Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kendilerine Yazık Edenler

yalnizyolcu

New member
Sana onları anlatmaya çalışıyorum. Onlarsa bas bas bağırıyorlar "Köle değiliz, iman etmeyiz." diye. İnanmalarını beklemiyorum artık. Göremezler onlar seni meleklerinle damla damla indirdiğin her yağmur damlasında. Duyamazlar seni göğün gürlemesinde. Anlamazlar seni mucizelerini göstersen de. Anlamak istemezler...

Onlar için üzülmüyorum. Benim tek üzüldüğüm, insanları arkalarından sürüklemeleri. Sen diyorsun "Onlara azaplarını daha da arttırmak için dünyada istediklerini veririm." diye. Öyle çok güçlüler ki!.. Biz sesimizi çıkaramadıkça, hakaretlerine devam ediyorlar.

Biz ki yüzlerce yıl, onlarla iç içe yaşamadık mı? Onlarla aynı toprakları paylaşmadık mı? O zaman kardeşlerimizdi hani hepsi? Şimdi neredeler?

Hiç birinden dost olmazmış. Elimizdeki değerli madenlerimizi çalmaya çalışanlarmış. Buldukları en zayıf noktadan her gün şeytanın propagandasını yaparlarmış... Para onların, zenginlik onların...

Sahi ya? Zengin olmak zor mu sanki? Gider üç beş hırsızlık yaparım, zenginim işte! Ama bu değil! Biz paradan çoktan vazgeçmişiz. Bizi ölüm mutlu edecek. Bize göre sonsuz hayat, onlara göre sonsuz boşluk. Boşluk bile değil hatta, yok oluş. Kendilerine yazık edenler onlar!

Üst Alt