Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Erkeklerden Makarna Tarifi

nurullah_01

New member
Makarna:
Bir tencere dolusu sıcak suya makarna poşetini boşaltıp maç izlemeye

başlıyoruz. İlk yarının ortalarına doğru kalkıp altını kapatıyoruz.

Tencerenin içinden seçtiğimiz makarnayı fayansa fırlatıyoruz. Yapışırsa

pişmiş demektir. Devre arasında hala içinde su kaldıysa tencerenin

kapağını kapatıp lavabodaki en kirli tabağın üzerine doğru döküyoruz.

(o zaman hem tabak temizleniyor hem de makarnalar çatalla yenebiliyor)

ondan sonra Üzerine ketçap döküp güzelce yiyoruz.:D

Azra

New member
:) ben bi bayan olarak yazıyorum ama ilk önce...evet erkekler mutfakta hiç düzenli değiller.mutfak kadının işidir.iş size kalmışsa biraz düzenli olun mutfakta.dağınıklığı hiç sevmiyorum o yüzden erkeğin mutfağa girmesine tahammül bile edemiyorum...bu arda makarnayı yapanlara afiyet olsun...:p ;) :p ;)

ayse_sude

New member
:D :D
fayansa fırlatmak!!!
güzel fikir aklıma gelmemişti... Fikir için tesekkürler.

H

hüma-gül

Guest
cok kolaymis yapimi biz bayanlar neden cok ugrasiriz bilmem

nurullah_01

New member
:) ben bi bayan olarak yazıyorum ama ilk önce...evet erkekler mutfakta hiç düzenli değiller.mutfak kadının işidir.iş size kalmışsa biraz düzenli olun mutfakta.dağınıklığı hiç sevmiyorum o yüzden erkeğin mutfağa girmesine tahammül bile edemiyorum...bu arda makarnayı yapanlara afiyet olsun...:p ;) :p ;)

evet haklısınız mutfak kadına ait ama bırakında arada bir mutfak bizim olsun ve kafamıza göre yemek yapalım dimi
okadarda dagınık degiliz yaa elimizden gelen en iyi yemegi ve mutfagı en temiz şekilde bırakmak için çalışırız ama maç varsa işte ona birşey diyemem.

Azra

New member
:4_2_200v: yapın o zaman kafanıza göre ama yinede siz dağıtırsınız bilirim bennnn.yoksa kadınları yaptığı yemek hoşunuza gitmiyomo...:) :p :)

nurullah_01

New member
:4_2_200v: yapın o zaman kafanıza göre ama yinede siz dağıtırsınız bilirim bennnn.yoksa kadınları yaptığı yemek hoşunuza gitmiyomo...:) :p :)

olurmu hiç tabiki begeniyoruz,onlar olmazsa aç kalırız aç:D
mutfaga bizim girmemiz hem mutfak için hemde sizin için degişiklik oluyor işte ne güzel... mutfak sürekli temiz durmaktan sıkılmıştır dimiiiii

Azra

New member
:) neyse bi defelına girin bariii.siz yapın bu sefer yemekleri...:rolleyes: :rolleyes:

nurullah_01

New member
ya ne yapacaksınız bakim..

ne istiyosunuz?
acılı adana mı,mantı mı,kızartma mı,yaprak sarması ve patlıcan dolması mı?
daha neler neler. biz arasıra mutfaga gireriz ve iki yumurta kırıp çıkmayız.
marifetimizi gösteririz yaaa.
artık bu yemekleri yaptıgımızda her halde mutfagın düzenini görmezlikten gelirsiniz:D

Azra

New member
hepsinden ypın oz aman mutfağa girmişken...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
evet haklısınız mutfak kadına ait ama bırakında arada bir mutfak bizim olsun ve kafamıza göre yemek yapalım dimi
okadarda dagınık degiliz yaa elimizden gelen en iyi yemegi ve mutfagı en temiz şekilde bırakmak için çalışırız ama maç varsa işte ona birşey diyemem.

ne yaptın kardeş ne mutfağı ne bize aiti yok öyle şey. aman biz erkeklerin ne işi va rmutfakta falan duymamış olalım . erkek camiası olarak seni kınıyoruz hazır yemeğin pişiyor ne yapıcaksın mutfağa girip otur odanda bigisayarının başına... bunları duymamuş kabul edelim bu seferlik :)

mhmt

New member
ne yaptın kardeş ne mutfağı ne bize aiti yok öyle şey. aman biz erkeklerin ne işi va rmutfakta falan duymamış olalım . erkek camiası olarak seni kınıyoruz hazır yemeğin pişiyor ne yapıcaksın mutfağa girip otur odanda bigisayarının başına... bunları duymamuş kabul edelim bu seferlik :)

yok öleee..hadi yemek hazır önüne gelmezse??????

1)yemeği yapacak bayan yoktur..

2)yemeği yaptırabileceğin bayan yoktur..(kılıbık:D))

napacaz peki?

nurullah_01

New member

kardeşim tabiki bizim mutfakta işimiz olmaz ama bunları bilmemmiz ve yapmmamız yine kendi iyiligimiz için, allah göstermesin bir hastalıkta veya onların olmadıgında ne yapacağız.
paşa paşa girip mutfaga elimizden geleni yapmayacakmıyız?
her zaman degil tabiki ama arada sırada bence hiç fena olmaz.
selametle kardeşim

Azra

New member
:p bence siz mutfakla değil başka işlerle ilgilenin beyler...mutfak bizim:) :)

radikal

New member
İlk yumurta kırma maceram tavanın da beraberinde yanması ile hüsranla sonuçlandı. Telefonda annemden ıspanağın nasıl pişirildiği yönünde aldığım tarif babamı kızdırdı :) (Malum Türkiye-Mısır arası telekom iyi fatura çıkarıyor.) İş başa düştüğünü görünce mecburen kolları sıvadık. Seyfullah kardeşim sen okuma burasını, ama harbiden bir sarma sarsam forumda parmağını yemeyen kalmaz. Öyle yani :)

Üst Alt