Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seyfullah putkıran hakkıda düşünceleriniz ;

Seyfullah putkıran hakkıda düşünceleriniz ;

• evet , haksızlık yapıyor ve modluğu bırakmalıdır...

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır, haksızlık yapmıyor ve modluğa devam etmelidir...

• hiçbir fikrim yok (mümkün olduğu üsrece ilk iki şık üzere işaretlerseniz sevinirim...)

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet yasin

Mesajlari Onaylanacak
Bir söz söylerken önce insan aynayı kendi yüzüne tutmalı

Aynaya bakmaya korkuyormusunuz yoksa?
Allah rahatlık versin dedim ama aldığım karşılığa bakın!
Neyseki öğretmenim de fazla takmıyorum sizi,alışkınız çünkü

isimsiz

New member
Yahu kim nerede ne yazarsa yazsın, bu beni ne ilgilendirir.. Seyfullah kardeşte yazabilir, bu kendini bağlar..
Benim tek söylemek istediğim şey, herkese eşit mesafede davranılsın.. Bakın, sırf Kur'anı delil kabul ettiği için birkaç arkadaşın yazılarını bıraktığını duydum ve gördüm..
Sırf KURANA inanıyor diye insanlar siteden gitmek zorunda bırakılmamalı.. Adam isterse hiçbirşeye inanmasın, bırakın fikrini beyan etsin, herkes savunmasını yapar, gerçek neyse, onda karar kılınır.. bu kadar basit..
Üstelik, Seyfullah Putkıranın yazılarından rahatsız olan kimseyi ben görmedim, siz de kimsenin yazılarından rahatsız olmayın.. Bu iş bitsin..
Şu saçma anketi de kaldırın, eğer iki mümin böyle basit bir meselede anlaşma sağlayamayacaksı.. Bizim çok işimiz var o zaman..
Bu iy güç gösterisi haline sokulmaz ki..
Şu namaz 3 mü yoksa 5 vakit mi anketide bir o kadar saçma.. Kişiyi Namazdan kim alıkoyabilir.. der alak suresinde.. Bırakın, isteyen bir kılsın, isteyen 1000.. Hiç kılmamaktan, az ama devamlı kılınanı daha hayırlı değil midir..
Konuştuktan sonra anlaşılmayacak bir mesele yoktur, lakin, özellikle möderatörler ve site yetkilileri, herkesi aynı şartta dinlemeli, herkesin aynı şartta hakkını korumalıdır.. Bütün mesele budur..

kardeşim şunu asla unutma kuranla veya kuran harici de konuşacak olsanız sözün azı makbuldur....çoğu zarardır....
eğer tebliğ edecekseniz onunbir usulü vardır....sadece kuran diyorsunuz ama kuranı kerim iyiki size inmemiş yoksa bir tane müslüman olmazdı şimdi....biraz peygamberimizi örnek alın tebliği nasıl yapmış.....insaları bıktırarak yapmazdı....yerine ve usulune uygun anlatırdı.....
önce siz kendinizi sınayın.....nasıl bir anlatım yapıyouzki bu kadar eleştiri alıyoruz......

herkese eşit davranılıyor bundan emin olabilirsiniz.....
fakat sizler konuşmanın dozunu kaçırıyorsunuz...başkalarının değerlerini hiçe sayıyorsunuz....önce bu huyunuzdan kurtulun.....

seyfullahın yazısından rahatsız olna duymadım diyorsunuz madem bu anketin açılmasının sebebi ne acaba keyfi bir olaymı.....
biz yazıalrdan rahatsız olmak gibi durumumuz yok sadece ortamın düzenini koruyup, kavga meydanına dönüşmemesi için gerekli önlemleri almaya çalışıyoruz...

namaz anketide sizin düşüncelerinizden biri değilmi.....5 vakit kılınan namazı 3 e düşürdünüz tabi birisi de çıkıp bunu ankete dökecek....

islama darbe vuran kişinın müslümanım diyen ve kuranı savunuyorum diyen birisi olması ne kadar acı......

alem-i ervah

New member
selamun aleykum

uzun bir aradan sonra burdayım ama gördüğüm bu anket hiçte hoşuma gitmedi....

seyfullah hayırdır,ne oldu ki böyle bir karara vardın....
benim bıraktıgım (tatil için :) )dönemde modluk görevini en iyi bir şekilde yapıyordun...
inanıyorum ki halada öyle...

az çok seni tanıdık seni....arkadaşlarda cevaplarında dile getirmişler zaten....kızmakla haklılar sana...senden rahatsız olan açsın konu tartışşın.....ama sen açma böyle bir konu....

çünkü senin vicdanın rahatsa,boşver denilenleri....
burada herkes herkesi biliyor...
kim hangi düşünce yapısına sahip ne için böyle konuşuyor belli....
kendi adıma ben senden memnunum....:23_28_112

Allaha emanet olun

vesselam

mihr2004

New member
Ego Tatmini

Ego Tatmini

Sevgili Kardeşim Bu şekilde Kendi Hakkinda Forum Açip (muhtemelen De Cevabini Bildiğin Halde) Gündemi Meşgul Etmeni Ben Sadece Nefsini Tatmin Etmek Olarak Görüyorum. O Kada önemli Konular Varken Böyle Bir Mevzu Açip Gündemi Meşgul Etmen Bana Göre Yanliş. Umarim Yanliş Anlamazsin .allah Razi Olsun.

isimsiz

New member
mihr kardeş.....ne alakası varya....

kalkmış birisi haksızlık yapıyorsun diyor....tabiki oda acaba herkes böylemi düşünüyor diye açması çok normal.....

ego tatminiymiş...ne yazdığınızı bilmiyorsunuz siz..........

tahsiye72

New member
..

..

adaletli ve doğru bir insan keşke herkez onun gibi olsa

THE_HAFIZ

Mesajlari Onaylanacak
kardeşim şunu asla unutma kuranla veya kuran harici de konuşacak olsanız sözün azı makbuldur....çoğu zarardır....
eğer tebliğ edecekseniz onunbir usulü vardır....sadece kuran diyorsunuz ama kuranı kerim iyiki size inmemiş yoksa bir tane müslüman olmazdı şimdi....biraz peygamberimizi örnek alın tebliği nasıl yapmış.....insaları bıktırarak yapmazdı....yerine ve usulune uygun anlatırdı.....
önce siz kendinizi sınayın.....nasıl bir anlatım yapıyouzki bu kadar eleştiri alıyoruz......

herkese eşit davranılıyor bundan emin olabilirsiniz.....
fakat sizler konuşmanın dozunu kaçırıyorsunuz...başkalarının değerlerini hiçe sayıyorsunuz....önce bu huyunuzdan kurtulun.....

seyfullahın yazısından rahatsız olna duymadım diyorsunuz madem bu anketin açılmasının sebebi ne acaba keyfi bir olaymı.....
biz yazıalrdan rahatsız olmak gibi durumumuz yok sadece ortamın düzenini koruyup, kavga meydanına dönüşmemesi için gerekli önlemleri almaya çalışıyoruz...

namaz anketide sizin düşüncelerinizden biri değilmi.....5 vakit kılınan namazı 3 e düşürdünüz tabi birisi de çıkıp bunu ankete dökecek....

islama darbe vuran kişinın müslümanım diyen ve kuranı savunuyorum diyen birisi olması ne kadar acı......

Sevgili dost..
Ben bir allahın kuluna kafir demedim, ispat edemezsiniz bunu ama ben tarikatçılardan yüzlerce isbat verebilirim, bu benim sıkıntım değil..
Ben tebliğci değilim, Kur'anı yaşar, anlatırım, inanan inanır, inanmayana SELAM der geçerim..
Ben asla anket manket işareti vermedim, siz inanmazsanız da ben insanlara ve verdikleri sözlere inanırım, Seyfullah eğer çıkıp, ADİL OLACAĞIM dese, bu bana yeterliydi..

İslam Allahın dinidir, Onun korumasındadır, ne ben ne sen ne de bir başkası asla darbe vuramaz, vurabilecek babayiğit anasından doğmadı doğmayacak, kimse kendisini İSLAMIN HAMİSİ görmesin, islamın bize değil, bizim O'na ihtiyacımız var..
Lütfen eleştiri yaparken az daha dikkat.. lütfen...

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
@THE_HAFIZ, hersey haktan gelir, buna inaniyorsun. bu konu ve anket kapanmistir.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
konu sayın admin tarafından kilitlendiğine göre son yorumu yapma zamanı geldi, bu konu için oy kullanan herkesten Allah C.C. razı olsun. gçördüğüm kadarıyla sitede haksızlık yaptığımı düşünün bir iki kişi var onun dşında herkes memnun ozaman menuniyetini kaznamadığım arkadaşların derdinin nefsi sebepler olduğunu düşünmekteyim. bu sebeple göreve devam ediyorum inşallah , ama şuda vrki eleştirilerni her daim bildirebilirsiniz madem oy birliğiyle karar verildi . demokrasi gereği vazifemizi layığıyla yapmaya çalışcacağız inşallah. gereksiz ve gayesi tartışma olan konular silinicek kilitlenicek ve site tartışma havasından çıkıp yalnız bilgi alış verişir yapılan bir site olucak inşallah. ve bu kurallara uymıyan ceza alıcak ...

saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt