Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Teşekkür Ve özür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oðuz bakar

New member
Forum sahiplerine , idârecilerine , burada "AYKIRI FİKİR" olarak benim burada yazmama izin verdikleri için teşekkür ederim .

Aynı fikirlerimle , bir başka forumdan 4 defa kovuldum ; beğendikleri yazılarım da dahil tüm yazılarım ihtar dahi edilmeden silindi .

Münâkaşa etmeden , münâzara ortamı oluşturmaları konusunda ben de elimden geleni yapacağım inşaallah .

"Usülden ve üslupdan dolayı" kalpleri kırılan kardeşlerden özür dilerim . Hakkınızı helal edin .

Bu yazıyı 2-3 gündür yazayım diyordum , bir de baktım ihtar almışım . Tam zamanı deyip , bu yazıyı yazıverdim .

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Forum sahiplerine , idârecilerine , burada "AYKIRI FİKİR" olarak benim burada yazmama izin verdikleri için teşekkür ederim .

Aynı fikirlerimle , bir başka forumdan 4 defa kovuldum ; beğendikleri yazılarım da dahil tüm yazılarım ihtar dahi edilmeden silindi .

Münâkaşa etmeden , münâzara ortamı oluşturmaları konusunda ben de elimden geleni yapacağım inşaallah .

"Usülden ve üslupdan dolayı" kalpleri kırılan kardeşlerden özür dilerim . Hakkınızı helal edin .

Bu yazıyı 2-3 gündür yazayım diyordum , bir de baktım ihtar almışım . Tam zamanı deyip , bu yazıyı yazıverdim .

İyi güzel hoş düşündün kardeşim yalnız şunu unutmayalım ki bir kabeyi yıkmak kolaydır ama tekrar dikmek çok zordur ''Müminlerin kalb'i kabedir'' bundan sonra yazacağımız yorumlara vede konulara dikkat edelim kimseyi incitmeyelim uslubumuzu buna göre belirleyelim tabiri caizse kantarın topuzunu kaçırmayalım

''Kendine yapılmasını istemediğin birşeyi bir başka kardeşin içinde istemeyeceksin''

elkaria

Member

oguz selam firsaf ben

kardeş iktibastan dolayı kaptırıyoruz kendimizi, başka yerlerde hemen ihtar ceza geliyor

oðuz bakar

New member
Aleykesselam Firsaf El Karia Kardeş

Aleykesselam Firsaf El Karia Kardeş

Kur'an mealine dayalı test sınavında bahsettiğim forumda Kitab'a bakmadan 1.olmuş ve hediyeler almıştım .

Fakat tahammülsüzlüklerini , hiçbir kötü sözüm olmayışına rağmen gösterdiler .

Fakat burası gerçekten farklı .

Şurası var ki , ihtar aldığım konuda ALLAH İÇİN ÖFKELENMİŞ ve olmaması gereken bir söz söylemişdim burada .

Bu mazeret değil tabii ki . Adamın birine Allah'ın ayetlerinin "APAÇIK" olduğunu isbat eden 10'a yakın ayet sunulmuş . Ben de tafsilatlı , yani detaylı olarak açıklanmış olduğuna dair 10 adet ayet sunmuşum . Adam , demez mi : Şu ayet ne demek söyleyin bakalım .

Vallahi , Allah'ı yalancı çıkarma fiili olduğu için köpürdüm . ne demek yahu bu ? Allah , apaçık diyecek , sen tutup şunu açıklayın diye meydan oku .

Caferi

Forum Þairi
Web sitesi
www.websitetasarim.com
Vallahi , Allah'ı yalancı çıkarma fiili olduğu için köpürdüm . ne demek yahu bu ? Allah , apaçık diyecek , sen tutup şunu açıklayın diye meydan oku .

Oradaki fiil Allah'ı yalancı cıkarmak degil, seni yalancı cıkarmak adına. Cünkü sen Allah adına konusamazsın. ve yine Allah adına onun ayetini yorumlayamazsın. Ancak ve ancak kendin adına bu yorumları yapabilirsin.

Allah adına Kuran'ı açıklamak Hz.Muhammed s.a.a ve kendisine Hikmet verilen, temizlenen kişilerdir.

Allah kendisi adına açıklama yapacak kişiyi kendisi seçer. Bu göreve sen kendin istediğin için gelemezsin.

oðuz bakar

New member
MESELE SENİNLE İLGİLİ DEĞİL CAFERİ , SEN MUHATABIM DEĞİLSİN BU KONUDA

Allah'ın ayetleri zaten detaylı olarak ALLAH TARAFINDAN açıklanmıştır . Benim bu konuda açıklamam yok zaten . BEN SADECE İLGİLİ AYETLERİ SUNMUŞTUM .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt