Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gül Kokulu Medinem

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
732d1233252169-gul-kokulu-medinem-egg_filtered2-copyjpg

Son düzenleme:

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
attachment.php

Ya - Gaffar

.: Esmaül Hüsna 2 :.

YA RABBİ
Seni tarif etmektedir bütün güzel isimler
Sen güzel isimlerini aşikar etmezsen ruhum karanlıkta kalır
Esmaül Hüsna’na şahit yaz beni...

YA GAFFÂR
Gizli düşmanlıklarımı bilen Sensin
Gözyaşlarıma değer veren Sensin
Bilirim rahmet denizini bulandıramaz cümle günahlar
Rahmetinle arındır bağışla beni...

YA GAFFÂR :
Günahları tekrar tekrar, çokça bağışlayan Günahları çok örten, mağfireti çok olan, kullarının günahlarını pek çok bağışlayan.
Gaffar, kulların günahlarını örtmede mübalağa edendir. Öyle ki, bu günahları ne dünyada ne de ahirette ortaya çıkarmaz.

Cenab-ı Hak buyuruyor:

"Gerçekten ben, tevbe eden, inanan, salih amellerde bulunup sonra da doğru yola erişen kimseyi şüphesiz bağışlayıcıyım." Taha, 82

Cumanız mübarek olsun;
http://img99.imageshack.us/img99/7010/wallpaperni1.jpg

almr54

New member
:)Selamün aleyküm resimler çok güzel ellerinize sağlık

Gül_i Rana

New member
rabbim oraları gidip görmeyi istiyenlere o kokuyu o güzelliği o rahmeti tatmak istiyen herkese nasip etsin...

deryay

New member
Selamun Aleykum Ve Rahmetullah

Selamun Aleykum Ve Rahmetullah

Medine resimleri..
Medine apayri bir dunya sanki, o kadar kalabalik oldugu halde, bile insana cok huzur veren bir sessiz ruzgari eser, Umarim herkes butun musluman kardeslerim birgun nasip olurda oralari peygamber efendimize s.a.v. misafir olur.., Ravzasi gul kokuyor.., insan icine doyamiyorki icine cekmeye...

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
Değerli dostlar uzun süredir devam eden Forumdaki fotograf şöleni sizlerin teveccühünüz ve yoğun ilginiz ile rekor düzeyde izlenmeye ulaşmıştır inşallah sadece kendi çalışmalarımı sunacağım Acizane rumuzlu fotograflarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim farklı sitelerdeki çalışmalarımıda link olarak veriyorum farklı ortamlardada buluşmak dileği ile selam ve dua ile...

Not:
Hayret içinde kaldığım diğer bir gelişme ise gül kokulu medinem o kadar çok beğenilmişki aynı isim ve sunum sayılarını bilemediğim kadar kopyalanarak farklı forumlarda sanki kendi emekleriymiş gibi birileri tarafından kullanılmış bu konuda bir hizmete vesile olduğumu düşünerek sadece alıntı yaptıklarını açıklamalarını belirtmelerini arzu ederdim yinede hakkım helal olsun maksat hizmet değilmi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gönül dostu

New member
selamun aleyküm

selamun aleyküm

yanlış okumadıysam seren kardeşim yarın yolculuğunuz var o güzel beldeye .bizdende selam götürün o iki cihan serverine ...Allah'a emanet olun. hayırlı yolculuklar.

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
Değerli kardeşim sanıyorum geçtiğimiz senelerdeki mesajları takip ederek geldiniz son sayfaya nasip olsada yarın gidebilsek yine ama bu sene ışık görünmüyor inşallah nasip dua edin inşallah zira oralara özlem bitmiyor selam ve dua ile...

gönül dostu

New member
Değerli kardeşim sanıyorum geçtiğimiz senelerdeki mesajları takip ederek geldiniz son sayfaya nasip olsada yarın gidebilsek yine ama bu sene ışık görünmüyor inşallah nasip dua edin inşallah zira oralara özlem bitmiyor selam ve dua ile...
heralde öle oldu inş.rabbim sizede tekrarını bizede gidip birkercikte olsa oraları görmeyi nasip eder..bu güzellikleri bizlede paylaştığınız ve emeğiniz için Rabbim sizden de razı olsun.A.e.olun

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
ALLAH razı olsun kardeş katılımın ve ziyaretinle onurlandırdın selam ve dua ile inşallah

Üst Alt