Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen Yardim Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Islamiyet

New member
Selamunaleyk�m

Ben b�y�k bir g�nah isledim kardeslerim.
Ve gercektende cok pismanlik duydum ve t�vbe ettim.
bunu yazmaya bile utaniyorum ama cevap almak icin mecbur yazmaliyim.
ben bir kadin ile beraberdim ve kadin evli, benimle beraber oldu, bu size sacma gelicek ama.
ben ve o aslinda islamiyete d�sk�n kisileriz ama seytana uyduk birkere yoksa ben suan vicdan azabi cekerek bu sorumun cevabini almak icin bunlari yazmazdim. evet dedigim gibi bir kadinla beraberdim ve cinsel m�nasebetimde oldu cok kez, yasim 22. onunla beraberken seytan benimle �ylebi oynadiki herseyi unuttum yani okadar agir gelmiyordu bana. bu 5 ay b�yle s�rd�. �nce kadin benimle cinsel iliskiye daha girmek istemedi kendini iyi hissetmedigi icin , bende buna karsilik basta yanlis tavir g�sterdim ama sonradan degistim. ve yaklasik 2 ay cinsel iliskimiz yok.
birbirimizi seviyoruz ama ben kendimi suan cok k�t� hissediyorum. 2 g�n �nce birazcik d�s�nd�m ve dedimki kendime, ben onunla cinsel munasebete girmesem bile , ona sariliyorum ve bazen yanagiindan �p�yorum birde allahtan birseyler diliyorum ben b�yle insan degildim, ben kiz secerken bile namuslu edepli islamiyete g�re yasiyan kisiyi ariyan birisi olarak bunlar bana biraz garip geldi.
allaha dua ettim ve s�z verdim, allaha dedimki ben birdaha baska birisinin namusuna benim namusum gibi bakmiycam bu suanki kadin bile olsa, ve �ncekileri gibi namaza basladim ama bu sefer baska bir hisle basladim.
ve yaklasik her namazdan sonrada dua ediyorum ve allaha kendimi bagislamasi icin af diliyorum ve yapmiycagima s�z veriyorum. biliyorum yaptigim cok k�t� agir birsey ama ben allaha dua etmektem ve ona ibadet etmekten baska care g�remiyorum. birde allaha dua ederken diyorumki, allahim duami kabul ettigin zaman bana bir isaret g�sterki ben bu vicdan azabindan kurtulayim. ve diyorumki allahim sen bana bir imtihan verdin ve ben bunu kaybettim neolursun bana bu sansi birdaha ver , ben seni o kadindan ve herseyden daha cok seviyorum ve bunu verdigim s�zle ispatliycam ve diyorumki eger bana desenki seni bagislamam icin suan canini teslim etmen gerekir, icten ve gercekten cani g�n�lden diyorumki , eger bu beni bagislamana sebeb olucaksa suan o canimida al yeterki bu yaptigim cok agir g�nahi bagisla.. bakin bana aslinda zor geliyor onu birakmak ama allaha verdigim s�z� hatirliyorum ve kolaylasiyor c�nk� gercekten cok pismanim... ben birde bu zaman icinde kendimi tutamadan masturbasyon yapiyodum ama �yle bir haldeyimki onuda cok s�k�r biraktim...e bug�n kadina allaha s�z verdigimi mesaj ile ilettim, ve ben o kadina bir daha dokunmiycam ve baska g�zle bakmiycam.

simdi kardeslerim, siz bu duruma nedersiniz.
acaba bu g�nahim affedilirmi.
yanlis anlamayim hasa ben allahin merhametinden ve bagislamsindan hic bir s�phem yok, yoksa dua etmezdim.
ama sizden bir tepki istedim.bana yardim edin.

Kartalbibaktý

New member
O deilde arkadaşım sen bunları yazarken noktalama işaretlerine dikkat ettinmi yoksa reflex icabımı ?

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Samimiyet içinde tevbe edilerek ve bir dahi yapmamak üzere kararlılıkla tevbe ile; işlenmiş günahların Allah ZülCelali Hazretlerince avf edilmesi umulur. Siz de öyle umun ve ümid ederek doğru yol üzere devam edin inşaallah.

Islamiyet

New member
sagol kardes insallah allah affeder-
.bis sorum var. Acaba Sevmek günahmi yani insan sevdigi kisiyi secemez ya o anlamda.
cunku ben bu kadini sevmedigimi söylesem yalan olur. Gercekten seviyorum ve bu karari aldigimdada agladim ama yanlis anlamayin.
Ben neolursa olsun tövbemden geri dönmem. Cunku gecmis gunleri unutamiyorum ve onu görunce sevdigimi hissediyorum ama tabiki bunu kontrol ediyorum, yani onu ellemiyorum ona sarilmiyorum ve elini bile tutmuyorum. sadece onu sevdigimi sevmem bundan ötesine gitmeyecegini söyliyorum. bu gunahmidir.
Yani kisaca ben o kadini seviyorum diye gunah islemismi oluyorum. ama dedigim gibi sevmekten ötesi degil. yani ellemek vesayre.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sevgi, insanın kontrol edemediği duygulardandır. İçinde bulunduğunuz durumu bir imtihan olarak kabul edin ve bu imtihanı verin. Ancak sevgi/aşk sevdiğinizden uzak durmadığınız müddetçe sizi bir ateş gibi yakar ve nefsinize mağlup eder. Eğer bu arızadan kurtarmak istiyorsanız sevdiğinizden uzak durun, görmeyin, konuşmayın ki başarabilesiniz. Unutmayın ki, " gözden ırak olan, gönülden de ırak olur"

Islamiyet

New member
Hocam evet sizin dediginizi bende dusundum ama bu imkansiz.
ben haftatda en az 3-4 kere görüyorum ayni yerde oldugumuz icin. ama dedigim gibi asktan ileri bir dusuncem veya hiss,allaha verdigim sözden dolayi yok. cunku hep aklima gelir ve bende sözümü iyice aklima yerlestiririm o anki, baska birsey girmesi araya.
ben dusundum allaha onu birdaha sevmiyecegim diyemem bu yalan olur. cunku elimde olmiyan birsey sadece kontrol edebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt