Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

En Beğendiğiniz Gazete Hangisi

En Beğendiğiniz Gazete Hangisi

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır

• kararsızım

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

hannane

New member
tabiki
sdk-logo.gif
.........
Doğru ,tarafsız ,hakikatı savunan gazete...ZAMAN GAZETESİ...

Asya

New member
hem tarafsız hem de hakikatı savunuyor nasıl oluyorsa?

GencAnadolu

New member
Selamun aleykum...Sitenıze bugun uye oldum...goruyorumkı ortam sıcak ve guzel...kardeslık var...bu baslıkta yazmayı dusundum ılk yazımı...

MilliGazete--> her yayın organı gıbı MilliGazetede bır taraf sahıbıdır...Hakkı ustun tutma yanlısıdır...İslamı yuceltme sereflendırme yanlısıdır....Yumusaklıgı degıl gerceklıgı seven ve heryerde dogru olanı soyleyebılme suurunda olan bır gazetedır...

dıpnot:: br kardesım demıskı neden sol partılerın amblemı varda sag partılerın amblemı yok....Saadet Partısı ne sagcıdır nede solcu kardes...o İslamı savunanların partısı....solcular bellı chp dsp..vs vs...sagcılarda bellı mhp dyp...Ama saadet partısı ıkı grubuda gırmıyor..:)bılmıyorum anlatabılmısımdır....

ALLAH cumlemızden razı olsun...selamun aleykum

nicksizadam

New member
Arkadaşlar arkadaşlar.Bi yazdıklarınıza bakın da sonra tekrar etraflıca düşünün.Biri A gazetesini okuyo B yi kınıyo.Bir diğeri ise B yi okuyor C yi kötülüyor.Arkadaşlar başka gazetelere dil uzatacağınıza sadece şu gazeteyi bu nedenden ötürü okuyorum diye yazın yeterli ! Seviyeyi düşürmeye hiç kimsenin hakkı yok. Bana göre ise şu anda en iyi gazete ZAMAN.

leyla

New member
bir örnek verebilir misin?
teşekkürler
GERÇEKLER ORTADA KARDEŞİM MESELA HERGÜN TVDE DİYOKİ TEHLİKENİN FARKINDAMISINIZ CUMHURİYETİNİZE SAHİP ÇIKIN DİYOR NE TEHLİKESİ VAR ORTADA KARDEŞİM SEÇİM OLCAK DİYE GAZTENİN SÖYLEDİĞİNE BAK BU SÖZLERLE HALKI AYAĞA KALDIRIP ORTALIĞI KARIŞTIRCAK BUMU GERÇEK SORUYORUM SANA?ÜSTELİK REKLAMDA Kİ RENK SİYAH TAM ORTALIK KARIŞTIRICI KARAMSAR RENK KULLANMIŞ HERŞEY ORTADA SAVUNCAK BİŞEY YOK

talha_

New member
:) s.a ..tabi ki vakit..haklının yanında,daima doğruları savunduğunu düsünüyorum..o yuzden:)

A

aktifus

Guest
GERÇEKLER ORTADA KARDEŞİM MESELA HERGÜN TVDE DİYOKİ TEHLİKENİN FARKINDAMISINIZ CUMHURİYETİNİZE SAHİP ÇIKIN DİYOR NE TEHLİKESİ VAR ORTADA KARDEŞİM SEÇİM OLCAK DİYE GAZTENİN SÖYLEDİĞİNE BAK BU SÖZLERLE HALKI AYAĞA KALDIRIP ORTALIĞI KARIŞTIRCAK BUMU GERÇEK SORUYORUM SANA?ÜSTELİK REKLAMDA Kİ RENK SİYAH TAM ORTALIK KARIŞTIRICI KARAMSAR RENK KULLANMIŞ HERŞEY ORTADA SAVUNCAK BİŞEY YOK

SİZLERE SÖYLEYECEK SÖZÜM YOK.
SAYGILAR SEVGİLER

Asya

New member
"sizlere söyleyecek sözüm yok "tam manasıyla ne demek oluyor?

Talha27

New member
Web sitesi
komando790.sitemynet.com
Hangi gazeteyi okuyoruz acaba ? NEDEN ?

Hangi gazeteyi okuyoruz acaba ? NEDEN ?

Gazete okumayan bir toplum olduğumuz söylenir çoğu zaman, hadi buyrun ankete KARDEŞLER
icon_smile.gif

..:naz:..

New member
bence milli gazete çünkü diğer gazeteler kör ve sağır........

"HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU"

A

abdirabbih

Guest
bende zaman okuyorum
çünkü gerçekler sadece zamanla anlaşılır :)

Üst Alt