Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Savaş uçağı pilotlarının istifası ardında saklı olanlar

çakır

Member
AKP geldi, ülkeye adalet geldi, huzur geldi. Bilimde ve dinde çok ilerledik.

Dini konularda o kadar ilerledik ki hepimiz peygamber olduk... eskiden bir iki tane şeyhimiz olurdu
şimdi yolda yürüsen on dakika içinde yanından bir kaç peygamber geçer.

Bir de diyalog konusu var. Diyalog sayesinde ülkeye huzur ve kardeşlik geldi.
Mesela Mustafa Akyolun habertürk de bir proğramı var. proğramın adı sağlı sollu. İkili kavga ediyorlar.

Gerçi AKP ve PKK da diyalog yapıyor ama onlar barış için yapıyorlar. Bu barış ülkenin
birçok yerinde kabul görmüştür.

AKP biliyorsunuz askerlere baskı yapıyordu, darbeci diyorlardı, dinsiz diyorlardı. Biraz da olsa
bu iddialar doğruydu ama bu kadar da değildi.

Bazı komutanlar diyormuş ki 'görürsün ülkeye hizmeti, ihale dağıtma işini hizmet mi sanıyon,
ben ülkenin bekçisiyim, askeim gör bakalım kim daha çok peygamber'. Konuya dönelim.

Orduya yapılan baskılardan dolayı bazı pilotlar biz Tayyip Erdoğanın peygamberliğine iman etmiyoruz
demişler ve ordudan ayrılmışlar. Tayyip Erdoğan elbet peygamberlik iddia eden birisi değil ama
müdetedeyyincilerin başkanıdır kendisi.

Pilotların istifa edeceğini önceden öğrenen Tubitak insansız hava araçlarını yapmış ve
size maaş bağlamaktan da kurtuluruz demişlerdir.

Yani ortada çok önemli bir sorun yok. Elimizdeki F16 gibi uçakları kullanmak için ise hala
yeteri sayıda pilot vardır.

Kalpteniman

New member
Web sitesi
www.kalpteniman.com
Çakır rumuzlu genç kardeşim, Yaşın kaç bilmiyorum fakat bu hususlarda sizden
tecrübeli olduğumu düşünüyorum.

Sizin tespitlerinizin bazı kısımlarına katılıyorum yanlız şeyh kılıklı peygamber kılıklı
dolaşanlardan rahatsız olmanıza katılmıyorum.
Rahatsız olmanız gereken, ellerinde içine koydukları dolarlı incillerle dolaşan hiristiyanlar olmalıdır.

Görevi bırakan pilotlara gelince, onların başka bir niyetleri olmalı.
Onlar geçmiş yıllarında namaz kıldıkları için, anneleri baş örtülü diye ordudan ihraç olmuş arkadaşlarına
üzülselerdi bu gün o göreve sımsıkı yapışırlardı.
Sayın başbakanımıza gelince, demokratik açılım süresi diye başlattığı bu sürecin kafaları karıştırmasından
başka bir yanlışı yoktur, bize göre yanlış.
inşaAllah biz yanılırız.
Şu an kim ne derse desin ülkemiz kalkınıyor.
Gerçekten imanlı idarecilerimez iş başında biz bu zamana kadar halka bu kadar candan yaklaşan merhametli
başbakan görmedik hepsi robot gibiydiler.
Bir gerçek var çok merhametten maraz doğar kimseye fazla yaranamazsın.

Ey merhameti bol başbakanımız senin gibi merhametli başbakanı senin gibi merhametli halkın anlar.
Fakat gözlerini kan hırs kin ve gözü kürdistan hayaliyle bakan beyni yıkanmış bdp yöneticileri ve bölücüyü gerillâ
kabul eden halka sen hiç yaranamazsın.

Ne olur onlara taviz vermekten vaz geç seni sevenleri üzme.
H.z Allah seni ve halkımızı böücülerin şerrinden muhafaza etsin.
vücudunuza sağlık ömrünüze bereket versin inşaAllah.

Üst Alt