Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gül Kokulu Medinem

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
img0712zj5.jpg

PoST@Cý

New member
öncelikle resimler için sizden Alah (c.c.) razı olsun. Gerçekten harika ve insan ruhuna hitap eden mekanların güzel bir bakış açısıyla çekilmiş resimleri.
ben başka bir sitede de paylaşıyorum resimlerinizi eğer rızanın yoksa ordan kaldırabilrim tabi. eğer bana özel mesaj olarak adınızı soyadınızı atarsanız. sizin isminizide oraya eklemek istiyorum.

selametle

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
Sayın postacı ilginize ve degerli yorumunuza teşekkür ederim ALLAH sizdende razı olsun incelik ve hassasiyetiniz için ayrıca kutlarım işte müslimanın vasfından bir örnek dedirtecek ivme sergileyerek fotoğraflarla ilğili yayınlama izni istemişsiniz.
Değerli kardeşim biz bunları kardeşlerimizle paylaşmak ve bu güzellikleri insanlara gösterebilmek adına buralardan yayınlıyoruz isim hiç önemli değil eğer isim gerekseydi alt köşelerine isim yazma proğramı vasıtasıyla yazar şahsileştirirdik ama maksat kendimize maletmek değil. Bu güzellikler tüm islam aleminin olduğundan ismime tekelleştirmek bana göre sakıncalı al ve insanlara tebliğ et sizden ricam hangi sitede ve nerede paylaştığınızı yazarsanız bizde katılımımızla katkıda bulunuruz inşallah ALLAH'a emanet olun inşallah

PoST@Cý

New member
Sayın postacı ilginize ve degerli yorumunuza teşekkür ederim ALLAH sizdende razı olsun incelik ve hassasiyetiniz için ayrıca kutlarım işte müslimanın vasfından bir örnek dedirtecek ivme sergileyerek fotoğraflarla ilğili yayınlama izni istemişsiniz.
Değerli kardeşim biz bunları kardeşlerimizle paylaşmak ve bu güzellikleri insanlara gösterebilmek adına buralardan yayınlıyoruz isim hiç önemli değil eğer isim gerekseydi alt köşelerine isim yazma proğramı vasıtasıyla yazar şahsileştirirdik ama maksat kendimize maletmek değil. Bu güzellikler tüm islam aleminin olduğundan ismime tekelleştirmek bana göre sakıncalı al ve insanlara tebliğ et sizden ricam hangi sitede ve nerede paylaştığınızı yazarsanız bizde katılımımızla katkıda bulunuruz inşallah ALLAH'a emanet olun inşallah
internette insanlar başkalarının emeklerini kendi emekleri gibi göstermesi gerçekten beni üzüyor. o yüzden isminizi isemiştim.

fakat yorumunuz gerçekten içimi ferahlattı. işin içinde İslam olunuca herşey değişiyor. ne kadar çok sitede bunları yayınlarsak, ne kadar çok gönüle hitap edersek, bir insanı bile gerçekten İslama yakınlaştırırsak, İnşallah Ahirette hem Yüce Rabbimiz hem Alemlerin Sultanı Peygamer Efendimiz bizden razı olur. zaten bundan başka murad mı olur? Allah sizden birkez daha razı olsun
(site ismi belki site kuralı gereği yasak olabilir diye vermiyorum) Allaha Emanet olun

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
MESCİD-İ NEBEVİ CENNET MAHALLİ SOL TARAFTA KAİNATIN EFENDİSİ (S.A.V) MAKAMI BULUNUYOR

dsc02739tx9.jpg

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
YİNE RAVZA'NIN İÇİNDE OSMANLININ YAPTIĞI BÖLÜMDE CENNET MAHALLİ OLARAK BİLİNEN MAHAL İÇİN EFENDİMİZİN HADİSİ "Evimle minberimin arası Cennet bahçelerinden bir bahçedir.''
dsc02738db8.jpg

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
OSMANLININ KAİNATIN EFENDİSİ (S.A.V) İÇİN O GÜNÜN ŞARTLARINDA EŞSİZ GÜZELLİKTE YAPTIRMIŞ OLDUĞU VE GÜNÜMÜZE ULAŞMIŞ ORJİNAL KALMIŞ BÖLÜMDEN BİR GÖRÜNÜM
dsc02741id4.jpg

rusen_alp

New member
Kardeşim Allah ( c.c.) senden razı olsun, bir gün biz de gider miyiz acaba , sizler gibi görür müyüz , o mübarek topraklarda bizim de bir gölgemiz olur mu acaba ....

A

abdirabbih

Guest
Rabbim hepimize nasip eyler inş..aminnn
Allah razı olsun kardeşim senden...

Üst Alt