Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rüyama Tabir

yukiyakitamura

New member
merhabalar ben rüyamda yılanlar gördüm ve ben rüyamda evimden uzak bir mekanda idim ve rüyamda yeşil renkli ve siyah renkli de olan bir yılan gördüm yılan kuyruğunun üzerinde hareket ediyordu ve yılan biraz büyüktü ve yılan biraz hızlı hareket ediyordu ve beni gördü ve üstüme üstüme kuyruğunun üzerinde hareket ederek geldi ve beni ısırıcakken ısıramadı sonra ısırdı bu ne demektir ne anlama geliyordur benim bir düşmanım mı var ne anlama geliyor bu bu işaret midir ve hastalık korku endişe sıkıntı stres üzüntüyümü işaret ediyordur yani anlamını merak ediyorum ve yakında benim bir düşmanım mı olucak yılanın başı yeşil di fıstık yeşiliydi internette bir sitede şöyle yazıyordu kendini bir yılanın soktuğunu gören, düşmanından zarar görür.Rüyada, Kendisini yılanın ısırdığını gören kimseye düşmanı tarafından bir eza ve meşakkat erişir.
Rüyada, yılan soksa, bir musibete düşer ve halas olmadan ümit kesilir yazıyordu sizce bunlar doğru mu yani böyle rüya tabirlerinin hepsi doğru mudur ve ben bir düşman mı edinicem ve bir musibetemi düşücem ve bana bir eza ve meşakkat mı erişecek korkuyorum sizce neyi işaret ediyor bana bu rüya

sýyah_

New member
Nasıl büyü ve nazar gerçekse Rüya tabiri de gerçektir,...Hz. Yusuf Peygambere verilen bir mucizedir. Peygamber torunu ve şu anda Tire ilçesinde ikamet eden Hacı Kamil Karasu Hazretleri şöyle buyurmuştur "Rüyaların % 99'u şeytanidir". Burada rüyalara pek itibar etmemek gerektiğini belirtmek istemiştir. Sizin bu foruma yazmış olduğunuz mesajınızdan dolalı % 1'lik alanda değerlendirip rüyanıza yorum yapmak istiyorum. "Geleceği ancak ve ancak ALLAH (c.c) bilir. ALLAH (c.c) izin vermeden hiç bir olay yaşanmaz, kimse gelecekten haber veremez/öğrenemez, rüya (ölüm) anında görünenlere ALLAH (c.c) den başkası bilemez, onun izin verdiği çerçevede yorum yapıp tahminimi belirtiyorum: Siz zor bir imtihan sürecine gireceksiniz, hayatınızın bu günlerinde daha önceki hayatınıza nisbeten daha fazla ALLAH'a yaklaşma gayretindesiniz, kalbinizdeki iman sizi ALLAH (c.c) razı olduğu ve sevdiği kulların arasına yaklaştırdı. Bu nedenle ALLAH (c.c) sizi zor bir imtihan içinde sınayacak, bu süreçte siz insanlardan zulüm görecesiniz, yaşayacağınız bu zor dönemde ALLAH'a sığınırsanız, sabır ederseniz ve tek ondan yardım isterseniz imtihanınızı başarıyla tamamlarsınız. Ama göreceğiniz zararın büyüklüğü hakkında onun emirlerinin dışına çıkmadığınız sürede (ben doğru olanı yaptım yalnış bişey yapmadım bana yardım et ALLAH'ım) siz ALLAH'a (c.c) sığındıkça ALLAH önce sizin sonra hepimizin yardımcısı olsun. Siz Kuranda ALLAH (c.c) kendi kelamından çıkan ayetlere dayanarak ALLAH'tan (c.c) yardım isteyiniz."

Üst Alt