Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Önemli!...

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Arkadaşlar bu sıralar çok sıklıkla karşılaştığımız bir durum var..www. cebimdemsn .com şeklinde bir link, kullanıcıların haberi olmadan başka kişilere otomatik olarak gönderiliyor..Bu durum Mücahid abininde başına gelmiş..Msn listesinde mücahid abinin adresi olan kişiler kesinlikle bu ve benzeri linklere tıklamasın..Mücahid abinin işletim sistemi çöktüğü için msn şifresinin kırılmasından şüpheleniyor..Onun adına bu uyarıyı ben yapıyorum...Bilginize!...

radikal

New member
Ne kadar güzel, zamanında haberdar olup da önlem alarak aynı zamanda dostlarını uyarmak.
Her insan bu kadar şanslı olamayabilir.
Geçmiş olsun üstad.

Enver Ýstek

metin mete
Arkadaşlar bu sıralar çok sıklıkla karşılaştığımız bir durum var..www. cebimdemsn .com şeklinde bir link, kullanıcıların haberi olmadan başka kişilere otomatik olarak gönderiliyor..Bu durum Mücahid abininde başına gelmiş..Msn listesinde mücahid abinin adresi olan kişiler kesinlikle bu ve benzeri linklere tıklamasın..Mücahid abinin işletim sistemi çöktüğü için msn şifresinin kırılmasından şüpheleniyor..Onun adına bu uyarıyı ben yapıyorum...Bilginize!...

Selamün Aleyküm,önce Mücahid kardesime gecmis olsun ben hala o cöküntüyü yasiyorum.Banada geldi ama ben Mücahidin böyle sey göndermeyecegini bildigimden hemen karaladim...Bu arada Izine gidiyorum hepiniz Allaha emanet olun...

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Sende Allah'a emanet ol metin abi!..Hayırlarla git hayırlarla gel..Allah içine sindirsin inşallah..

Z

Zippo

Guest
bu yeni tür bi virüs abinizin şifresi kırılmış deil..işletim sistemine uzantı olarak yerleşen bi virüs sadece.format atıldığında düzelir..gelen linklere tıklamadığınız sürece cok sıkıntı olmaz..selametle

Mücahid

New member
Ne kadar güzel, zamanında haberdar olup da önlem alarak aynı zamanda dostlarını uyarmak.
Her insan bu kadar şanslı olamayabilir.
Geçmiş olsun üstad.

Allah razı olsun kardeşim hamdolsun halloldu ama hayli geciktik :).Bu arada tüm kardeşlerimin geçmiş olsun dileklerine teşekkür ederim.Dua ile

Üst Alt