Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En Beğendiğiniz Gazete Hangisi

En Beğendiğiniz Gazete Hangisi

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır

• kararsızım

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

esma_

New member
bir keresinde bir gazeteci ben bu ülkede gazete okumam demişti o kadar tuhaf gelmişti ki bu bana bir gazeteci neden böyle der diye düşünp durdum ve;

bir dönem sürekli yeni yüzyıl ve cumhuriyet alırıdm hatta öyle ki cumhuriyet almadığım salı cuma ve pazar yoktu kendimi kapar saatlerce okurdum ve bazı haber veya makaleleri keser saklardım ardından hürriyet okumaya başladım zaman geçti ve zaman gazetesi abonesi oldum bunun yanında redikal ve milliyette alıyordum zaman aboneliğim devam ederken bir kaç gazete denemem daha oldu ve son olarak ülkemde ki kalemlerin ne kadar ''samimi ve gerçek''kalemler olduüğunu görüp anlayıp ve yaşayıp gazete okumayı bıraktım

Ahmet7

New member
hatırlamıyorumda 3 yıl kadar önce Vakit gazetsini incelemeye başladım yüzünden yüzünden, sonra müptelâsı oldum okumadan duramam ...

yolcu

New member
vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit vakit

the okuz

New member
hiçbirini okumam hepsi taraflı çünkü...istisnasız hepsi taraflı...

yolcu

New member
hiçbirini okumam hepsi taraflı çünkü...istisnasız hepsi taraflı...
pekı kardes saygı duyarım, ama senın tarafın yok mu yanı:),, sakın yanlış anlama,,,,,
peygamber efendımız zamanında musrıkler bır taraftı muslumanlar bır taraf tı, ashab bız tarafsızız mı dedı kı bız bunu dıyelım, onlar Allah Rasulunun tarafındaydı yanı ıslam ın yanındaydı,
bızımde tarafımız ıslamı yayın yapan gazeteler olsun inş, isim farketmez a.gazetesı b gazetesı dıye ayrım yapmayalım hepsı hızmet için varlar, aynı anda veya bır gun içinde butun gazetelerıde okuyamayacagımız için, bır tanesını en begendıgımızı seçelım
selametle,, hayırla kal

the okuz

New member
kardeş geçen gün nihat genç bir örnek verdi cumhuriyet gazetesindekilerin düğmesi kopsa "pislik şeriatçılar" diye bağırmaya başlıyorlar...vakit de bunun tam tersi...aydın doğan denilen kapitalist domuzun gazeteleri ise hiç okunmaz çünkü adamlar maaş aldıkları adama ve onun tuttuğu adamları eleştiremiyorlar yani bir nevi köleler...burada fgülen cemaatini hiç sevmediğim de herkesçe bilindiğinden zaman da okumam(eskiden okurdum sonra o dış haberler sayfasını siyonizm sayfasına çevirdiler)...
kardeş bir gazeteyi okuma sebebin nedir= haber almak. ama sen haberleri taraflı yani çarpıtılmış alırsan o haberden ne anlayacaksın ki...hadi onları da geçtik, bir Allahın kulu şu lübnandaki askerlerimiz ne yapıyor durumları nasıl diye bir haber yapmış değil. Oysa bu tezkere çıkarken kıyametler kopmuştu, sonradan şak diye unutuldu, neden, çünkü hepsi bir yerden emir alıyor: unutacaksınız diye...
Velhasıl kelam, ben köle zihniyetli yazıları okumamaya çalışıyorum...

GEZGÝN

New member
'birşeyin tersi öğrenilmeden düzü öğrenilemez'

bu sözü iyi okuyun zira benim hayatımı anlatıyor ... ne demek olduğunu çoookk iyi bilirim!

'dostlarınızı yanınızda tutun,düşmanlarınızı daha da yakınınızda'

bunun sebebini söylememe gerek bile yok ...

neleri unutup nelerin kafamıza kazındığını biz biliyoruz...
unutmak istemeyen hele de kafaya hafızaya kazınan şey asla ,asla unutulmaz...

selametle....

mavikaplan36

New member
ben her türlü gazeteyi okurum

ben her türlü gazeteyi okurum

çünkü hepsi normalde neredeyse aynı haberleri yazıyor

hüzün kovan kuþu

New member
Web sitesi
www.herkul.org
Ne okursanız okuyun bir de Zaman'ı okuyun(!)
Biz ne zaman ayrı düştük? Anlamaktan vazgeçtiğimiz Zaman. Tam anlamak için, tamamlamak için ne okuyorsanız okuyun, bir de Zaman'ı okuyun.

FairofAngel

New member
ya zaman gündemden biraz uzak deilmi?
hani diyoruz ya o şunu bıçaklamış, şurda araba kazası var. gibi haberlerden bıktık diye.
Zamanda o haberler yok bu sefer kuru geliyo bana:)

b@yk!m

New member
zaman gazetesi

aynı zamanda da abonesiyim :)

yelken06500

New member
alsana örnek

alsana örnek

bir örnek verebilir misin?
teşekkürler
tükürün vatan hainin suratına yazıpta günümüzde kendisinin en yılmaz savunucusu haline geçtiği şair ile ilgili haber sadece 1 örnek en ayyuka çıkanı fazlasını istersen çok var
her gazeteyi okurum doğruyu tasdik ederim

Üst Alt