Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

merak ediyorum!!!

ihlas03

New member
ya herseye tesekkür ediyor bazıları.sanki foruma tesekkür etmek için üye olmuslar.

gizemli

New member
Verilen emeklere teşekkür ediliyor. Forumda yeni üye olduğunuz belli eğer biraz araştırsaydınız (veya konuları okusaydınız) ndn teşekkür ettiklerini görürdünüz bu merakı duymanıza gerek kalmazdı. Selametle...

ihlas03

New member
adam iki satır yazmış ne emeğinden bahsediyon sen!!!
herseye tesekkür edilmez emeğe zaten biz de tesekkürümüzü bildiriyoruz!!!

hasret

New member
Allah aşkına kardeşim...lütfen ...iki satır veya iki sayfa kişilerin kendi tercihleri beğenip teşekkür ediyorlar...bu kimseyi ilgilendirmez...selametle...

gizemli

New member
bence kim kime teşekkür etmiş sizi ilgilendirmemesi lazım eğer bu forumda üyeyseniz bişeyler paylaşmak bilgilendirmek ve bilgilenmek için üyesinizdir.

güle sevdalý

New member
İnsanlara teşekkür etmeyen Allah-u Teala'ya şükretmiş olamaz!
biz teşekkür ederek emeğe saygılı olduğumuzu belirtmeye çalışıyoruz efendim...
verilen emeklere teşekkür ederek Allah(c.c.) razı olsun diyerek karşılık veriyoruz...

lotus

New member
sevgili ihlas03 kardeşim
teşekkür ederiz çünkü emek vardır
teşekkür ederiz çünkü açtığı konu yada yaptığı yorum hoşuna gitmiştir
teşekkür ederiz çünkü o anda yorum yapacak şartlarda yada yeterli bilgide olmasanda o kişiyle aynı frekanslarda olduğunu bildirmiş olursun
daha sayayım istersen
ve emin ol bu sitede herkes açılan konulardan fazlasıyla bilgileniyordur
ama yorum yaparsın birşeyler yazarsın herşey zamanla olur.

Ben kendi şahsıma bazen hiç bilmediğim şeyleri okuyorum öğrenmeye çalışıyorum bunları hayatımda uygulamaya çalışıyorum ama çok fazla konu açmıyorum yada yorum yapmıyorum bu demek değil ki buralara öylesine takılıyoruz

Bana kalırsa böyle ani çıkışlar yapma

ihlas03

New member
İnşallah dediğiniz gibidir.En azından öyle olmasını sizin kadar isterim.Daha fazla açıklamaya gerek yok.Herkese tesekkürler.

Azra

New member
evet teşekkür edenlerden biride benim çünki yazılarını beğeniyorum teşekkür ediyorum.teşekkürr etmek bi nazikliktir..
bu yüzden...anladınız sanırımm.

a l p e r

New member
Çok okuyup az yazan herkesin teşekkür ettiği kişi sayısı fazla olur ;)

Teşekkürde iki önemli hususun olduğunu düşünüyorrm;

1. si, teşekkür alan kişinin, yazıyı teşekkür almak için yazmamış olması gerekiyor. Bu nefsani bir duygudur ve sözü Allah (cc) için söyleme güzelliğine ters düşer.

2. si teşşekkür edilen kişinin teşekkürü neden aldığıdır. Benim gözümde hak söz söylemiş her kişi teşekkürü de hak etmiştir. Öyle yazılar var ki, üzerine yeni bir mesaj açıp "haklısın tamamen katılıyorum" demek yerine teşekkür butonuna basmak yeterli oluyor.

Bazen de güldüren neşelendiren şeyler oluyor, onlarada teşekkür ederim. Sağolsunlar şu ekran karşısında insanı gülümsetiyorlar :)

Netice de cümle halk teşekkür etse lakin Allah (cc) beğenmese o kadar teşekkürün değeri çöplükten daha fazla olmaz. Bu sitedeki herkesin bunun bilincinde olduğunu sanıyorum...

rusen_alp

New member
kardeşler işler baya kötü ...
Bakar mısınız, medeniyetin simgesi haline gelmiş, teşekkür etmeyi bile tartışıyoruz....
Sonumuz hayrola...

H

hüma-gül

Guest
kardeşler işler baya kötü ...
Bakar mısınız, medeniyetin simgesi haline gelmiş, teşekkür etmeyi bile tartışıyoruz....
Sonumuz hayrola...

Kesinlikle haklisin abi Allah sonumuzu hayretsin.Valla ben cok seviyorum tesekkür etmeyi yorum yazamadigimiz konularda tesekkür ederek o yazilari okudugumuzu hissediyoruz.Bazen yazilarimiza cevap gelmiyo ama baktigimizda tesekkürleri gördügümüzde yazilarimizin okundugunu görüyoruz ve emeklerin bosa cikmadigini anliyoruz ve tabiki mutlu oluyoruz.Arkadaslar tesekkürlere devam insallah.:)

rusen_alp

New member
Kesinlikle haklisin abi Allah sonumuzu hayretsin.Valla ben cok seviyorum tesekkür etmeyi yorum yazamadigimiz konularda tesekkür ederek o yazilari okudugumuzu hissediyoruz.Bazen yazilarimiza cevap gelmiyo ama baktigimizda tesekkürleri gördügümüzde yazilarimizin okundugunu görüyoruz ve emeklerin bosa cikmadigini anliyoruz ve tabiki mutlu oluyoruz.Arkadaslar tesekkürlere devam insallah.:)

Yani mesela siz o kadar çabalıyorsunuz yeni konu bulmak için...
eğer ben sizden ve sizin gibi kardeşlerimizden bir teşekkürü esirgersem,kendime ancak yazıklar olsun derim. ne mutlu ki teşekkür butonu var.bununda teşekkür ve minnettarlığımı sunabiliyorum. Allah bunu akledenden binlerce kez razı olsun.

ihlas03

New member
yırtık ağızla konuşuyorsun ,,yakışıyormu??????
yırtık ağız ne demek ?

Teşekkür kıymetli bir şeydir benim için.Ve hak edene hakettiği yerde teşekkür etmesini biliriz Allahın c.c izniyle.Herşeye de teşekkür etmek gercekten tesekküre deger makalelerin yada fikirlerin kıymetini düşürürür kanaatindeyim...

Üst Alt