Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Erkeklerden Makarna Tarifi

Azra

New member
evet sizdende razı olsun mutfak bizim...aman yumurtada kırmayın istemez:confused: ;)

H

hüma-gül

Guest
Kardesim sen ne kadar istemesende bak mutfakta ne kadar becerikliler var birakta onlar yapsinlar beyinlerini yikama:D

Azra

New member
erkekler içinmi dedin abla aman yok yok kalsın...onların yaptıkları...

H

hüma-gül

Guest
Azracim yapsinlar birak onlarda ögrensin kötü bisey degil ki.Yani her erkek ayni degil ki bazilari cok güzel sarma yapiyolarmis:)

radikal

New member
Öğrendik, öğrendik.Öğrenene kadar da canımız çıktı :) Laf aramızda; her ne kadar et yemekleri yemesemde çok güzel mantı yaparım. Aman Seyfullah kardeşim duymasın beni kesin forumdan içeri sokmaz, banlar beni :p kötü örnek oluşturduğum için :p

H

hüma-gül

Guest
Kötü örnek olurmu aslinda iyi örnek olarak ana sayfaya sizin yazilarinizi hatta yaptiginiz mantinin resmini gönderin onu koyalim

nurullah_01

New member
evet bazı yemekleri yaparım,çünkü aç kalmamak için,yeri geldigi zaman iş başa düşüyor,bazı zamanlar kendi işmizi kendimiz görmemiz icab ediyor.

siz yemek yapmak istemeye bilirsiniz karizma gider diye aç kalmaya razısınız demek:D

ozaman ben yemekleri yapayım siz bulaşıkları yıkarsınız.:D

radikal

New member
Aman Hüma-gül hanım yapmayın. Siz kesin beni seyfullah kardeşime vurdurursunuz bu gidişle.:p

Baksana kardeşim maç seyredecek nerden çıktı bu mantı, sarma demeye başladı bile eminim :)

H

hüma-gül

Guest
Yok yok vuramaz siz kormayin belki ibret alirda oda yapar manti yaparmiki?:D

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Aman Hüma-gül hanım yapmayın. Siz kesin beni seyfullah kardeşime vurdurursunuz bu gidişle.

Baksana kardeşim maç seyredecek nerden çıktı bu mantı, sarma demeye başladı bile eminim

foruma kötü örnek olduğun için seni uyarıyorum kardeşim ceza alabilirsin :D

Yok yok vuramaz siz kormayin belki ibret alirda oda yapar manti yaparmiki:)

ben , mantı ve yapma kelimeleri bir cümlede bulunması imkanı yok,

cümlede anca şu kelimeler olabilir
ben, mantı, ve yemek :)

çok güzel yerim ama yapmam .. lütfen arkadaşlar erkekler oturun elinizin ayarıyla hanım işine karışmayın aaaaa olmuyor ama. bu siteye 18 yaşının altında erkeklerde giriyor bakın kötü örnek bu :D konunun başına acaba +18 mi yazsam.. :D

radikal

New member
Annem hep şöyle derdi: "El mi yaman, bey mi yaman. Bey tahta çıkmış, el yamanmış"...Seyfullah kardeşime hatırlatırım.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Annem hep şöyle derdi: "El mi yaman, bey mi yaman. Bey tahta çıkmış, el yamanmış"...Seyfullah kardeşime hatırlatırım.

haklısın kardeş onun için bende ne kadar geç okadar kar diyorum. askerliğe geç başlim :D ya inşallah mutfağa erkek sokmıyan bir eşim olur ne diyim.

radikal

New member
İnşaallah senin dünya ve ahiretine yardımcı bir eşin olur da sen de O'na mutfakta yardım eden refiki olursun. (Amin) Bizde haberini alır da güleriz inşaallah :p

Üst Alt