Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üç dakika içinde ölümü görmek (allahım geri döndür)

• Konbuyu başlatan beyaz_ýþýk
  • Başlangıç tarihi

GEZGÝN

New member
bu videoları gecenin bu saatinde sonuna kadar dinlediğime inanamıyorum...
beyaz ışık abi.. herşeyde bir hayr vardır...
bu videoları gece buraya koymanın da bir hikmetiolduğuna inanıyorum ve kendi payıma düşeni alıyorum... Allah razı olsun...
herkesin ama herkesin izlemesi gerekiyor.
zira herşeyde olduğu gibi sekerat ve kabre girişte de bu gördüklerimiz sadece birer numune...
Allah cümlemizi affetsin ve cennet bahçelerine koysun.
Muhammed Mustafa (SAV) 'in sohbetine girenlerden ve Allah(CC)'ın cemalini görenlerden eylesin
amin... amin.... amin....

Uhud daðý

New member
allah razı olsun çok güzel bir paylaşımdı inş son nefeste imanla gitme şerefine nail oluruz

mhmt

New member
Allah razı olsun.

selametle..

yolcu

New member
Allah Razı olsun kardesım
Rabbım olumun hayırlısını versın hepımıze,
ölüm mutlaka bır gun bızım de kapımızıı çalacak,
inşallah dununup de öğüt alanlardan oluruz

A

abdirabbih

Guest
Allah razı olsun ışık abi.. dün izledim gece yattığım zaman birisi sanki arkamdan mihrii mihriii diye seslenecek sandım.ecelin yakınlığını hissettim..
Allah razı olsun paylaşımınız kalbimize baya tesir etti

cüneyt

New member
off off offf Allah C.C Razı olsun kardeşim bin kere razı olsun.Bir kere daha uyanmış gibi oldum ...HERKEZ ALLAH RIZASI İÇİN İZLESİN ARKADAŞLAR

gizemli

New member
Zaman sürekli işliyor. Herkes her an yaşlanıyor. Dünya bir yandan yeni doğan insanlarla dolarken bir yandan da ölen insanlarla boşalıyor. Bu devran böyle sürüp gidiyor. Ne zaman öleceğimiz de belli değil. Bugün bile ölme ihtimalimiz var. Doğru olan şey, kaçınılmaz son olan ölümü aklımızdan çıkarmaya çalışmak değil, ölümü çok hatırlayıp ölümden sonrası için hazırlanmaktır. Allah(c.c) razı olsun beyaz_ışık kardeşim.. ölümü bir kez daha hatırlattığınız için..

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
ALLAH CC Razı olsun kardeşim bu değerli paylaşımınız için 05/08/07 tarihinde ölüm bu kardeşinizi bir an yokladı daha vaktimiz varmış şimdilik hayattayız hamdolsun pazar günü işyerinde temizlik yapar iken tavan vantilatörünü kapatmayı unutmuşum kafamın arka kısmına değdi kafama 6 dikiş atıldı hamdolsun şuan iyiyiz ''Ölüm hiçte uzak değil'' ALLAH CC RAZI OLSUN

A

abdirabbih

Guest
ALLAH CC Razı olsun kardeşim bu değerli paylaşımınız için 05/08/07 tarihinde ölüm bu kardeşinizi bir an yokladı daha vaktimiz varmış şimdilik hayattayız hamdolsun pazar günü işyerinde temizlik yapar iken tavan vantilatörünü kapatmayı unutmuşum kafamın arka kısmına değdi kafama 6 dikiş atıldı hamdolsun şuan iyiyiz ''Ölüm hiçte uzak değil'' ALLAH CC RAZI OLSUN

çok geçmiş olsun abi...
Rabbim O'na layık olduğumuz bir anda ruhlarımızı kabz eylesin..amin.......

Ya Rab! emanetini kabzetmek zamanına kadar bizleri emanetinde emin kıl..
amin.........

B

beyaz_ýþýk

Guest

Gecmiş olsun verilmiş sadakanız varmış...Evet tabiki uzaka değil ve u ille bir sebeple olucak diyede bişey yok...Guzel melek Azrail evde koltukta otururken ilahi dinlerken bile gelebilir...

selam ve dua ile..

Uhud daðý

New member
allah razı olsun abi emeklerinize sağlık ama bir an için öbür tarafa gittim geldim sanki

SUSKUN

New member
Paylaşım için Allah razı olsun inş. Ablam cd de izletmişti bunu.Ertesi gün koluma ütü değdi ve elindeki orak biçiminde bi iz kaldı kolumda bende aldım payımı.

Üst Alt