Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ne dinliyorsunuz?

Asya

New member
arkadaşlar herkes buraya şu anda ne dinlediğini yazacak.dolayısıyla forumdaki herkes birbirinin müzik zevklerini de öğrenmiş olacak.yani kısacası yine benden bomba bir anket.
ben şu an kenan doğulu-çakkıdı dinliyorum.
hadi siz de buyurun.:) :)

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
armik ispanyol müziğinde bir numaradır..eğer limewire kullanıyosan indirmeni tavsiye ederim..:cool:

gulya

New member
s.a ya kusura bakmayinda kimse bise solemiyor artik ben dayanamicam.gecenlerde benim actigim bi konuyu gereksiz bulub elestirdiler.tamam haklilardi.ama bole sacma anketler neden elestirilmiyor anlamiyorum.bole anketlerin islamforumda ne isi var.madem bu forumda islamla ilgili konular islenmelidir, peki bole gereksiz ankelere niye yer veriliyor.lutfen adaletli olalim.yok bole konulara yer varsa nie benim reyyan ablayla ilgili actigim konu okadar elestirildi ve konum kaldirildi??? yorumlarmisiniz lutfen???

Asya

New member
neden insanların açtığı konulara saygı göstermiyorsunuz?bi kere ilk önce siz kapatılan konunuzun hesabını neden benim açtığım anketten soruyosunuz?ya anlamıyorum ne yapmak istiyosunuz Allah aşkına?

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
gülya kardeşim bu tip anketler forum üyelerinin aralarında kaynaşmaları,herhangi bir konuda birbirlerine daha seviyeli yaklaşmaları açısından önemlidir..konularının silinmesinin inan bi önemi yok..reyyan ablayı hepimiz seviyoruz..bu arada sen ne dinliyosun??

yýldýz

New member
Yusuf islamdan parçalar dinliyorum. Bazen mehterle coşuyoruz. :D

gulya

New member
ben hesap sormadim asya.sadece adaletsiz davraniliyor bu forumda dedim.benim bildigim kadariyla bu forum sadece islami konular icin acilmistir.insanlarin kaynasmasi ozeldende ola bilir.reyyan ablayla ilgili konuyu actigimdada aynen bole denilmisti.kaynasma ozelden yaratilmalidir forumda degil.ustelik bu forum herkese acik.fikrimizi solemekte serbestiz asya.karsi gelemezsin.yoksa amacim hesap sormak degil.eger adaletse herkese adil davranilsin.ayrim yapilmamali.ya bu forum herseyle ilgili konulara acik olsun, yada bole islamla ilgisi olmayan konular forumdan uzaklastirilsin.bcetin kardesime gelince.tamam size katiliyorum.bu tip anketler kaynasmaya yardimci ola bilir ama ozelden kaynasma daha uygundur.aslinda reyyan ablayla actigim konununda foruma zarari yoktu.bi insanin forumda ne kadar sevilmesini duyurmak sucmuydu? ama bu konu elestirildi ve forumdan kenarlastirildi.nie sessiz kaldiniz.adil olalim lutfen.bu arada bende ferhat gocerden yastayim i dinliyorum.selam ve dua ile

alina

New member
Web sitesi
www.alevibirligi.com
Müzik dinlemeyi yaklaşık 7 sene önce bıraktım. Dini bir nedeni yok?SAdece akletmeme engel oluyordu

bence müzik dinlemelisiniz.Ama tabi seçici olmalısınız müzikte.Müzik ruhun gıdasıdır sizde mutlaka gıdanızı almalısınız.Bunun içinde anadolumuzun türkülerini tavsiye ederim

Asya

New member
ben hesap sormadim asya.sadece adaletsiz davraniliyor bu forumda dedim.benim bildigim kadariyla bu forum sadece islami konular icin acilmistir.insanlarin kaynasmasi ozeldende ola bilir.reyyan ablayla ilgili konuyu actigimdada aynen bole denilmisti.kaynasma ozelden yaratilmalidir forumda degil.ustelik bu forum herkese acik.fikrimizi solemekte serbestiz asya.karsi gelemezsin.yoksa amacim hesap sormak degil.eger adaletse herkese adil davranilsin.ayrim yapilmamali.ya bu forum herseyle ilgili konulara acik olsun, yada bole islamla ilgisi olmayan konular forumdan uzaklastirilsin.bcetin kardesime gelince.tamam size katiliyorum.bu tip anketler kaynasmaya yardimci ola bilir ama ozelden kaynasma daha uygundur.aslinda reyyan ablayla actigim konununda foruma zarari yoktu.bi insanin forumda ne kadar sevilmesini duyurmak sucmuydu? ama bu konu elestirildi ve forumdan kenarlastirildi.nie sessiz kaldiniz.adil olalim lutfen.bu arada bende ferhat gocerden yastayim i dinliyorum.selam ve dua ile

ben bu forumda yönetici değilim.adaleti yöneticiler sağlasın.ama açtığım konunun da bir diğerininki kapatıldı diye kapatılmasına razı olamam.bu da adaletsizliktir.ayrıca ben sizin açtığınız o konuyu hiç görmedim bile.mesaj felan da yazmadım.
haa bu açtığım konunun gereksiz olduğunu düşünüyorsanız bu da sizin fikrinizdir saygı duyarım.
ayrıca anketime katıldığınız için de teşekkür ederim.:p :p
ben de şu an sezen aksudan "seni istiyorum"u dinliyorum.

Rahmet4

New member
ben pek dinlemem arada bir is yaparken karisik cd indirdim bilgisayardan onu dinlerim.alptraum kardes koydugunuz linkdeki sarkiyi dinledim cok güzel bosnacami söylüyorlar

gulya

New member
evet yonetici degilsiniz asya hanim.hem ben sizin anketinize katilmadim.bcetin arkadasimin sorusunu yanitladim okadar.yanlis anlasilmasinda:) o bana ne dinliyorsunuz die sordu bende cvpladim.ok mi???

Asya

New member
müziği çok fazla dinleyince insan sıkılır.her şeyi tadında bırakmak lazım.abd de gençler günde 4-5 saat müzik dinliyorlarmış.ve bu müzikler genelde şiddet içerikliymiş.o yüzden psikolojik olarak olumsuz yönde etkileniyorlarmış.

Üst Alt