Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İsrail - Filistin çatışmasının kronolojisi !

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
Hamas Hükümet Binasına Silahlı Saldırı


Filistin'deki Hamas hükümetine mensup bakanların kabine toplantısı yaptığı bina silahlı saldırıya uğradı.

08/01/2007


Pazar gecesi gerçekleştirilen saldırı ile ilgili Filistin hükümeti tarafından açıklamada, "barbar silahlı güçler" olarak tanımlanan saldırganlar şiddetle kınanarak, saldırının Filistin'daki kaostan beslenen belirli gruplar tarafından gerçekleştirildiği belirtildi.

Açıklamada, binanın duvarlarının ve döşemelerinin hasar gördüğü saldırı ile ilgisi olan soytarıların yakalanıp adaletin önüne çıkartılacağı bildirildi.

Küstah Dahlan'a tepkiler sürüyor

El Fetih hareketinin komplo ve saldırı şefi Muhammed Dahlan'ın Gazze'deki Yermuk Stadyumunda El Fetih hareketinin 42. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen mitingte yaptığı konuşmaya tepkiler devam ediyor.

Mitingte yaptığı konuşmada doğrudan Hamas hareketini hedef gösteren, Filistinliler arasında kanlı çatışmalara teşvik edip Hamas mücahidlerinden "katiller" diye söz eden Dahlan'a Hamas'tan bir tepki daha geldi.

Hamas tarafından yapılan basın açıklamasında, Dahlan'ın Amarika'nın bölgedeki planlarını uygulayan ve kişesel hesaplarının peşinde koşan biri olduğu belirtilerek, Dahlan'ın Hamas hükümetinin yıkılması için ortay konulan komploların baş aktörlerinden biri olduğu vurgulandı.

Açıklamada, Hamas liderlerine, mücahidlerine veya İçişleri bakanlığına bağlı güvenlik güçlerine yönelik herhangi silahlı bir saldırının "ateşle oynamak" anlamına geleceği belirtilerek

Açıklamada, "ölüm mangaları" adlı grupların herhangi bir saldırısına veya Dahlan'ın komutası altında işlenecek suikastların hiç birine sessiz kalınmayacağı vurgulandı.

İSRA-HABER
 

ÇAPANOÐLU

New member
Katılım
8 Eki 2006
Mesajlar
803
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Sevgili Karababa kardeş,
Cehennemin yakıtlarını merak ederdim, şimdi çözdüm, bu hayvanlığa tevessül edenler zahir,
evet,
hiçbir kardeşimizi unutmayalım..
Her saniye hem de
 

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
siyonizmin kökü kuruyacak..
cehennem zalimler için yanmaya devem edecek..
zaman bizim lehimize de dönecek allahın izniyle...
 

yýldýz

New member
Katılım
22 Ağu 2006
Mesajlar
1,359
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Dünya ahiretin tarlasıdır. Burda ne ekersen, ahiretde onu biçersin.
 

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
Hizbullah-İsrail Savaşından Yeni Görüntüler

 

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
"Gazze'ye Hemen Saldıralım!"

14/01/2007Filistinli mücahidlerin sürdürdüğü füze operasyonları sonucu iyice bunalan Siyonist İsrail rejim hükümeti, Gazze'ye yönelik büyük bir saldırı planını görüşmek üzere bugün toplandı.

Kabine toplantısında, siyonist işgal güçlerinin 17 ay önce Gazze'den çekilmesinden sonra, Gazze'nin "terörizmin sıcak üssü" haline döndüğü dile getirilerek, son ateşkes anlaşmasından bu yana Gazze'den yahudi hedeflerine 100 adet füze atldığı belirtildi.

Filistinlilerin yahudileri sindirmek ve korkuya düşürmek için ölümcül füze saldırılarını sürdürdüklerini belirten aşırı dini İsrail Evimiz Partisi Başkanı ve Stratejik İşler Bakanı Avigdor Liberman "Gazze'ye girip teröristleri yok etmekten başka yolumuz yok" derken aynı partiden Eli Yishai ise, "Eğer füze saldırılarına karşı bir önlem alamayacaksak, İsrail çok ağır bir bedel ödeme durumunda kalacaktır" dedi.

İSRA-HABER
 

FÝLÝSTÝN

New member
Katılım
25 Ara 2006
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
45
Allah(c.c) Tüm Müslüman Kardeşlerimizin Yardimcisi Olsun.amin
 

mhmt

New member
Katılım
7 Kas 2006
Mesajlar
2,965
Tepkime puanı
715
Puanları
0
Siyonistler Saldırırsa Anında 100 Füze Atacağız!


Filistin İslami Cihad Hareketi, siyonist İsrail rejimi şefleri tarafından gündeme getirilen Gazze'ye saldırı planları....

15/01/2007

Filistin İslami Cihad hareketi, siyonist İsrail rejimi şefleri tarafından gündeme getirilen Gazze'ye saldırı planları üzerine, siyonist rejim güçlerinin Gazze veya Batı Şeria'ya yönelik operasyon düzenlemeye kalkması durumunda, anında 100 füze ile karşılık vedeceklerini bildirdi.

Siyonistlere yine füze yağacak!
İslami Cihad Hareketi'nin askeri kanadı olan Kudüs Tugayları tarafından yapılan açıklamada: "Kudüs tugayları, Gazze ve Batı Şeria'ya yönelik siyonist saldırılara misilleme olarak "Kırmızı gül Operasyonu"nun başlayacağını ilan eder." denilerek siyonist hedeflere yönelik yeni bir füze operasyonunun başlayacağını duyurdu.

Kudüs Tugayları'nın bildirisinde: "Sİyonist düşman Sderot, Askalan ve oralarda oturanların Kudus füzelerinin hedefi olduğunu iyice anlamalıdır. Gazze veya Batı Şeria'da şerefli savaşçılarımıza yönelik bilr saldırı olduğunda siyonist düşman çok ağır bir bedel ödeme durumunda kalacaktır: Ya şehadet, ya zafer!

Hamas: Düşmanı püskürtmeye hazırız!

Hamas askeri kanadı İzzeddin el Kassam birlikleri tarafından yayınlanan bildiride ise, El Kassam birliklerinin siyonistlerin her türlü saldırısını püskürtmeye hazır olduğunu açıkladı.

İSRA-HABER
 
Üst Alt