Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkler uzaya giderler...

berfut

New member
Türkler uzaya giderse

-Houston -Efendim abi...
-Aya inmek üzereyiz...
-Hadi hayırlısı...
-Kraterli olandı di mi Ay?
--------------------------------------------
-Houston...
-Evet apollo, Ay yürüyüşünüz bitti mi?
-Bitti bitmesine de bu ayı Cemal tutturdu gelmişken Amerikan bayrağını sökelim, bizimkini koyalım diye, onu ararken kaybolduk, az daha oksijenimiz bitiyordu.
-Buldunuz mu bari?
-Bulduk ama sökemedik, nasıl dikmişlerse gavurlar...Cemal yarın ay aracıyla üzerinden geçmeyi deniyecek...
-Helal olsun aslanlar... Size güveniyoruz...
--------------------------------------------------------------------------------
-Houston...
-Apollo?
-Ya bu Cemal Fener bayrağı getirmiş yanında, aya onu da dikmek istiyor, yere de topladığımız taşlardan "Efsane geri döndü" yazdı... Ben hayatta terk etmem burayı o bayrak buradayken... Bir cim bom bayrağı yollayın hemen...
-Merak etme Apollo, biliyordum ben o hoşafın böyle bişiy yapacağını... Acil oksijen depolarının olduğu yere bakarsan göreceksin ki oksijen tüpleri orada yok... niye? Çünkü kardeşin oraya anlı şanlı dev bir GS bayrağı koydu...
-Hehe.. Büyüksün Houston... Seni seviyorum...Yenilse de yense de...
--------------------------------------------------------------------------------
-Apollo
-Buyur Houstonciğim
-Venüsten taş örneklerini aldınız mı?
-Aldık aldık, bi sürü taşımız oldu, şimdi dönmek üzere yola çıktık, 24 saatte yörüngeye gireriz..
-Çok iyi bilim adına önemli şeyler yaptınız..
-Ya bişey sorcam Houston...
-Sor..
-Neden sadece taş toplattınız bize, o kadar böcek, çiçek vardı bi de o tek gözlü yaratıklardan da getirseydik?
-Hadi lan, neden söylemediniz?
-Neyi abi?
-Houston
-Nedir?
-Abi ben çok sıkıldım burda, şu dönüş tarihini öne alalım diyecektim
-Olur mu, daha Satürn e gidip örnek alacaksınız
-Abi ben hep örnek almışımdır Satürn'ü zaten, bi an önce dönelim diyorum
-Ya Apollo, bak sinirimi bozma, kitlerim kumanda aletlerinizi burdan, bi daha dönmek nasip olmaz
-Ama abi ya
-Sus
-Houston bişey sorcam, biz niye topladık bu taşdı kumdu falan, ne yapçazki bunları?
-Bilimsel araştırmalar için, evrenin sırlarını gizlerini öğrenmek için falan, biliyorsun bunlar bi çok konuda bizleri aydınlatabilir.. Yani çok önemli şeyler bunlar yani?
-Evet Apollo, hadi yörüngeye girmek üzeresiniz, hazırlanın artık bu arada sen niye soruyon bunları???
-Valla Houston, ben bu örnekleri topladıktan sonra Semih abiye vermiştim, gemiye koy diye, o da zannetmişki kapıya kadar götürecek, ben ordan alıp bagaja koycam, yani senin anlayacağın biz onları ayda unuttuk galiba...
- Neeee?
-Abi yörüngeye giriyoz, sonra konuşalım..
-Houston?
-Apollo..
-Houston bişiy diycem ama kapatmak yok..
-Houston 10 aydır uzaydayım, burada bu kadar astronot, kozmonot arkadaşla irtibatım oldu, yeminle söylüyorum, sen hepsine beş basarsın. Seni neden yer ekibine vermişler anlamış değilim.
-Sorma hocam, bir takım politik olaylara kurban gittik, çok büyük yanlışlar yapıldı bize
-Sen diğerlerinden farklısın, halk adamısın sen. Seni seviyorum Houston...
-Ben de seni Apollo..

yýldýz

New member
Bu iyi geldi. Yorgunluğun üstüne. Allah(c.c.) razı olsun.

ilham

New member
ya valla çok güzel çok hoşuma gitti.. bunca tartışma ortamından sonra bi kahve molası gibi geldi inan.. devamını bekliyoruz..

türkmani

New member
güzeldi.güldürdünüz .Allah ta sizi güldürsün.

asikkulun

New member
Allah razı olsun.en iyisi türkler hiç uzaya gitmesinler desene:D;)

gönüldostuelif

New member
gerçekten güzeldi güldürdün kardeşim bizi:)Allah razı olsun..

Üst Alt