Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sabah Namazına Nasıl Kalkılır?

seyhshamil

New member
31876.jpg

Cemil Tokpınar
NESİL YAYINLARI

Namaz, imandan sonra en büyük hakikat. Kişinin Rabbiyle buluşması. Ona en yakın olduğu anı Kur'an'da 70 kez emredilen ibadet.
Peygamber Efendimizin (a.s.m) deyimiyle namaz, "dinin direği", "gözümüzün nuru", "mü'minin miracı"
Namaz, en vazgeçilmez ibadet.
Tüm programlarımızın anası, direği, varlık sebebi Namaz, yaratılış gayesi. Kainatın neticesi, meyvesi bu yüzden Bedir savaşında bile namazdan vazgeçilmedi. Bu yüzden Hz. Ömer (r.a.) yarasından kanlar akarken bile namaz kıldı e Hz. Ali (r.a.) ayağındaki okun çıkarılması için namaza durdu.

"Sabah Namazına Nasıl Kalkılır? Kitabı dünyamızda namaza hak ettiği yeri vermek için hazırlanmış bir eser. Namazı. Hasta ve yaralı iken, yolculukla ve misafirlikte, işte, okulda askerde nasıl kılacağınızı anlatıyor.

Nesil yayıncılığın çıkarmış olduğu Cemil Tokpınarın mükemmel anlatımıyla 200.000 aşkın satışı olan ve uzun süre listelerden düşmeyen sabah namazına nasıl kalkılır isimli e-kitap. Kitapta namazın önemi,kazaya bırakılacak haller,kalkma formülleri ve bahaneler muhteşem bir şekilde anlatılmış.

İndir : http://www.e-namaz.com/sabah_namazina_nasil_kalkilir.zip

BEN KÝMSÝN?

New member
SübhanALLAH!
Birden görünce çok tuhaf oldum....

Lise döneminde ilk kampım
Birazda kitap kurtluğum vardır
Birinci olmuştum ve bu kitap hediye edilmişti.
Yıllar önce olduğu için bendeki baskısı farklı tabiii
Bambaşka bir kitaptır...

Öncelikle eskiye gittim
Sonrasında güzel bir tavsiye.
RABBim razı olsun inşaALLAH
Bende nacizane tavsiye ederim...

Dostlara duacýyýz

New member
Allahım bana ve bütün müslüman kardaşlerime nasip etsin sabah namazını kılmayı..ne güzeldir o ramazan ayıı hiç kuşkusuz...kalkıyoruz...ve çok şükürküü namazımızı kılıyoruz..allahım yalvarıyorum....iNşallah hep sabah namazına kalkarım...alnım secde yeriniii özlediii annem

***Meryem***

New member
Web sitesi
islamyolu.bedavaforum.biz
Allah razı olsun, ben hiç bu kitabı okumadım, İnshAllah arkadaşlarıma da gönderecem, ve Allah bize nasib etsin ki her sabah namaza kalkalım İnshAllah.

Teşekürler !!!

abdurrauf

New member
bu kitabı okuyupta namaza baslayanlar oldu arkadaslar

Üst Alt