Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kullanici Isminizin Anlami veNicklerinizin anlamı?

oSSlem

New member
adım özlem ama herkes bana öslem diye hitab ediyo ağız alışkanlığı olsa gerek bende nicklerime össlem yaparım hep

Asya

New member
Asya bir kıta adı.ama ben en çok ta,banka ve işyerleri isimlerinden etkilendim"asya finans",asya emlak" gibi.

Yasemin03

New member
benim nickimin anlami benim ismim. bir sefer orijinal birsey buliyim dedim. :) iste böyle nickim cikti. 03'de nerden cikti anlamadim. :confused:

Z

zeynep_hearty

Guest
zeynep isim biliyorsunuz hearty samimi, içten, yürekten anlamında ...selam ve dua ile...

Rahmet4

New member
Rahmet acıma, sefkat etme, merhamet etme, affetme ve magfiret manalarına gelir.... dört ise dört kisiyiz yani su anlamla koydum Allahin rahmeti daima bizimle

reyyan

New member
yalnızca oruç tutanların geçebileceği cennetin bir kapısının adıdır ve bir hadiste şöyle geçer:
“cennette reyyan denilen bir kapı vardır ki, oradan kıyamet günü yalnızca oruçlular girecek, başka hiç kimse giremeyecektir. onlar, “oruç tutanlar nerede?” diye çağrılacaklar ve kalkıp girecekler. onlar girdikten sonra kapı kapanacak; artık hiç kimse bu kapıdan giremeyecektir.”

khan19556

New member
khan latincede hükümdar demek
19556 7. yada 8. sınıfta tasarladığım bir robot projesinin adı

Daha önce açılmış bir konuyla birleştirdim...

nicksizadam

New member
Nick seven bir insan olmadığım nickimden belli oluyor zaten.Temsillerin hakikati yansıtmadığı yadsınamaz bir gerçek...

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Allahın kılıcı ne anlama geliyor?

Hz. Peygamberin, hakkında “ne güzel kul” diye buyurduğu sahabî. Yedinci hicrî yılında Müslüman oldu. Hz. Hâlid hicrî sekizinci yılda yapılan Mute savaşına bir nefer olarak katıldı. Ordu komutanlarının sırayla Şehîd olması üzerine Ashab istişâre ederek komutayı Hz. Hâlid'e vermiş. Hz. Peygamber Medine'de olup bitenleri haber verip komutanların Şehid düşmesini anlattıktan sonra komutayı Allah'ın kılıçlarından birinin aldığını söylemiştir. Bu olaydan sonra Hz. Hâlid Seyfullah (Allah'ın Kılıcı) diye anıldı

Enver Ýstek

metin mete
Selam,1978 lerde siire merak salmistim o siralar El-Metin Esma sindan Metini aldim Cok hayran oldugum Oguz Handanda Tigin METE nin Mete sini alarak kullanmaya basladim hala severek kullaniyorum.

Nurgül

New member
bir gülün nurlu olması benim adım oluyor...@___@ karışık ama anlaşılıyor zati manası benim hoşuma gidiyor. ayrıca yasin kardeşe katılıyorum: benim ismim bu :). (türkler harıç genelde herkes tarafından yanlış söylendiği için hiç sevmezdim ismimi...:()

zinnur

New member
Zinnureyn iki nur sahibi demek bildiğim kadarıyla.Sağlıcakla

Üst Alt