Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bıktırdınız

teoman

New member
Ne zaman bu siteyi ziyaret etsem.Mutlaka kahin bir arkadaşımızin mehdi ve deccal hakkında bir yazısını görüyorum.Ya arkadaşlar bu bilgilerin ne faydası var?Hangi fakiri doyuruyor?Hangi mazlumu kurtarıyor?Hangi zalimi durduyor?Hangi cahili alim yapıyor?Bırakın artık böyle gaybi işleri.Mehdi gelse de kendi görevini yapar. Size ne oluyor?Rica ediyorum artık daha faydalı mevzular açın da .Benim gibi inancı bıçak sırtına binmiş arkadaşlarınıza yardımcı olun!!!!!

oksijenli su

New member
Öğrenmek istediğin bir şey varsa sor yardımcı olmaya çalışalım. Hiç bir konu önemsiz değil ama gündemi sen de belirleyebilirsin istersen...

oksijenli su

New member
Öğrenmek istediğin bir şey varsa sor yardımcı olmaya çalışalım. Hiç bir konu önemsiz değil ama gündemi sen de belirleyebilirsin istersen...

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
teoman' Alıntı:
Ne zaman bu siteyi ziyaret etsem.Mutlaka kahin bir arkadaşımızin mehdi ve deccal hakkında bir yazısını görüyorum.Ya arkadaşlar bu bilgilerin ne faydası var?Hangi fakiri doyuruyor?Hangi mazlumu kurtarıyor?Hangi zalimi durduyor?Hangi cahili alim yapıyor?Bırakın artık böyle gaybi işleri.Mehdi gelse de kendi görevini yapar. Size ne oluyor?Rica ediyorum artık daha faydalı mevzular açın da .Benim gibi inancı bıçak sırtına binmiş arkadaşlarınıza yardımcı olun!!!!!

sevgili kardeşim hidayet unutulmuş
insanların %90 nından fazlasını akın akın ceheneme doğru sürükleniyor
hiç bir ülke ,islamla yönetilmiyor
Allah ın elçileri ülkelerinden hicrete zorlanıyor
insanlar mutsuz ve şeytana tabi
hatta kendilerini mümin zannediyorlar

DUHAN-12: Rabbenekşif annel azâbe innâ mû’minûn(mû’minûne).
Onlar "Rabbimiz" diyecekler. "Bu azabı bizden kaldır, çünkü biz müminleriz."

DUHAN-13: Ennâ lehumuz zikrâ ve kad câehum resûlun mubîn(mubînun).
Muhakkak ki onlar öğüt almazlar. Onlara, andolsun ki apaçık bir resûl geldi.

DUHAN-14: Summe tevellev anhu ve kâlû muallemun mecnûn(mecnûnun).
Sonra ondan yüz çevirdiler ve ona “öğretilmiş deli” dediler.

ve Allah bu işi pisliği temizleyecek
sünnetullah gereği bir elçisini görevlendiriyor ve bu elçi başta kendi kavmi olmak üzere çoğunluk tarafından yalanlanıyor iftiralara maruz kalıyor hatta öldürülmeye çalışılıyor
şimdi sende diyorsunki bıktırdınız
nediyeyim sana benim biricik canım kardeşim bilmemki
Allah a ulaşmayı dilemediğin sürece Sana Allah ın ruhundan üfürdüğü ruhu
Allah a hayattayken teslim etmediğin sürece azınla kuş tutusan gideceğin yer ebedi cehennemken sana nasıl kuş tutulduğunumu öğretelim

SECDE-9: Summe sevvâhu ve nefeha fîhi min rûhihî ve ceale lekumus sem’a vel ebsâre vel ef’ideh(efidete), kalîlen mâ teşkurûn(teşkurûne).
Sonra (Allah), onu dizayn etti ve onun içine (vechin, fizik vücudun içine) ruhundan üfürdü ve onu (onun nefsinin kalbine) sem’î (kalbin işitme hassası), basar (kalbin görme hassası) ve fuad (kalbin idrak etme hassası) hassalarına (sahip) kıldı. Ne kadar az şükrediyorsunuz.

özür dileriz herkezden
biz sizden tarafız ve kimseyi bıktırmak istemeyiz
amacımız sizi Uyarmak
Allah a ulaşmayı dilemezseniz gideceğiniz yerin ebedi cehennem olduğunu en güzel şekilde anlatmak
demekki anlatamıyoruz eğer anlatabilseydik ALLAH a ulaşmayı dilerdiniz
bu sebebden dolayı da lütfen bizi affedin hakkınızı helal edin
ben hepinizi çok seviyorum
lütfen bir birimiizi kırmayalım
hepimiz Aynı Allah ın yarattığı mahluklarız

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
SMP olduğu için

SMP olduğu için

YUH oldu. artık Yuh size ELLERİNİZDE kurudu. Ya dilleriniz.....

1- Üstadınız neden Namaz KILMIYOR?
2- Neden ZİKİR yapmıyor????

birdavet

New member
Karababa' Alıntı:

Günde 7 vakit kılıyor(5+kuşluk+teheccüd)
Daimi zikrin sahibidir kendisi.

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
Karababa' Alıntı:

sevgili kapkara
o huzur namazının imamıdır
hemde günde yedi vakit namaz kılar
o daimi zikrin sahibiidir
abenim zavallı kardeşim bu iftiraları bir kenara bırakıp ne zaman inceleme ve kuran a bakma fikrini akledeceksin
anlamıyormusun
Allah a ulaşmayı dilemediğin sürece azınla kuş tutsan gideceğin yer ebedi cehennem

YUNUS-7: İnnellezîne lâ yercûne likâenâ ve radû bil hayâtid dunyâ vatme'ennû bihâ vellezîne hum an âyâtinâ gâfilûn(gâfilûne).
Muhakkak ki; onlar, Bize ulaşmayı (hayatta iken ruhlarını Allah’a ulaştırmayı) dilemezler. Dünya hayatından razı olmuşlardır ve onunla doyuma ulaşmışlardır ve onlar âyetlerimizden gâfil olanlardır.

YUNUS-8: Ulâike me'vâhumun nâru bimâ kânû yeksibûn(yeksibûne).
İşte onların kazandıkları (dereceler) gereğince varacakları yer ateştir (cehennemdir).

istediğin kadar namaz kıl,istediğin kadar zikir yap
ruhunu ölmeden evvel Allah a ulaştırmayı dilemelisin
yok sa amellerin boşa gidecektir

KEHF-103: Kul hel nunebbiukum bil ahserîne a’mâlâ(a’mâlen).
[SIZE=3]Deki: “Amelleri hasara uğrayanları size haber vereyim mi?” [/SIZE]

KEHF-104: Ellezîne dalle sa’yuhum fîl hayâtid dunyâ ve hum yahsebûne ennehum yuhsinûne sun’â(sun’an).
Onlar, dünya hayatında amelleri (çalışmaları) sapmış (kaybettikleri dereceler, kazandıkları derecelerden daha fazla) olanlardır. Ve onlar, güzel ameller işlediklerini zannediyorlar.

KEHF-105: Ulâikellezîne keferû bi âyâti rabbihim ve likâihî fe habitat a’mâluhum fe lâ nukîmu lehum yevmel kıyameti veznâ(veznen).
İşte onlar, Rab’lerinin âyetlerini ve O’na mülâki olmayı (ölmeden evvel ruhun Allah’a ulaşmasını) inkâr ettiler. Böylece onların amelleri heba oldu (boşa gitti). Artık onlar için kıyâmet günü mizan tutmayız.

KEHF-106: Zâlike cezâuhum cehennemu bimâ keferû vettehazû âyâtî ve rusulî huzuvâ(huzuven).
(Âyetlerimi) örtmeleri (inkâr etmeleri) ve âyetlerimi ve resûllerimi alay konusu edinmeleri sebebiyle, onların cezası
işte bu cehennemdir.

artık Mehdi resulle alay etmeyi bırak

AhmetErcan

New member
Cahiliye ile mucadele yeni baslamistir.

Cahiliye ile mucadele yeni baslamistir.

E R H A N' Alıntı:
sevgili kapkara
o huzur namazının imamıdır
hemde günde yedi vakit namaz kılar
o daimi zikrin sahibiidir
abenim zavallı kardeşim bu iftiraları bir kenara bırakıp ne zaman inceleme ve kuran a bakma fikrini akledeceksin
anlamıyormusun
Allah a ulaşmayı dilemediğin sürece azınla kuş tutsan gideceğin yer ebedi cehennem

YUNUS-7: İnnellezîne lâ yercûne likâenâ ve radû bil hayâtid dunyâ vatme'ennû bihâ vellezîne hum an âyâtinâ gâfilûn(gâfilûne).
Muhakkak ki; onlar, Bize ulaşmayı (hayatta iken ruhlarını Allah’a ulaştırmayı) dilemezler. Dünya hayatından razı olmuşlardır ve onunla doyuma ulaşmışlardır ve onlar âyetlerimizden gâfil olanlardır.

YUNUS-8: Ulâike me'vâhumun nâru bimâ kânû yeksibûn(yeksibûne).
İşte onların kazandıkları (dereceler) gereğince varacakları yer ateştir (cehennemdir).

istediğin kadar namaz kıl,istediğin kadar zikir yap
ruhunu ölmeden evvel Allah a ulaştırmayı dilemelisin
yok sa amellerin boşa gidecektir

KEHF-103: Kul hel nunebbiukum bil ahserîne a’mâlâ(a’mâlen).
[SIZE=3]Deki: “Amelleri hasara uğrayanları size haber vereyim mi?” [/SIZE]

KEHF-104: Ellezîne dalle sa’yuhum fîl hayâtid dunyâ ve hum yahsebûne ennehum yuhsinûne sun’â(sun’an).
Onlar, dünya hayatında amelleri (çalışmaları) sapmış (kaybettikleri dereceler, kazandıkları derecelerden daha fazla) olanlardır. Ve onlar, güzel ameller işlediklerini zannediyorlar.

KEHF-105: Ulâikellezîne keferû bi âyâti rabbihim ve likâihî fe habitat a’mâluhum fe lâ nukîmu lehum yevmel kıyameti veznâ(veznen).
İşte onlar, Rab’lerinin âyetlerini ve O’na mülâki olmayı (ölmeden evvel ruhun Allah’a ulaşmasını) inkâr ettiler. Böylece onların amelleri heba oldu (boşa gitti). Artık onlar için kıyâmet günü mizan tutmayız.

KEHF-106: Zâlike cezâuhum cehennemu bimâ keferû vettehazû âyâtî ve rusulî huzuvâ(huzuven).
(Âyetlerimi) örtmeleri (inkâr etmeleri) ve âyetlerimi ve resûllerimi alay konusu edinmeleri sebebiyle, onların cezası
işte bu cehennemdir.

artık Mehdi resulle alay etmeyi bırak

Selamunaleykum ve rahmetullahi veberakatuhu

Hic kimse sizin Mursidinizle alay etmiyor, zaten ben elimden geldigi kadar da ettirmem. Iskender Efendiyi seven ve sayan bir insanim, belki de sen Erhan kardesim bunu benden farketmissindir. Kendisini gorsem bile onun ellerinden opecegim. Kendisinin Islama cok ama cok emegi gecmistir, ve Sahibim Allah CC kendisine karsiligini verecektir. Hic supheniz olmasin. Benim Islamima kim hizmet ediyorsa, Sahibim Allah cc karsiligini verecektir. Isterse bu Iskender Efendi olsun, isterse Milli gorus teskilati, isterse bir Hoca veya Alim. Hepsi karsiligini gorecektir.

Ama bir gercek var, ve artik sizler de bu gercege inanin. Gercek Allah'in CC hidayete erdirdigi o Zat gelmistir, ve geleli de henuz 6-7 ay oluyor. Ve cevresini de Allah'in CC yardimiyla genisletiyor ve yine Allah'in CC izniyle parcalanmis Islami da birlestirecek.

Sizler (Iskender mihr efendi, Bediuzzaman, Harun Yahya, ve digerleri) bu zat'a zemin hazirladiniz, ve Sahibim sizlerin gorevlerine burda, yani bu sene son veriyor. Tabi Islama hizmet etmekle devam edin! Islama hizmet etmek hic bir zaman bitmez! Ama Mursidinizin, dunyada, O Zattan baska, hic birinin ve kendisinin de Mehdi olmadigini artik bilsin sizlerde ogrenin! Gelin bizlere katilin, hepiniz ve Iskender Efendi bile katilsin, ve yine akil fikir versin. Basimizin ustunde yeri var, ama ille de ben Mehdiyim de demesin, ve vazgecsin artik! Hep beraber olalim ve yarismayi ve insanlari kandirmaya da devam etmeyelim.

Saygilarimla... ercan, Hollanda.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Ben bilmediğim bir şey söylemiyorum. Diyebilirsinki. Bursada iken sefere olduğundan Namaza yaklaşmamıştır.
İlmin bukadarmı dar. Hemen savunmaya Ve Gaybdan bilgi vermeye başlıyorsun. Bilki kıldığım namazın tek imamı ALLAH cc. (Kimki ben imamım derse o bencildir.)
Kimki ALLAH cc. daha başka mürşitler edindi iseler sonları hep hüsran olmuştur. Kuran tek hidayet rehberidir. Başka rehbere ihtiyaç yoktur.
PEki gayrısı ne?

birdavet

New member
Hidayetçi(mürşit)

Hidayetçi(mürşit)

Karababa' Alıntı:
Ben bilmediğim bir şey söylemiyorum. Diyebilirsinki. Bursada iken sefere olduğundan Namaza yaklaşmamıştır.
İlmin bukadarmı dar. Hemen savunmaya Ve Gaybdan bilgi vermeye başlıyorsun. Bilki kıldığım namazın tek imamı ALLAH cc. (Kimki ben imamım derse o bencildir.)
Kimki ALLAH cc. daha başka mürşitler edindi iseler sonları hep hüsran olmuştur. Kuran tek hidayet rehberidir. Başka rehbere ihtiyaç yoktur.
PEki gayrısı ne?

TAHA 123:" (Allahû Tealâ şöyle) dedi: "İkiniz oradan (aşağı) inin! Hepiniz (şeytan ve siz), birbirinize düşman olarak. Bundan sonra Benden size mutlaka hidayet gelecek. O zaman kim hidayetçime tâbî olursa artık o, dalâlette kalmaz ve şâkî olmaz."

birdavet

New member
Yunus'un Taptuk Emre'si

Mevlana'nın Şemsi

vardı.Bu koskoca evliyalar süs olsun diye mürşitlerine tabi olmadılar.

Mürşidi olmayanın mürşidi şeytandır sevgili karababa.

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Serbest Mehdi Piyasası

Serbest Mehdi Piyasası

birdavet' Alıntı:
Yunus'un Taptuk Emre'si

Mevlana'nın Şemsi

vardı.Bu koskoca evliyalar süs olsun diye mürşitlerine tabi olmadılar.

Mürşidi olmayanın mürşidi şeytandır sevgili karababa.

mutlaka ALLAHa kulluk etmeyi talim ettiler.
YA siz!!!!!!!!!!!!!!!

Namazıda eksik!!!

birdavet

New member
5 vakit (sabah,öğle,ikindi,akşam,yatsı) + teheccüd + kuşluk

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Smp.

Smp.

Ebvabin Namazlarınıda ben kılarım!!
Kuşluk değil duhan Namazı.
Hani ortalığın dumanlandığı vakit... Hatırlarsınızz sizzz

zümra

New member
Karababa' Alıntı:
Ebvabin Namazlarınıda ben kılarım!!
Kuşluk değil duhan Namazı.
Hani ortalığın dumanlandığı vakit... Hatırlarsınızz sizzz
peki sevgili kardeşim çok güzel ALLAH kabul etsin. ALLAH makbulunden eylesin. ALLAH'a yakın olmak için bu kadar çabalıyorsun ancak ALLAH yolunda giden, anlattığı herşeyi Kuranı Kerime bağlayan bir zatı muhterem için konuşurken ALLAH'u tealayı incitmekten korkmaz mısın? bu kadar önyargılı konuşurken gerçek olmasından korkmaz mısın? sana anlattıklarını kaç kere dinledin can kulağıyla! kaç kere anlattıklarını araştırdın yada anlatıkları hakkında neler biliyorsun dersem ne dersin?

alkar52

New member
Ben şunu anlamıyorum. Kuranda ki ayetlerde manalar o kadar açıkki. Gayet akıcı bir yapısı var ve çabalamama rağmen sizin çıkardığınız manaları çıkaramıyorum. Hala başka manalar çıkarmaya çalışmanın mantığı nedir. Neden Kuran'a uymak yerine Kuran'ı kendinize uydurmaya çalışıyorsunuz. Manaları değiştirerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Araştırmıyor diye bizi kınıyorsunuz aslında araştırmayan sizlersiniz. Bir mehdi tutturdunuz o ne derse doğru diğerleri yalan. Bu kafayla insan olmanın gerekliliği olan akıl kullanmayı devre dışı bırakmış olmuyormusunuz.

zümra

New member
alkar52' Alıntı:
Ben şunu anlamıyorum. Kuranda ki ayetlerde manalar o kadar açıkki. Gayet akıcı bir yapısı var ve çabalamama rağmen sizin çıkardığınız manaları çıkaramıyorum. Hala başka manalar çıkarmaya çalışmanın mantığı nedir. Neden Kuran'a uymak yerine Kuran'ı kendinize uydurmaya çalışıyorsunuz. Manaları değiştirerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Araştırmıyor diye bizi kınıyorsunuz aslında araştırmayan sizlersiniz. Bir mehdi tutturdunuz o ne derse doğru diğerleri yalan. Bu kafayla insan olmanın gerekliliği olan akıl kullanmayı devre dışı bırakmış olmuyormusunuz.

ben benim sorularıma cevap alamadım ki önce kaç defa dinledin ve neler anladın, nerelerini hatalı buldun?. ben aylarca dinledim inceledim sonuca öyle vardım.. istersen ben sana biadlardan sıyrılmış, sahabelerin hepsinin irşada ulaştığı ve iradelerini ALLAH'a teslim ettiklerini, olması gereken şeriatı efendimizden dinleğim anladığım kadarını anlatabilirim ve Mehdi aleyhisselamin bize bunları anlatmak için doğru düzgün uyku uyumadığını bizlerin kurtuluşu için kendini ne kadar çaba sarfettiğini anlatabilirim.

Üst Alt