Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Niçin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chamdali

New member
Hangi mod arkadaşın hangi yazılarımı niçin sildiğini öğrenebilir miyim?

chamdali

New member
Soruma cevap verecek bir mod ya da süper mod yok mu?

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
chamdali' Alıntı:
Soruma cevap verecek bir mod ya da süper mod yok mu?

SEVGİLİ DOSTUM, DEMEK Kİ SEN DE SADECE HAK DEMİŞSİN Kİ, BENİMLE AYNI AKİBETE UĞRAMIŞSIN, NEYSE, HAK AŞIKLARI TARİHİN HER KESİMİNDE BU TİP ENGELLEMELERLE KARŞILAŞMIŞLARDIR AMA BENDENİZ BUNU DOĞRU YOLDA OLMAMIZA YORUMLUYORUM ÇÜNKÜ KENDİSİ EĞRİ YOLDA ZİKZAKLAYANLAR BAŞKASININ HAK YOLDA YÜRÜMESİNE RIZA GÖSTERMEZ.. AMA, BENDENİZİ ASIL ÜZEN ŞEY, MÜSLÜMANIM DİYE GEZİNENLERİN NASIL ZALİM OLABİLDİKLERİDİR.. DUALARIMLA

ibrahimonur

New member
ya benim ipek elbise ile ilgili bir sualim vardı onuda bulamadım

sroumun cevabını seyfullah kardeş saolsun açıklamıştıda tam olarak hatırlayamadım ertesi gündü galiba yine baktım gitmiş konu :eek:

aysegul hanımın parmağı olmasın bunda neyssee

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
ibrahimonur' Alıntı:
ya benim ipek elbise ile ilgili bir sualim vardı onuda bulamadım

sroumun cevabını seyfullah kardeş saolsun açıklamıştıda tam olarak hatırlayamadım ertesi gündü galiba yine baktım gitmiş konu :eek:

aysegul hanımın parmağı olmasın bunda neyssee

demek ki, bilgileri yok etmek bunların mesleği artık, baksanıza, kendilerine en çok güvenen ankadaşın konusunu bile yok etmişler.

ibrahimonur

New member
THE_HAFIZ' Alıntı:
demek ki, bilgileri yok etmek bunların mesleği artık, baksanıza, kendilerine en çok güvenen ankadaşın konusunu bile yok etmişler.

kendilerinin en çok güvendiğimii?? :D

kardeş sanal ortamda güvenmi olur ne onlar bana nede ben onlara güvenirim

sanal ortamda genel olarak konuşuyorum kimse üstüne alınmasın

birbirilerine canciğer sıkıfıkı böyle iyi görünüp saman altından su yürüten çooookk malesef

NOT::: kimse üstüne alınmasın geneldir

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
ibrahimonur' Alıntı:
kendilerinin en çok güvendiğimii?? :D

kardeş sanal ortamda güvenmi olur ne onlar bana nede ben onlara güvenirim

sanal ortamda genel olarak konuşuyorum kimse üstüne alınmasın

birbirilerine canciğer sıkıfıkı böyle iyi görünüp saman altından su yürüten çooookk malesef

NOT::: kimse üstüne alınmasın geneldir

Bak dostum, bu açık sözlülüğün inan çok hoş birşey ve hoşuma gitti, ben yeniyim, kimseyi pek tanımadığım için böyle demiştim, ama, siz benden kıdamli gibisiniz ki, herkesi iyi tanımışsınız, açıkyürekliliğiniz için teşekkürler..

ibrahimonur

New member
bence internetteki en güzel şey bilgi paylaşımı bilmediğimiz şeyleri öğrenmek ve bildiğimiz şeyleride başkalarına öğretmek
tabi saygı çerçevesi içinde olmalı

ibrahimonur

New member
THE_HAFIZ' Alıntı:

Bak dostum, bu açık sözlülüğün inan çok hoş birşey ve hoşuma gitti, ben yeniyim, kimseyi pek tanımadığım için böyle demiştim, ama, siz benden kıdamli gibisiniz ki, herkesi iyi tanımışsınız, açıkyürekliliğiniz için teşekkürler..

kardeş sen kıdeme bakmaa :)

sen yazılan mesaja bak

biri yeni üye olur bir mesaj yazarki forumda onun gibi bir açıklama mantıklı bir yazı göremezsin

tüm islam alemine saygılarımla

ibrahimonur

New member
ben aysegulun parmağı olabilir dedim zaten isimsizcim :)

çamdali kardeşimin yazılarını bilemem

isimsiz

New member
THE_HAFIZ' Alıntı:
SEVGİLİ DOSTUM, DEMEK Kİ SEN DE SADECE HAK DEMİŞSİN Kİ, BENİMLE AYNI AKİBETE UĞRAMIŞSIN, NEYSE, HAK AŞIKLARI TARİHİN HER KESİMİNDE BU TİP ENGELLEMELERLE KARŞILAŞMIŞLARDIR AMA BENDENİZ BUNU DOĞRU YOLDA OLMAMIZA YORUMLUYORUM ÇÜNKÜ KENDİSİ EĞRİ YOLDA ZİKZAKLAYANLAR BAŞKASININ HAK YOLDA YÜRÜMESİNE RIZA GÖSTERMEZ.. AMA, BENDENİZİ ASIL ÜZEN ŞEY, MÜSLÜMANIM DİYE GEZİNENLERİN NASIL ZALİM OLABİLDİKLERİDİR.. DUALARIMLA
kimin eğri kimin doğru olduğunu ancak allah bilir kardeş....

kendinize çok güveniyorsunuz...alimleride hiçe saydığınıza göre vardır sizde bir hal ...
bu enaniyet olmasın .....dikkat edin

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
ibrahimonur' Alıntı:

sevgi değer kardeşim ben bir kaç mesajı sildim ama hangileri tam olarak sildiğimi hatırlamıyorum , çünkü konular kısır döngü oluyor, tekrar edilen konula oluyor, ve sitenin bir kapasitesi var mümkün olduğu sürece onuda korumaya çalışıyoruz... taktir edersiniz . ve konu edep çerçevesinin dışına çıktığındada silinir ... ama shangi mesajları sildiğimi tam hatırlamıyorum bundan sonra sildiğim mesajlar için not düşerim inşallah hakkınız helal edin...

ibrahimonur

New member
sorun yookk efem

helal olsun

Allah ümmeti Muhammedin dönen kalbini islam dinine sabit kılsın

Aysegul

New member
ibrahimonur' Alıntı:

Benim hiç bir şeyden haberim yok hangi konuyla ilgili hangi mesajlar silinmiş?....Ayrıca ne diye hakkımda sürekli suizan ediyorsunuz anlayabilmiş değilim

ibrahimonur

New member
sürekli suizanmı
bundan başka hatırlamıyorum ben ama neysee :eek:

chamdali

New member
Bir ara baktım mesaj sayım eksilmiş. Ancak görünen o ki mod arkadaşların ikisi silmemiş. Seyfullah da neyi sildiğini hatırlamıyor. Niçin silindiğini merak etmiştim. Neyse... Yapacak bir şey yok.

Öneri: Yazısı silinen arkadaşa en azından özel mesajla bildirilse fena olmaz gibi. Tabii illa da silinecekse...

Selamlar!

abdullahadem

New member
Arkadaşlar siz mesaj atmak için mi mesaj atıyorsunuz.Yapmayın yaaa...
Burada amacımız bilgi paylaşmak lütfen mesaj atmak için mesaj atmayın...
Vesselam...

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
isimsiz' Alıntı:
kimin eğri kimin doğru olduğunu ancak allah bilir kardeş....

kendinize çok güveniyorsunuz...alimleride hiçe saydığınıza göre vardır sizde bir hal ...
bu enaniyet olmasın .....dikkat edin

Bu enaniyet değildir henfendi, Allah'ın Vahiy aracılığı ile sunduğu kendime özgüvenimdir.

"KİMLER İNANMIŞ, İYİ İŞLER YAPMIŞ, NAMAZI SÜREKLİ KILMIŞ, ZEKATI VERMİŞ OLURLARSA ONLARIN RABLERİ KATINDA ÜCRETLERİ VARDIR. ÜSTLERİNDE NE BİR KORKU OLUR, NE DE ÜZÜLÜRLER.. BAKARA 277

Şimdi, burada, alimlere uyunuz ki bağışlanasınız var mı. yok. kim bunları yerine getirirse bağışlanır, cennete konur ve üzülenlerden olmaz.. Allah yalan mı söylüyor hanfendi, sen neden hala birilerini Allah ile arana koyuyor da, kendini görevden uzak tutuyorsun. ENANİYETMİŞ. peh.. gülerim size.. EŞHEDÜ EN LA İLAHE İLLALLAH... yani.. BEN ŞEHADET EDERİM Kİ... Hanfendi, enaniyetin göstergesi BEN kelimesini şehadetin başına koymayın, ortada ne şehadet getiren kalır ne de şehadetin kendisi.. lütfen, savunduğunuz şeylerin ne manaya geldiğini düşünün de yazın, çünkü komik oluyor.. dualarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt