Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyarılan Üye 1959

bekir

sadece bir kul
Yönetici
User: 1959
Infraction: Başka Bir Üyeye Yahut Şahsiyete Hakaret, Hakaretamiz Mesaj / Edebe Muğayir Münazara

Administrative Note:

Message to User:

Original Post:
Sayın Bekir bey beni tanımak istiyorsan Türk forum netteki dinsizlere karşı İslamı nasıl savunduğumu gör istersen öyle karala,uyduruk hadisleri İslama sokanlar islam düşmanları değiıdir,bizzat,buhari ,müslim ve Tirmizidir ve bir yıllık BuHARİ,TİRMİZ HADİSLERİNİ TARTIŞMA DENEYİMİM var,Allah'a şükür müslümanım ve Hanefiyim artı dervişim.Halen Allah rızası için Alevi formlarındaki İSlam düşmanları ile tek başıma mücadele ediyorum,sizler gibi Müslümana müslümanlık satmıyorum,zaten sizlerin verdiği bilgiler her tarafta bulunan bilgiler,iki de bir de aynen Alevi formlarındaki İSlam düşmanlar gibi beni susturmak,kovmak gibi basit tehdit yazıları yazmanız ,İSlami düşünmeden, ezbere bu uyduruk kitapalrdan öğrendiğiniz delilidir.

Bana basit yazıyorsun diyeceğine o sözü hadis diye İslama sokan beyinsizlere söyle,Turan Dursun dinsizinin sözü ile amel eden yok,sadece ondan bir alıntı yaptım,Turan Dursunu da dinsiz yapan böyle Emevi uydurması kuralları İslam sokanlardır,eğer sünni Emevi İslamın en büyük kaynağı kütübü sitte nin neden ve kim tarafından Türkceye çevrildiğini bilse idin ,zaten beni anlardın.

Arap Yahvelerini halkım öğrensin diye Türkceye Buharinin Kütübü sittesini çevirten M.Kemal Atatürktür,Parasınıda bizzat cebinden ödemişitir,Yahvenin palavra anlamına geldiğini bilirsiniz herhalde,Atatürk düşmanlarının bu yahve sözünü İSlam düşmanlığı olarak halka anlatan Allah'tan korkmaz Müslümanlarda var.
Hangi sözde adı İslam olan forma girsem Kütübü sitte ve Buhari baş kaynak ve baş köşede,ben yahvelerin baş kaynak olduğu İSlami anlayışı İSlama,Allah'ıma,Peygamberime yakıştıramayan samimi bir Müslümanım,şahidim Allah'tır.
Bana kızacağına Arap putperest inancını haşa Allah'ı İnsan şeklinde tanıtan ve adı hadis kitabı olan orijinal hadis kitabınıza kız.

Üst Alt