Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seyfullah putkıran hakkıda düşünceleriniz ;

Seyfullah putkıran hakkıda düşünceleriniz ;

• evet , haksızlık yapıyor ve modluğu bırakmalıdır...

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır, haksızlık yapmıyor ve modluğa devam etmelidir...

• hiçbir fikrim yok (mümkün olduğu üsrece ilk iki şık üzere işaretlerseniz sevinirim...)

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
selamın aleyküm sayın site sakinleri arkadaşlarım. daha evvel açmak istediğim anket bu güne nasipmiş, hakkımda haksızlık yaptığım iddia edildiği için bunu sizlere sunuyorum ve hakkımda bütün tenkitleri yazabiliceğiniz bir yer olaraktan bilgilerinize ve eleştrilerinize müracat ediyorum nerde nasıl eksiğim varsa sizden bekliyorum açıcağım ankettin sonucu olarakta gerekirse ve sizlerde haksızlık yaptığımı düşünüyorsanız layık olmadığım bu vazifeyi bırakıcam onun için sizlere soruyorum site admini olsanız bu görevi bırakmamı istermiydiniz? yahut istemezmiydiniz?

Aysegul

New member
Sana böyle saçma bir konu açtığın için kızmakla beraber ikinci şıkkı işaretliyorum:(

Samet Gul

New member
Seyfulah abi bi tanedir yav.Yapmasınlar böle
Allah razı olsun

muhammedordusu

New member
Web sitesi
www.mucadeleci.com
kardeşim seni tanımıyorum daha.ama hislerimle senin iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.bu yüzden haksızlık yaptığına ihtimal vermiyorum.

A

ahdevefa

Guest
kardeş haksızlık yapmıyosun kesinlikle! imrendiğim bir insansınız ve bu fikrim sabittir değişmeyecek..lütfen bi hata yapıpta modluğu bırakırım falan deme kızarız bak ha:) bizler kimin doğru kimin yanlış olduğunu biliyoruz..bizi çık kardeş Allah biliyo lütfen böyle bişey yapma..selametle..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
benim gözlemledigim su seyfullah kardesimizi kalbten severek destegimi eksik etmeyecegimi söylemek isterim ve sunu eklemek isterim:
forumda ihlal edilen bazi kurallar var ve buna uygulanan cezalari bütünüyle tasdik etmiyorum cünkü modaretör bile adaleti tam düsünerek ve ona göre davranarak ve kalp kirmadan bu isleri yapmali bu konuda aysegül kardesim beni affetmesi dilegiyle cok anlamsiz konusmalara ve münazaralara giripte sonra konuyu kapatmasini hos görmüyorum

basbas

New member
................

................

Bunu ancak Allah bilir ama ben yapmadığını düşünüyorum,site yeni olmama rağmen...........

isimsiz

New member
seyfullah kardeş görevini doğru ve dürüst bir şekilde idame ettiriyor...zaten ankettende belli olduğu üzere rahatsız olanların kim olduğunu belli olmuş bulunmaktadır...

ama öyle zannediyorumki bu konu üzerine olan kızgınlıklarından dolayı olumsuz oy kullanmış bulunuyorlar...eğer onlarında karşı olduğu bir kişiyle olan olumsuz diyalog sonucunda bu anket açılsaydı..şuanda olumsuz oy kullanan 2 kişide olumlu kullanacaklardı....

seyfullah kardeş için rahat olsun asla haksızlık yapma söz konusu değil.....
görevinin devamını istiyoruz, ben başta olmak üzere olumlu oy kulllanan arkadaşlar adınada söylüyorum....

sakın bırakmak gibi bir hata yapmayasın.....

ahmet yasin

Mesajlari Onaylanacak
Bir halk sözü vardır " Keller,körler,sağırlar döner döner birbirlerini ağırlar " diye.

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
bu söz sizide kapsıyormu acaba:eek:

Biliyorum, bu oylama benim bir yazımdan dolayı açıldı, bu konuya cevap vermemek için çok direndim, hatta, cevap verdiğimden dolayı iyi mi yoksa kötümü yaptım, bilemiyorum, ama, benim bildiğim bir tek şey vardır ki,
"İnsanlar yanlış bir mesele üzerinde de uzlaşabilir, bu yanlışı doğrulayamaz".. Oylama yerine, Seyfullah kardeşimiz, kendi kendini hesaba çekip, bir özeleştiri yapıp, yöneticiliğin verdiği duyarlılıkla, bu site de kim olursa olsun, bu kişi isterse bir ateist olsa bile, tarafsız davranacağına ve herkesin rahatça fikrini beyan edebileceğine dair söz verseydi... Bu yeterliydi benim için.. Çünkü, Mümin kişi, sadece taraftarına değil, düşmanına bile mert davranabilen, sağduyusunu asla yitirmeyin ve HAKKANİYETe sonuna kadar sahip çıkan kişi demektir.. Ben bu özelliklere haizim... diyebilen düşmanım dahi olsa boyun eğerim, saygı duyarım, anlayışla karşılarım.. Ahmet yasin kardeşimin dediği gibi, şu oylamanın şu seyriyle neyi isbata çalışıyorsunuz, isbat ettiğinizde değişecek olan nedir ki.. Sadece elinize şu geçebilir.. GÜÇ KİMDEYSE SÖZ ONDADIR.. mantığı.. Peki, bu ne kadar islamidir... işte bütün mesele burda yatıyor..

isimsiz

New member
hafız kardeş inanın sizin ne yapmaya çalıştığınız siz bile bilmiyorsunuz.....

burada haksızlık gibi bir durum yok.....burada şöyle bir konu varki siz onu ayırd edemiyorsunuz....burada modluk görevi yapan bir kişi ayrıca üye olarak yazı yazmaya hakkı yokmudur....fikir beyan etmek gibi bir durum olmamalımı...

hem fikirlerimizi beyan ederiz...hemde modluk yapabiliriz öyle değilmi siz neden bunu birbirine karıştırıyorsunuz....durum vardır siz haklı olursunuz durum vardır başkası haklı olur....size hak verilmiyor diye şimdi haksızlık yapıldığını anlamını nasıl çıkarıyorsunuz...

sizin yazılarınızın kapanmasının sebebini sizde diğer üyelerde çok iyi biliyor....her yazıya her konuya aynı yöne çektiğiniz ve herkesi aynı sizin gibi düşünmeye zorladığınızdan kaynaklanıyor....toplayın yazılarınızı çoğu aynı konu üzerine yazılmış yüzlerce yazı....

siz kalkmış şimdi neden hak vermiyorsunuz diye haksızlık yapıldığını savunuyorsunuz..yapmayın kardeşim sizin anlayışınızda sizin gibi düşünmeyenler hep haksızlıkmı yapıyor yani.....

düşünün biraz.......

nur44

New member
Şu Fıratın Suyu Akar Derindir Oy Ölem Ölem Derdo Ölem Akar Derindir Oy Yarimi Götürdü Anam Kanlı Zalımdır Ölem Ölem Kanlı Zalımdır Nasıl Gülem Oy .....

bu türkü sözü konuyla ne kadar alakasızsa
bu konuda bu foruma o kadar alakasızdır!..
kapatılmasını rica eder seyfo arkadaşıma gocunan arkadaşlarada DALDAN DALA şarkısını armağan ediyorum.. :D ehueheueheu

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
hafız kardeş inanın sizin ne yapmaya çalıştığınız siz bile bilmiyorsunuz.....

burada haksızlık gibi bir durum yok.....burada şöyle bir konu varki siz onu ayırd edemiyorsunuz....burada modluk görevi yapan bir kişi ayrıca üye olarak yazı yazmaya hakkı yokmudur....fikir beyan etmek gibi bir durum olmamalımı...

hem fikirlerimizi beyan ederiz...hemde modluk yapabiliriz öyle değilmi siz neden bunu birbirine karıştırıyorsunuz....durum vardır siz haklı olursunuz durum vardır başkası haklı olur....size hak verilmiyor diye şimdi haksızlık yapıldığını anlamını nasıl çıkarıyorsunuz...

sizin yazılarınızın kapanmasının sebebini sizde diğer üyelerde çok iyi biliyor....her yazıya her konuya aynı yöne çektiğiniz ve herkesi aynı sizin gibi düşünmeye zorladığınızdan kaynaklanıyor....toplayın yazılarınızı çoğu aynı konu üzerine yazılmış yüzlerce yazı....

siz kalkmış şimdi neden hak vermiyorsunuz diye haksızlık yapıldığını savunuyorsunuz..yapmayın kardeşim sizin anlayışınızda sizin gibi düşünmeyenler hep haksızlıkmı yapıyor yani.....

düşünün biraz.......

Yahu kim nerede ne yazarsa yazsın, bu beni ne ilgilendirir.. Seyfullah kardeşte yazabilir, bu kendini bağlar..
Benim tek söylemek istediğim şey, herkese eşit mesafede davranılsın.. Bakın, sırf Kur'anı delil kabul ettiği için birkaç arkadaşın yazılarını bıraktığını duydum ve gördüm..
Sırf KURANA inanıyor diye insanlar siteden gitmek zorunda bırakılmamalı.. Adam isterse hiçbirşeye inanmasın, bırakın fikrini beyan etsin, herkes savunmasını yapar, gerçek neyse, onda karar kılınır.. bu kadar basit..
Üstelik, Seyfullah Putkıranın yazılarından rahatsız olan kimseyi ben görmedim, siz de kimsenin yazılarından rahatsız olmayın.. Bu iş bitsin..
Şu saçma anketi de kaldırın, eğer iki mümin böyle basit bir meselede anlaşma sağlayamayacaksı.. Bizim çok işimiz var o zaman..
Bu iy güç gösterisi haline sokulmaz ki..
Şu namaz 3 mü yoksa 5 vakit mi anketide bir o kadar saçma.. Kişiyi Namazdan kim alıkoyabilir.. der alak suresinde.. Bırakın, isteyen bir kılsın, isteyen 1000.. Hiç kılmamaktan, az ama devamlı kılınanı daha hayırlı değil midir..
Konuştuktan sonra anlaşılmayacak bir mesele yoktur, lakin, özellikle möderatörler ve site yetkilileri, herkesi aynı şartta dinlemeli, herkesin aynı şartta hakkını korumalıdır.. Bütün mesele budur..

chamdali

New member
Bence şıklar yetersiz. Gerçi yeterli olsa da oy kullanacak değilim ya neyse.

Ama yeri gelmişken genel bir şey söyleyeyim. Bazen bir başlık altında bir tartışma yapılıyor. Tartışmanın taraflarından biri de bir mod arkadaş oluyor. Başka bir mod arkadaş gelip konuyu kapatıyor. Hadi biz misafiriz ya mod arkadaş ona haksızlık olmuyor mu?

Bir de konuyu kilitleyen arkadaş (madem bu işi yapıyor) cevap hakkı doğuracak bir şey söylemeden kapatsa.

Selamlar!

cüneyt

New member
seyfullah kardeşimiz herzaman doğrunun peşinde gitmekle birlikte hiç bir zaman söyliyeceği sözleri kimseden esirgememiş ve kimseye kırgınlık dargınlık yapmamıştır.. Kardeşim sonuna kadar arkandayım 2. şık sana yakışır..

ahmet yasin

Mesajlari Onaylanacak
Bir halk sözü vardır " Keller,körler,sağırlar döner döner birbirlerini ağırlar " diye

bu saatte aklıma başka bir şey gelmedi!
Allah hepinize,hepimize rahatlık versin.iyi geceler dileklerimle.

Aysegul

New member
Bir halk sözü vardır " Keller,körler,sağırlar döner döner birbirlerini ağırlar " diye

bu saatte aklıma başka bir şey gelmedi!
Allah hepinize,hepimize rahatlık versin.iyi geceler dileklerimle.

Bir söz söylerken önce insan aynayı kendi yüzüne tutmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt