORSUNUZ DEMEYIN.. ORTALIKTA ÖYLE BI DURUM YOK..

isimsiz

New member
mkilic' Alıntı:
Allah allah

hiç düşündünüzmü neden şimdi cinayetler aldı başını gidiyor.
çünkü gereken ceza verilmiyor.cezaevinin bir kapısından girip diğerinden çıkıyorlar canı yananı düşünmüyorlar.eğer şeriat üzere kısasa kısas uygulansa kimse suçlunun cezasını kendi vermez.yargıya bırakır.
yargı serbest bırakıyor.ve kişide kendi intikamını kendi alıyor...

Askin_Bedeli

New member
isimsiz' Alıntı:
hiç düşündünüzmü neden şimdi cinayetler aldı başını gidiyor.
çünkü gereken ceza verilmiyor.cezaevinin bir kapısından girip diğerinden çıkıyorlar canı yananı düşünmüyorlar.eğer şeriat üzere kısasa kısas uygulansa kimse suçlunun cezasını kendi vermez.yargıya bırakır.
yargı serbest bırakıyor.ve kişide kendi intikamını kendi alıyor...

AYNEN.. BI KAC SENE YATIYOR SONRA AFTAN YARARLANIYOR.. SONRA CANI YANAN TARAF KENDISI ALIYOR INTIKAMINI VE SUCLU DURUMA DÜSÜYOR.. KISASA KISAS OLSA INSANLAR BÖYLE SUCLARI ISLEMEKTEN KORKAR..

Üst Alt