Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkiye Hristiyan AB'ye girmeli mi ?

Türkiye Hristiyan AB'ye girmeli mi ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

imran268

New member
T.C
AVRUPA HRİSTİYAN BİRLİĞİNE GİRERSE ZARAR DAN BAŞKA NE BULURUZ.
HRİSTİYANLAR GELİP BİİZM ZENGİN TOPRAKLARIMI<ZI
KULLANACAK. BUNDAN NE KAZANCIMIZ OLUR Kİ ALLAH AŞKINA YAA??

KALIN sağlıcakla 268

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
arkadaslar türkiyenin avrupa birligine girmesi demek su anki turkiyenin dünyaya yayilmasi demek avrupada yasayan müslümanlar icinde yarari buyuk olur diyorum he baska bir alternatif varsa diyorum siyaset acisindan o fikri söyleyin cünkü o zaman savundugunuz sey dogru olur bugun avrupada yasayan o kadar cok türk varki onlar yanlismi yapiyorlar

erbatan

New member
alptraum' Alıntı:
arkadaslar türkiyenin avrupa birligine girmesi demek su anki turkiyenin dünyaya yayilmasi demek avrupada yasayan müslümanlar icinde yarari buyuk olur diyorum he baska bir alternatif varsa diyorum siyaset acisindan o fikri söyleyin cünkü o zaman savundugunuz sey dogru olur bugun avrupada yasayan o kadar cok türk varki onlar yanlismi yapiyorlar
d-8 AL SANA SUSTURACAK CEWAP

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Kalkınmakta olan İslam ülkelerinden müteşekkil D-8 Zirvesi, Endonezya'nın Bali adasında başladı.
Bali Uluslararası Kongre Merkezindeki toplantı, Endonezya Cumhurbaşkanı Susilo Bambang Yudhoyono'nun konuşmasıyla başladı. Konuşmasına Besmeleyle başlayan Yudhoyono, D-8 ülkeleri arasındaki ilişkilerden bahsetti. Endonezya Cumhurbaşkanı'nın konuşmasının ardından İslami İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad da kısa bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından İran, dönem başkanlığını Endonezya'ya devretti.
Daha sonra liderler D-8 Ticaret Fuarı'nı ziyaret ettiler. Başbakan Erdoğan, fuarda açılan Türk standlarını ziyaret ederken, standlardan birindeki altın takıları ve halıları inceledi. Bu arada, Türkiye Başbakanı Erdoğan ile İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad, İGEME'ye ait standda bir araya geldiler, resim çektirerek bir süre sohbet ettiler.
YANI BUMUDUR SENIN VERDIGIN CVP SAMIMI VE ICTEN SORUYORUM DAHA DERIN ANLATIRSAN DAHA IYI ANLAYACAGIMA EMIN OL SANA MUHALIF OLMAK FELAN DEGIL AMACIM

erbatan

New member
alptraum' Alıntı:
Kalkınmakta olan İslam ülkelerinden müteşekkil D-8 Zirvesi, Endonezya'nın Bali adasında başladı.
Bali Uluslararası Kongre Merkezindeki toplantı, Endonezya Cumhurbaşkanı Susilo Bambang Yudhoyono'nun konuşmasıyla başladı. Konuşmasına Besmeleyle başlayan Yudhoyono, D-8 ülkeleri arasındaki ilişkilerden bahsetti. Endonezya Cumhurbaşkanı'nın konuşmasının ardından İslami İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad da kısa bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından İran, dönem başkanlığını Endonezya'ya devretti.
Daha sonra liderler D-8 Ticaret Fuarı'nı ziyaret ettiler. Başbakan Erdoğan, fuarda açılan Türk standlarını ziyaret ederken, standlardan birindeki altın takıları ve halıları inceledi. Bu arada, Türkiye Başbakanı Erdoğan ile İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad, İGEME'ye ait standda bir araya geldiler, resim çektirerek bir süre sohbet ettiler.
YANI BUMUDUR SENIN VERDIGIN CVP SAMIMI VE ICTEN SORUYORUM DAHA DERIN ANLATIRSAN DAHA IYI ANLAYACAGIMA EMIN OL SANA MUHALIF OLMAK FELAN DEGIL AMACIM
ERDOĞANMI???omu müslümanların yaptığı d-8 i uygulayacak oancak yahudi papazların ellerini sıkmaktan hoşlanır..pehhhh...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Siz Sadece O Kadar Insani Elestirin Ama Yaptigin Daha Iyi Bir Faaliyeti Söyle Bir Yahudinin Eli Ni Sikmak Ne Zaman Suc Olmus Allahaskina Bu Mantikla Ileleyemez Ve Cürürsünüz Bu Zamani 10 Asir Geriden Takip Etmeyelim Güncel Olalim

erbatan

New member
alptraum' Alıntı:
Siz Sadece O Kadar Insani Elestirin Ama Yaptigin Daha Iyi Bir Faaliyeti Söyle Bir Yahudinin Eli Ni Sikmak Ne Zaman Suc Olmus Allahaskina Bu Mantikla Ileleyemez Ve Cürürsünüz Bu Zamani 10 Asir Geriden Takip Etmeyelim Güncel Olalim
HAYDAAA!!!

ALİ İMRAN 28. ayette söyle buyrulur..

Mü'minler ,Mü'minleri bırakıp da kafirleri dost edinmesin.her kim böyle yaparsa Allah'tan ilişiği kesilmiş olur.

10 asır önce ki kutsal sözler bugünü daha iyi açıklıyor saman yapraklarından.ABDULLAH BEYİN amerikan dış işleri bakanına RİSE ;RİSE SIN İSE ABDULLAH GÜLE ABDULLAH DEMESİ BU AYETLE AÇIKLANIR.daha fazla konuya atlamayın.GÜNCELMİŞ....pehhhh....

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
arkadaslar türkiye avrupa birligine girmesiyle sizin türklügünüzden ciktiginizi kim söyledi bir kere bu kisiseldir yok eger alternatif varsa onu söyleyin ama söyleyemiyorsunuz su anda bunu yapmak daha iyi olacak diye sadece bu söyledir türkiye ne yapmali?????bunun cvbini bekliyorum

sURGUn

New member
tabiki türkiye ekonomisi güçlü modern bi ülke haline gelebilir.ama AB nin bazı kuralları dinimize aykırı olabilir.ör:AB ye girdikten sonra kasaplarda domuz ve at eti satılabilecek...ayrıca AB ye girdikten sonra türkleri hristiyanlaştırma çalışmaları başlayacağını tahmin ediyorum...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
su anda avrupada yasayan okadar müslüman varki zaten bu durumlarda ama onlar yine dogru yoldalar peki simdi bütün sorun bumu domuz etimi sadece etmi domuzun okadar cok seyinden faydalaniliyorki türkiyede bir dis fircasi vb.ama yine itinali yasayan insanlar bunun yanina yaklasmiyor simdi baska sorun ne

sURGUn

New member
arkadaşım hristiyanlarla neden birlik olalım ki??? avrupa ülkeleri şimdi olduğu gibi müslüman ülkeleri helak ediyorlar...AB ye girdiğimiz de türkiyeden yardım istedikleri zaman müslümanları karşımızamı alalım???onların ekmeğine bal mı sürelim???ha yardım ettik ha müslümanlarla savaştık sonuçta aynı şey...

imran268

New member
alptraum' Alıntı:

slm.
arkadaşlar. sizin burda tartıştıklarınızı okuyunca dayanamadım. ben daha doğuda olduğum için sizin kulağınıza gelmeyen bilemediğiniz çok şey var. bi bilseniz burda neler dönüyor neler. neyse
şimdi alptraum arkadaşımız diyorki başka alternatif. al sana bir alternatif. senin çooooooooooook güvendiğin T.C ye (benimde güvenim var ama:)
en son duyduğuma göre çeşitli ülkeler türkiuyeye bir birlik kurma teklifinde bulundular. AB'ye rakip. ve AB'den 10 kat daha güçlü. bir birlikti bu. herşey hazıdı. ama türkiye ne yaptı. yok hrşistiyanları tercih etti yoldan çıkmamız için (Allah etmesin). sanırım Asya ülkeleri ile ilgili. ve ssanırım Rusay ve Japonya'nın da aralarında bulunduğu bir gurup ülke. diğerşleri tam olarak algılayamadım. ve rusya elçisi aracışığıyla Türkiye'yr her türlü güvenceyi vereceğini açıklamasına rağmen....................................................................................
yine Allah'ın belası Ab de diretti. sanki birileri kkontrol ediyor bizi. (ABD) SANKİ devletimizin dış politikasını onlar yönetiyor. burda çooook kirli oyunlar uynanıyor. çook. çünkü burası tarihin doğduğu yer.sadece bu değil bu sedece duyduğum bişey.
şimdi söyle bana sence AB ye istediğimiz için mi giriyoruz. sontra bizim şu entel dantel işi TV ler çıkarıyolar avrupayı. pehhhhhhh. öyle şeker gösteriyolar ki. yeme de yanında yat. her şey oyun. ama gelin görün ki milletimiz bunun bilincinde değil. avrupalı olunca hayat kurtuldu sanacaklar. ama bilmezler ki. batılı moruklar gelip topraklarımızı elimizden alacakalr diye.

hem bilindiği gibi Yunanistanın hal başkent İstanbul olmak üzere kurmak istedği biyük yunan federasyonu var. hala bile bunu için uğraş veriyorlar inanılmaz dimi.
ama ne yazıkki gerçek. AB tam bir batak. üyeleri bile anlaşamazken biz nasıl anlşacağız ki.............bence sen bidaha düşün

kalınn sağlıcakla 268

erbatan

New member
alptraum' Alıntı:
arkadaslar türkiye avrupa birligine girmesiyle sizin türklügünüzden ciktiginizi kim söyledi bir kere bu kisiseldir yok eger alternatif varsa onu söyleyin ama söyleyemiyorsunuz su anda bunu yapmak daha iyi olacak diye sadece bu söyledir türkiye ne yapmali?????bunun cvbini bekliyorum
iyi gir sen awrupa birliğine sana kim anlatacak alternatifelri sen anlattıkça anlamamazlıktan geliyorsun...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
fethullah gülene diyorlar avrupa birligine girerse türklerin asimile olup hristiyanlasmasindan korkuluyor diye hocaefendide cok güzel cvp veriyor
(onlar bizden korksunlar)..........

erbatan

New member
:mad: :mad:
alptraum' Alıntı:
fethullah gülene diyorlar avrupa birligine girerse türklerin asimile olup hristiyanlasmasindan korkuluyor diye hocaefendide cok güzel cvp veriyor
(onlar bizden korksunlar)..........
fetullah hocanızı karıştırma...lütfen şu cewapları silin yoksa ağzımdan çıkanlardan dolayı ben suçlu duruma düşerim.:mad: peh....beeeeeeeee....anlamamak elinizde...sen bilirsin....:mad:

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
arkadaslar islam sadece türkiyeye inmedi ve türkiye yasamamali sadece dünyaya tanitilmali bu siz ne derseniz deyin

erbatan

New member
alptraum' Alıntı:
arkadaslar islam sadece türkiyeye inmedi ve türkiye yasamamali sadece dünyaya tanitilmali bu siz ne derseniz deyin
ben bunun zıttını sawunmuyorum sen bunun zıttını saunuyorsun.ayetleri inkar eden sözler söylüyorsun...islam ülkeleri dostluğu yerine hristiyan birliğine katılınmalı diyorsun.sana ayetler göstersim ama maalesef.anlamıyorsun...sonrada gelmiş bana islamı yaymaktan bahsediyorsun...sen bahsededur...

göklerden mahzene
qolop4444

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
arkadaslar kafire kafirin silahiyla mudahale etmede var cok bilmis erbatan kardesim bide onlari göstermeyi unutma tama,m

erbatan

New member
alptraum' Alıntı:
cok bilmis erbatan kardesim
insan gibi konus..eğer insan gibi konuşamıyorsan,insanla konuşur gibi konuş...yoksa sana nasıl konuşacağımı bilirim...

Üst Alt