Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hangi Gazeteyi Okursunuz ?

Hangi Gazeteyi Okursunuz ?

• Zaman

Kullanılan: 0 0.0%
  • Vakit

• Milli Gazete

• Yeni Şafak

• Yeni Asır

• Cumhuriyet

• Hürriyet

• Milliyet

• Sabah

• Türkiye

• Kullanılan toplam oy
    0

GEZGÝN

New member
zaman okurum
ara sıra cumhuriyete bakarım
birara vakitin müptelasıydım
zorunlu hallerde hürriyet falan alırım elime geçerse de okurum
radikali de bir ara almıştım

DOSTLARINI KENDİNE YAKIN TUT, DÜŞMANLARINI DAHA DA YAKIN....

kablel vuku

New member
ela-88 kardeşim hayret ettim zamanda haber yok demişsiniz haber anlayışınız nedir bilmem ama haberi haber gibi veren tek gazete varsa şuan ilk sırada zaman gelir biraz daha objektif olun bence ...okuduğunuz gazeteleri yükseltmek elbetteki anlaşılabilecek bir tavır fakat bunu yaparken işini layıkıyla yapanların da hakkını yemezseniz daha şık ve yakışan bir davranış olacaktır...selametle kalın inşaallah...

Z

zeynep_hearty

Guest
milli gazete, yeni şafak, ve vakit okurum ...selam ve dua ile...

ela-88

New member
ela-88 kardeşim hayret ettim zamanda haber yok demişsiniz haber anlayışınız nedir bilmem ama haberi haber gibi veren tek gazete varsa şuan ilk sırada zaman gelir biraz daha objektif olun bence ...okuduğunuz gazeteleri yükseltmek elbetteki anlaşılabilecek bir tavır fakat bunu yaparken işini layıkıyla yapanların da hakkını yemezseniz daha şık ve yakışan bir davranış olacaktır...selametle kalın inşaallah...

sa..Uyarınız için teşekkurler..Bana okuduğum gazeteyi yükseltmişsiniz demişsiniz(Amenna).Ama aynı anda siz de yükseltmişsiniz. "..haberi haber gibi veren tek gazete varsa ilk sırada zaman gelir.." bende sizi objektif olmaya çağırıyorum ohalde..

beyaz_bulut

New member
eskiden gazetelerde islamdan insanlari sogutmak icin ellerinden geleni yapar yalan yanlis haber yayinlardilar. ozamanlar bizim ne gazetemiz vardi onalara cevap verebilecek nede bir televizyon kanalimiz..
Ama simdi Allaha cok sükür ZAMAN ve STV var gercekleri ortaya cikaran
Allah razi olsun.. milletimiz bu sayede uyanmaya basladi

hüzün kovan kuþu

New member
Web sitesi
www.herkul.org
Zamanda mı haber yok?
ilginç doğrusu
Zaman gazetesi için cok seyler denildi denildi de içinde haber yok yorumunu ilk defa sızden duyuyorum..
ZAMAN ın yalnız makale yazılarını baslı basına bir gündem...

Doğru, tarafsız ve en önemlisi İslamı kesim oldukları için yanlış yapılan bir cok haberin pesini bırakmadıkları ve doğru haberle önemli yayın organlarının yanlış haber yaptıklarına dair özür dilemek zorunda bıraktıkları için ZAMAN gazetesini tebrik ediyorum...
kesinlikle katılıyorum bende zaman okuyorum 'ZAMAN' gazetesi her kesime hitap eden bir gazete kesinlikle tavsiye de edıyorum saygılar.....

Üst Alt