Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bıktırdınız

edanur

New member
bir zamanlar kendini, mehdi ilan eden(o iddiası hala sürüyomu bilmiyorum ama).o tv deki adama inanıyorsunuz ya ne diyim ALLAH SİZLERE HİDAYET ETSİN.

orhun

New member
allah rızası için yeter artık

allah rızası için yeter artık

çeşitli çeşitli mübarek ayetleri sağdan soldan bulupta insanları şaşırtmayın

aklı selim insanlar mehdi aleyhisselamın alametlerini zaten bilir

lütfen insanların bir anlık gafletinden ötürü acaba bile deseler cehennem ateşinin onlara hak olduğunu biliyorsanız yeter artık allahtan korkun

oksijenli su

New member
Admin'e

Admin'e

Mutezilenin Kaydinin Silinmesini Kiniyorum!!!

Admin

Administrator
Yönetici
oksijenli su' Alıntı:
Mutezilenin Kaydinin Silinmesini Kiniyorum!!!

1 incisi yazdiginiz mesajin yeri bu konu degil. konu böyle dagilip gidiyor iste.

Kusura bakmayin arkadaslar, zaten ne yapilsa ne yazilsa birseyler bulursunuz, kinarsiniz edersiniz gülersiniz. Forumuda bu duruma getirmis olduk sanirim.
arkadasin kaydinin silinmesi ayni ip ile yeniden baska kayid yapmasidir baska bir sey degil.

Simdi Bende Burada Forumun Basindan Beri Bazi Konularda Uyardimimiz Üyeleri Kiniyorum. Ne Bu Arkadaslar , Bencillik, Hep Ben Iyi Bilirim Düsüncesi.

Artik Siteyi Kapattirana Kadar Getirdiler Bazi Üyelerimiz. Yakinda Siteyi Kapatacagiz. Bilmedigimiz Konular ile Insanlari Yanlisa Sürüklemekten Korkarim Ben.

Allaha Emanetsiniz.

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
edanur' Alıntı:
bir zamanlar kendini, mehdi ilan eden(o iddiası hala sürüyomu bilmiyorum ama).o tv deki adama inanıyorsunuz ya ne diyim ALLAH SİZLERE HİDAYET ETSİN.
abenim sevgili kardeşim
o tv kime hizmet ediyor
iblisemi Allah a mı
eee
iblise hizmet eden
sadece kandillerde göstermelik din programı yapan
zavallı tv lere inanan kardeşim benim
kendine nekadar yazık ettiğini öldüğünde anlayacaksın galiba
inşaallah ölmeden evvel Allah a kalben ulaşmayı dilersin

E R H A N

New member
Web sitesi
www.hidayetcagý.com
Admin' Alıntı:
1 incisi yazdiginiz mesajin yeri bu konu degil. konu böyle dagilip gidiyor iste.

Kusura bakmayin arkadaslar, zaten ne yapilsa ne yazilsa birseyler bulursunuz, kinarsiniz edersiniz gülersiniz. Forumuda bu duruma getirmis olduk sanirim.
arkadasin kaydinin silinmesi ayni ip ile yeniden baska kayid yapmasidir baska bir sey degil.

Simdi Bende Burada Forumun Basindan Beri Bazi Konularda Uyardimimiz Üyeleri Kiniyorum. Ne Bu Arkadaslar , Bencillik, Hep Ben Iyi Bilirim Düsüncesi.

Artik Siteyi Kapattirana Kadar Getirdiler Bazi Üyelerimiz. Yakinda Siteyi Kapatacagiz. Bilmedigimiz Konular ile Insanlari Yanlisa Sürüklemekten Korkarim Ben.

Allaha Emanetsiniz.

sevgili admin kardeşlerimizin ısrarla bize Allah aşkını aşılayan canımız efendimiz mürşidiimize laf söylemelerini görmezden mi gelelim
onlar susutuğu sürece biz ne demişiz

edanur

New member
E R H A N' Alıntı:
abenim sevgili kardeşim
o tv kime hizmet ediyor
iblisemi Allah a mı
eee
iblise hizmet eden
sadece kandillerde göstermelik din programı yapan
zavallı tv lere inanan kardeşim benim
kendine nekadar yazık ettiğini öldüğünde anlayacaksın galiba
inşaallah ölmeden evvel Allah a kalben ulaşmayı dilersin

Allah insana irade vermiş o yüzden istediğimiz kanalı izleyebiliriz.şahsen öyle ayetleri çarpıtan bir adamın tv programları izlemektense.....BEN ALLAHA KUL OLABİLMEK İÇİN ÇABALIYORUM.(Ve nefsimide mutmain etmek için çabalıyorum.)
Nefs savaşı verdirmeyen bir tarikati, tarikat değil.
Nefs savaşı verdirmeyen bir mürşitte hiç bir zaman mürşit olmamıştır....

cihan

New member
Web sitesi
www.mihr.com
Kuran-ı kerimin bilinmemesi nedeniyle suizanda bulunmak

Allahû Tealâ,Nisa suresinin -59. ayeti kerimesinde iman sahibi olan kisilerin teredüt ettikleri konuları degerlendirirken su'i zanda bulunmamaları icin sorumluluklarının bulundugu belirtilmektedir. Bu nedenle bilinmeyen hususların aklımıza degilde Allah ve resulüne arz edilmesi belirtilmektedir.Kur'an-ı Kerim muhtevasına tabi olan müminlerin boyle bir yanılgıya düşmemeleri icin en azından iki rekatlık bir istihare namazı ile konuyu Allahû Tealâ'ya arz etmeleri gerekirken, imandan ve islam'dan ve Kur'an'dan haberi olmayan insanlar ne yazık ki Allah'ın emirleri hilafına kendi akıllarıyla karar vermek suretiyle zanda bulunmakta ve bu surette vebal yüklenmektedirler.

oksijenli su

New member
Bıktık artık...

Bıktık artık...

E R H A N' Alıntı:
sevgili admin kardeşlerimizin ısrarla bize Allah aşkını aşılayan canımız efendimiz mürşidiimize laf söylemelerini görmezden mi gelelim
onlar susutuğu sürece biz ne demişiz

Admin kardeş, Allahaşkına şu Erhan denen kendini bilmezi şu siteden uzaklaştırın. Mutezile değil asıl bunun gitmesi lâzım... Hep aynı nakaratlarla değerli yazıları devamlı perdeliyor. Vallahi bıktık...

oksijenli su

New member
Ben de ulucaminin atmosferinden feyiz alsam, sapasağlam dururum :)

birdavet

New member
Ey İskender Ali Mihr e kafasına göre ayetleri anlatıyor diyenler size sesleniyorum

Siz tercüme edin Allah'ın kitabını da biz de sizin elinizi öpelim.Hem de öyle bir tercüme edin ki ayetler birbirini doğrulasın hiç bir ayet birbiriyle çatışmasın...

Açın bakın iyice araştırın var mı birbirini tekzib eden açıklamalar?Ayetlerin birbirleriyle yakinen ilişkide olması ve birbirini desteklemesi size birşey anlatmıyor mu hala?

O zatın karşısında hiç bir alimin duramaması , kendilerine gönderilen ihtarlara tek kelime cevap verememeleri hala size bir şeyleri gösteremiyor mu?

Tarafsız olun ve aklınızı kullanın.Bırakın emaniyeyi Kur'an a bakın artık.

Üst Alt