Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gül Kokulu Medinem

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
DEGERLİ KARDEŞLERİM GÜN YAKLAŞTIKÇA İÇİM İÇİME SIGMIYOR MESAJ YAZAN KARDEŞLERİME VE İSLAMFORUM KATILIMCISI KARDEŞLERİMDEN EFENDİMİZE SELAMLARINIZI GÖTÜRMEK VE KAİNATIN EFENDİSİNDEN SİZLERE SELAM GETİRMEK ÜZERE İNŞALLAH RABBİM GİTMEYİ VE SALİMEN GELMEYİ NASİP EYLESİN SELAM VE DUA İLE

AFFET
Yalnızlık iklimi hüküm sürerken gönül bahçemde,hüzün yelleri vururken yüzüme ve açarken hasret çiçekleri,huzurun kokusu doldu içime....
Yalnızlık, hüzün, hasret ve SEN... Sen huzursun... Sen umutsun... Sen göz nurumsun... Sen aldığım her nefes, Sen damarımda dolaşan kanımsın... Sen beni yokluktan varlığa çıkaranım, canımsın...
Gözümün baktığı her yerde gördüğümsün... Vuslatına erebilmek için ömrümü ilmik ilmik ördüğümsün... Duyduğum huzursun güneşin batışında... Ve hissettiğimsin her gözümü kapatışımda...
Kalbimin en ince sızılarını bilenim, her derdime devâ verenimsin... Sen her şeyimsin... Çünkü her şey Sensin...
Sen merhamet deryâsı, Sen Ganiyy-i Mutlak'sın... Sen elimden tutanım ve her zerremle sevdiğim HAK' sın...
Yâ Rab !... Affeder misin seni hakkıyla bilemeyişimi? Affeder misin her istediğimi senden dilemeyişimi? Affeder misin aşkı, sevgiyi, merhameti kullarından bekleyişimi? Ve kazaya rıza göstermeyip, yaptığım isyânları affeder misin?
Kapının iflâh olmaz dilencisiyim, açtım ellerimi...Söylemem, söyleyemem , ama sen bilirsin en mahrem hallerimi...Kerem-i Rahmetin bir dilenciye " Ne getirdin?" diye sormaz Yâ Rabbi !..."Ne istiyorsun?" diye sorar...İstediğim tek şey var Ey Adil-i Mutlak!...
SENİ SEVEN KULLARINA ADALETİNLE DEĞİL, MERHAMETİNLE BAK !...

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
4579495079f26dc4632ovp0.jpg

... Sana sonsuz salat ve selam olsun ya Resulallah...

Sevgilim, gönlüm senin güzelliğinin nurundan bir ışık ister. Ey tabibim, gözüm senin yolunun toprağından sürme ister.

Sinemi kalbimin (gönlümün), safâsına zulmet veren, onun berraklığını bozan günahımın pasıdır. Aman ey ihsan kaynağı, kalbimin karanlığı cila ister.

Ey Risâlet şahı, kıyamet gününde imdada yetiş ki devasız itaatsizlik derdi, senden şifa ister.

Ne göz yaşından rahat, ne âh-ı sineden (gönülden yapılan tövbe ve duadan) yardım var. Benim günah yüküm nebîler şahının lütfûnu ister.

Ey ümmetin şefaatçisi, senin ihsan eteğine sarıldım Ey Muhammed, sana sığınırım, hasta canım bir deva ister.

Senin gül yüzüne meftun (âşık) olanlar, şüphe yok ki sensiz ne mal, mülk ve mevki, ne de zevk safa isterler.

Sana feda olmak isteyen kıymetsiz kulun Es'ad, seni bir kere görse ve mükemmel güzelliğinle bir kere sevinse ne olur?

Es'ad Erbili (K.S)

dilasudee

New member
seren kardeşim Allah senden tekrar razı olsun.
Resule sevdalı gonullere slm olsun.

91122681ev0.jpg

Hasretlerimiz vardı, gönlümüze ekilen,
Nebi sevdasıydı kalbimizde yeşeren,
Medine hasretiydi, sevdasıyla süslenen,
Gülün saflığıydı, yüreğimizden süzülen…

96003019nc4.jpg

Nice Güller saklı, kalbin derinliklerinde,
Aşkla güller tatlı, ruhun maddeciklerinde,
Nebi sevgisidir aşk, güllerin bahçesinde,
Gözyaşlarımla sulanan, güllerdir kalbimde.

uyttulu9.jpg

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
KARDEŞLERİM ŞU AN YEŞİLKÖY HAVA ALANINDA DIŞ HATLARDAYIM SON KEZ SAYFAYI AÇAYIM DEDİM ALLAH NASİP EDERSE 15,30 DA UÇAĞIMIZ KALKACAK ALLAHA EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE İNŞALLAH

dilasudee

New member
yolunuz acık olsun
Allaha emanet olun
dualarınızı eksık etmeyın

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
SELAMÜNALEYKÜM
KAİNATIN EFENDİSİ SONSUZ NUR RESUL-U EKREM (S.A.V) EFENDİMİZDEN TÜM FORUM KATILIMCISI VE GÖNÜL DOSTLARINA SELAM GETİRDİM VE SİZLERİN SELAMINIDA BİZZAT HUZURUNDA ZİKRETTİM MEKKEDE HAREM-İ ŞERİFTE DUALARIMA SİZLERİDE ORTAK ETTİM VE RABBİM NASİP ETTİ ARANIZA DÜN AKŞAM KALBİMİ ORALARDA BIRAKARAK DÖNDÜM RABBİM YAPTIĞIMIZ ZİYARETİ DUALARI VE SELAT-I SELAMLARI KABUL ETSİN İNŞALLAH.
YİNE SİZLERLE PAYLAŞILACAK ÇOK GÜZEL RESİMLER ÇEKMEK NASİP OLDU İNŞALLAH ONLARIDA DUALARIMIZI PAYLAŞTIĞIMIZ GİBİ SİZLERLE PAYLAŞACAGIZ MEDİNEDEKİ ÇEKİMLERİ YİNE BU SAYFADANMI YÜRÜTELİM MEKKE İÇİN HENÜZ GEÇMİŞ DÖNEMLERE AİT BİR SAYFA BİLE AÇAMAMIŞTIK O SAYFAYI AYRIMI AÇALIM İSMİ NE OLSUN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM İLK RESMİMİ GÖDERİYORUM DUA İLE İNŞALLAH

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
ARKADAŞ,KARDEŞ,YOLDAŞ,GÖNÜLDAŞ,SIRDAŞ,DOST,GÜL KARDEŞLİĞİ,AHBAB,SADIÇ,KANKARDEŞ .........!!! (ve bunun gibi bu kutsal mekandaki birliktelik için bir sürü isim sıralanabilir ama en güzeli) İSLAM KARDEŞLİĞİ

img0474of0.jpg

seren

New member
Web sitesi
www.fotokritik.com
imgp0464bl3.jpg

Kapılar; kapanır, kapılar açılır,
Kapılar; ardı sıra; sırlar.
Kapılar; doğuşlar ve batışlar.
Kapılar; Hakk’a açılan batıla kapanan kapılar.
Kapı; önünde eller duada bekler, ah ile gözyaşıyla ve mağfiret duasıyla.
Kapılar; Hakk’a açılan, rahmet saçan kapılar.
Kapılar; dua olur, aşık olur, Maşuka aracı olur Mevlana olur, Eyüp Sultan olur,
Kapılar; “eğri odun yakışmaz” der Yunus olur Taptuk’un kapısında.
Kapanırsa kapılar, bir biri ardına adı; ölüm olur! Kalana zulüm olsa da…
Kapılar; sınırdaki kapılar fani alemden baki’ye açılan kapılar. Başlarında taşları üstlerinde adları. Toprak olmuş canları.
Kapılar; sınırdır nöbet tutar bir asker, efkar tüter sigarası sıla sıla,
Kapılar; bir hastaya açılacak acısı paylaşılacaktır. Dindirme telaşıyla sancısını.
Kapılar; ardında idamlara, soygunlara, talanlara gebe kapılar,
Kapılar; yağmura berekete açılan kapılar,
Kapılar; küslere barışa açılan kapılar,
Kapılar; yarına umuda açılan kapılar. Okul olup, iş olup, aş olan kapılar.
Kapılar; şefkate, merhamete,
Kapılar; güzele, güzelliğe,
Kapılar; çirkine, çirkinliğe.
Kapılar; mahpus olup pişmanlığın ardına kapanan!
Kapılar; Selimiye olur, Sultanahmet olur, Hakk’a götürür!
Kapılar; nur’a açılır, kapı var nar’a götürür.
Kapılar; sevgiliye açılır,
Kapılar; İsra olur bineği Burak olur,
Kapılar; sağ veya sola açılır, nar ya da gülizar olur.
Kapılar; arkadaşa dostluğa.
Kapılar; hırsa, tamahsızlığa, kıskançlığa.
Kapılar; insanı Hakk’a götüren,
Kapılar; Hak’tan sonsuz rahmet getiren
Kapılar; açılacak bir baba elinde ekmeği, katığıyla girecek; buram buram sevgi kokan aşk ve saygı kokan yuvasına!
Kapılar; hayırla açılsın ve hepimizi Hak çizgisinde buluştursun. Dualar bir olsun dilde ve Hakk’a götürsün.
Kapılar; siz nereye açarsınız o kapıyı?
Kapılar; anahtarı sizde kapılar…
Kapılar; siz nereye açarsınız o kapıyı?
Durduğunuz kapı önü; hiç şüphesiz nereyi diliyorsanız oraya açılacaktır!
Kapılar; bizim kapımız çok sağlam ve tek yere açılıyor.
Ya sizin kapınız nereye açılıyor? EYVALLAH….

Üst Alt