Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Gel Ey Sevgililer Sevgilisi..

stigmata

New member
Ey DOST kaç bahar geçti Sen’siz ama düşe kalka da olsa hep senin içindeyiz.Gel birkere daha misafirimiz ol gel bizi birkere daha sevindir. Sevindir ki gönüllerimizdeki karanlıklar aydınlansın,yeniden dirilsin ölmüş ruhlarımız. Gel de her gün biraz daha azgınlaşan zalimler ışığınla dağılsın.Kine nefrete düşmanlığa kilitlenmiş zavallı ruhlarımızın boynundaki zincirler çözülsün.Gel de bize buyurabildiğin her şeyi buyur EFENDİM..Sevgiye aç olan sinelerimizi muhabbetinle hoşgörünle çoştur.Gel son kez içimize doğ güneş gibi…Ruhumuzu saran uzun geceler savrulup gitsin de yerini bembeyaz gündüzler alsın.

Gel demeye bilmem dilimin gücü yetermi? Seni çok özledik EFENDİM. Bizi bu acılara karşı dik tutan Sen’in kokundur.Rüzgar essin hiç olmazsa kokun gelsin Ya Resul…

Ey kenar kuytu köşelerde,karanlıklarda,yataklarda,oralarda buralarda kıvranan ruhlar!! Acziyetinizin hiçliğinizin ve günahlarınızın gücüne inanın.Çünkü karadan aka geçmek bir adım bile değil.Dirilişi öldükten sonraya bırakmayalım.Neyi bekliyorsunuz suyu andıran zamandan İnsanı rüyalara daldırıp uyutan zamandan Kaç kervan Kaç Yolcu Geçti bu limandan Kim var ki geride seni canı kadar arzulayan…

Gönlümün SULTANI ! Seni okadar çok seviyorum ki küçücük bir cümle belki bunu anlatmaya yeter.Seni tanımıyordum yaşamıyordum ve seni tanıyorum o gün bugündür yaşıyorum.Sen varken ümitsizlik yok isyan yok hayasızlık yok kötü olan hiçbirşey yok.Sen varsın güzellik var sabır var huzur var.

………..Allah(c.c.)ümme salli ala seyyidina Muhammed’in ve ala ali Muhammed……………

Üst Alt