Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şimdi açtım :) En çok tercih ettiğiniz mağaza (istanbul geneli)

şimdi açtım :) En çok tercih ettiğiniz mağaza (istanbul geneli)

• kim

Kullanılan: 0 0.0%
  • bim

• tansaş

• gima

• migros

• gökkuşağı

• kiler

• ismar

• happy center

• diğer

• Kullanılan toplam oy
    0

hikmetimm

New member
arkadaşlar en çok tercih ettiğiniz mağaza hangisidir (birisinde mdr yardmcısıyım belkide tanışmış olabiliriz)

gulya

New member
ben o magazalarin hepsinde bulundum.cunki turkiyede hic olmadim:D :D :D

Azra

New member
hiç biri...

bazen bim ve migros oluyor arada ama..

rusen_alp

New member
hikmetim kardeşim , sen hangisinde müdür yardımcısıysan söyle hele, bundan sonra oraya gidelim.
Bu arada şirkette iş var mı,işsizlik canıma tak etti :D ne iş yaparsan diye sorarsan elimden her işi gelir, her şeyi yaparım,yerleri süpürürüm, camları silerim. müşterilerin ayakkabılarını bile boyarım..var mı gurban boş yer, yoksa da kov birini getsin, ben çalışırım,, bu aralar iş arıyorum, , bak varsa söyle de, yabancıya gitmesin:D :D

Azra

New member
rusen abi bi iş olursa hemen sana haber verelim eleman aranıyor..dj yaparmısın:p :D bu sıralarda çok aranıyor radyolarda.:p :p

rusen_alp

New member
rusen abi bi iş olursa hemen sana haber verelim eleman aranıyor..dj yaparmısın:p :D bu sıralarda çok aranıyor radyolarda.:p :p

evet kardeşim, mümkünse gece yarısı programları olsun, iyi şiir okurum da....:D sesim heba olmasın di mi :) şarkı falan dj liği hiç yapamam ama şiir okuyabilirm, haberin olsun... :D :D :p :p

yolcu

New member
sayın hıkmetım
suanda bekar oldugum için hiç bır magazaya gıtmıyorum :)
çunkı bu işleri anam ve babam yapıyor:)
sız hangı magaza oldugunu soyleyın

Azra

New member
evet kardeşim, mümkünse gece yarısı programları olsun, iyi şiir okurum da....:D sesim heba olmasın di mi :) şarkı falan dj liği hiç yapamam ama şiir okuyabilirm, haberin olsun... :D :D :p :p

tamam o zaman abi gece kuşağında çıkarsın.okursun şiirleri bizde dinleriz.;) tamam aklımda bulunsun ben seninle hemen irtibata geçerim.:cool:

A

abdirabbih

Guest
benimde en çok gittiğim mağaza nt dir heralde.. çünkü elimde avucumda olan paramı kitaba yatırırım da..... sonrada bim den fiyatı uygun olan çikolata ve gofret :)

hikmetimm

New member
hikmetim kardeşim , sen hangisinde müdür yardımcısıysan söyle hele, bundan sonra oraya gidelim.
Bu arada şirkette iş var mı,işsizlik canıma tak etti :D ne iş yaparsan diye sorarsan elimden her işi gelir, her şeyi yaparım,yerleri süpürürüm, camları silerim. müşterilerin ayakkabılarını bile boyarım..var mı gurban boş yer, yoksa da kov birini getsin, ben çalışırım,, bu aralar iş arıyorum, , bak varsa söyle de, yabancıya gitmesin:D :D

ruşen kardeş şuan işçi arıyorum bayan kontenjanım doldu sıra erkek kontenjanda 2 tane eleman lazım

ama yanılmıyorsam hüma-gül kardeşimiz sizi işe almıştı asgari ücretle :D:D şimdi ne oldu ??

hikmetimm

New member
ben kendim KİM mağazaların birindeyim istanbul genelinde hızla büyüyen bir zincir mağazası önceden kiler adı altında faaliyet veriyordu ama 6 aydır sadece ismini değiştirerek kim kazançlı istanbul marketleri adı altında faaliyet vermektedir mağazalarımızda alkollü içki satılmamaktadır :D
izmirde olan kardeşlerimiz için bir duyuru ordada bir alışveriş merkezi açmaktayız ilgilenen olursa adresi alıp verebilirim

abrec

New member
kim daha ucuzsa onu tercih ederim....;) ;)

rusen_alp

New member
ruşen kardeş şuan işçi arıyorum bayan kontenjanım doldu sıra erkek kontenjanda 2 tane eleman lazım

ama yanılmıyorsam hüma-gül kardeşimiz sizi işe almıştı asgari ücretle :D:D şimdi ne oldu ??

Heeç sorma kardeşim, aramızda kalsın,aman ha kimseye söyleme :D bu moderatör hüma-gül var ya :p , beni asgari ücretle çalıştırıyor, üstelik sigortasız ,,hiç bir sosyal güvencem yok :p .. çok şikayetçiyim çok, hayatımdan heç memnun değilim ,iç hukuk yolları tükenirse yakında avrupa insan hakları mahkemesine şikayet etcem, :D hayat şartları zor, yetmiyo be kardeşim, park time iş arıyorum, sizin markette camlarını sileyim, iş çıkışı, artık sen ne iş verirsen yaparım,bu kardeşine sen de bir güzellik yaparsın değil mi,:D aman ha fazla mesai de yaptırma,:p senin iş bittikten sonra Azra fm :D e gidip radyo programı yapacağım...:D

Azra

New member
ben sana dedim rusen abi asgari ücret:p :D tamam gel sen bizim fm,ayağına bir araba,ev,ne istersen önden veririm.:p :p :p
yeter artık perişan olduğun.:p

Nurgül

New member
mağaza ayrımı yapmiyoz...hangisi ucuzsa orda ben;)!
ucuzcu bekir var mesela...:D

hikmetimm

New member
Heeç sorma kardeşim, aramızda kalsın,aman ha kimseye söyleme bu moderatör hüma-gül var ya :p , beni asgari ücretle çalıştırıyor, üstelik sigortasız ,,hiç bir sosyal güvencem yok .. çok şikayetçiyim çok, hayatımdan heç memnun değilim ,iç hukuk yolları tükenirse yakında avrupa insan hakları mahkemesine şikayet etcem, hayat şartları zor, yetmiyo be kardeşim, park time iş arıyorum, sizin markette camlarını sileyim, iş çıkışı, artık sen ne iş verirsen yaparım,bu kardeşine sen de bir güzellik yaparsın değil mi,aman ha fazla mesai de yaptırma,:p senin iş bittikten sonra Azra fm e gidip radyo programı yapacağım...:D

tamam kardeş seni hüma kardeşime ezdirtmem merak etme bize de reyoncu lazımdı zaten :D azra kardeş kaç para verecekmiş söledimi benden bi 750 çalışır :D

Azra

New member
ooo benim verceğim para çok uçuk kardeşim sizinki ne yanında sölemem nazar olur:p :p artı araba ve ev veriyorum kardeşime..istediği gibi çalışsın.abi benim işe gel işte ünlüde olursun.:D:D:D

:p:p:p

hikmetimm

New member
ooo benim verceğim para çok uçuk kardeşim sizinki ne yanında sölemem nazar olur:p :p artı araba ve ev veriyorum kardeşime..istediği gibi çalışsın.abi benim işe gel işte ünlüde olursun.:D:D:D

:p:p:p

bu laflar bana bi yerden tanıdık geliyor ama nerden :D:D

Üst Alt