Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

anket yapım dedim

anket yapım dedim

• Evliyim...

Kullanılan: 0 0.0%
  • Nişanlıyım...

• Bekarım...

• Kullanılan toplam oy
    0

reyyan

New member
sa kardeşlerim forumda kimler evli kimler bekar kimler nişanlı bakalımcevaplarınızı bekliyorum saygılar

reyyan

New member
ilk cevabımı ben verim inş ben evliyim 1 kızım var inş

mhmt

New member
naaarasın abla..ufukta da görünmüyor:(
nişan da yok..ben niye yaşıyorum kardeşim şu dünyada;)
şaka şaka..hayırlısı olsun inş..
selametle...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Bekarım, evlik değil , nişanlılık bile ufukta gözükmüyor şuan :) Rabbim herşeyin hayırlısını versin , bekarlık hayırlı ise ölene kadar bekar kılsın bizi, evlilik bizim için hayırlı ise bize inancı konularda destek olucak bir eş nasip etsin.... ve cümlemizde :)

E

Enes.

Guest
su anda derslerimle evliyim ama henüz hayat candasim yok vakit yok ama insallah rabbim nasip ederse evlenecez

inshallah.gif
kardeşim..

Bekarım, evlik değil , nişanlılık bile ufukta gözükmüyor şuan :) Rabbim herşeyin hayırlısını versin , bekarlık hayırlı ise ölene kadar bekar kılsın bizi, evlilik bizim için hayırlı ise bize inancı konularda destek olucak bir eş nasip etsin.... ve cümlemizde :)

amin.gif

Ben bekarım. Allah c.c gönlümüze göre verir..
inshallah.gif

EHLÝ-SUNNET

New member
Web sitesi
www.dinimislam.com
Kardeşler?bende Evliyim Bi Oglum Var. ümmetin çoğalmasi Için Dört Taneye Kadar Evlenmeyi Düşünüyorum.inşaallah

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Kardeşler?bende Evliyim Bi Oglum Var. ümmetin çoğalmasi Için Dört Taneye Kadar Evlenmeyi Düşünüyorum.inşaallah

Allah bağışlasın, Rabbim analı babalı bütsün.. hayırlı evlatlar eylesin... lakin bir eş daha hayırılıdır sizin için... bunun için gereken şartları inşallah göz önünde bulundurursunuz...

EHLÝ-SUNNET

New member
Web sitesi
www.dinimislam.com
Allah Razi Olsun Seyfullah Kardeş Siratilmustakim Yolunda Yetiştirmek Için Elimden Geleni Yapicam.çok Evlilik Konusuna Gelince Gereken şartlari öğrenmeye çalişiyorum Inşaallah Hata Yapmam.benim Için Bir Eş Nasil Hayirliysa Ayni şekilde Dört Eşte Hayirli olur inşaallah.uyarin Için Sağolasin.

Üst Alt