İsveç'te de Hz. Muhammed'e hakaretler yağdıran karikatürler yayımlandı.

stelyopasa

New member
İsviçre Ürünlerini Boykot Edelim Arkadaşlar !!!
Bildiginiz Ürünler Varsa Yazın Lütfen :sony-ericson , saab, volvo

Danimarka'dan sonra sıra İsveç'te... Hz. Muhammed'i köpek gibi tasvir eden karikatürleri bir gazete yayımladı, İran Büyükelçi'yi çağırıp nota verdi..

Hz. Muhammed'i terörist gibi gösteren bir dizi karikatürün Danimarka'da yayımlanmasının ardından şimdi de İsveç krizin kıskacında... Nerikes Allehanda isimli bir İsveç gazetesi Hz. Muhammed'i köpeğe benzeten karikatürler yayımladı. Lars Vilks isimli İsveçli bir sanatçının yaptığı karikatürleri baş sayfadan yayımlayan gazetenin genel yayın yönetmeni kaleme aldığı makalede de "Müslümanlar dinle ilgili hiçbir konuyu alttan almıyor. Onların tepkilerinden endişe edilerek sergilenecek eserlere, basılacak haberlere karar veriliyor. Bu büyük hata" dedi. İran, pazartesi günü İsveç Büyükelçiliği'ne çok sert sözlü bir protesto iletti. İsveç'in Tahran Büyükelçisi Gunilla von Bahl'ı Dışişleri Bakanlığı'na çağıran yetkililer sert tepkilerini iletti. "Basındaki ifade özgürlüğü başka dinlere hakareti izin vermemelidir" diye konuştu. Vilks hazırladığı karikatürleri geçtiğimiz ay başında "Sanatta Köpek" isimli bir serginin yönetimine yollamış ve sergilenmesini istemişti. Ancak sergi yönetimi karikatürlerin Müslümanları rencide edecek nitelikte olduğunu söyleyerek sergilemeyi reddetmişti. Ucundan dönülen kriz gazetenin karikatürleri yayımlamasıyla tekrar gündeme deldi.
 

.:Rumeysa:.

New member
VaY Aşağılık Adamlar !
Vay ADİ İNSANLAR !:mad:
Yazıklar Olsun !
Allah Elbette Cezasını Verecektir ..
Bekleyelim Ve Görelim..

Paylaşımın İçin Saol ..!
 
öncelikle bu sinsi, hain ve alçakça saldırıyı kınıyoruz.Rabbimden hakettikleri davranışı görmelerini niyaz ediyoruz.sevgili kardeşlerimizdende bu ahlaksızlığa karşı sessiz kalmamalarını harekete geçmenin tam zamanı olduğunu belirtmek isteriz.bu davranışa kayıtsız kalamayan kardeşlerimizle hep birlikte bir bildiri hazırlamak ve toplantı yapmak niyetindeyiz.kardeşlerimizi irtibat için [email protected] adresine bekliyoruz...
 

mhmt

New member
ne kadar güzel olmuş.. HACKED..;) kardeşlerden Allah razı olsun.. maşallah..

selametle..
 

sevdadedim

New member
selamünaleyküm kardeşlerim.dualarınıza muhtacız.hizmetimizin devamı ve alnımızın akıyla çıkmamız için sizlerden okuyabildiginiz kadar fetih suresi talebinde bulunacağım.sizlerinde duaları ve ALLAHIN izniyle akın var isveçe akın;isveçi zaptedecegiz,isveçin zaptı yakın!!!!! cevabımız giderek büyüyecektir ALLAHIN izniyle
 
A

Ak_esinti_61

Guest
allah yar ve yardımcınız olsun

allah yar ve yardımcınız olsun

Evet Kardeş Bu Nasipspz Insanlar Elimiz Kolumuz Bagli Birşeyler Yapmali Allahin Rizasini Kazanmak Gerekir Bu Nasipsizlere Haddini Bildirmek Gerekiyor Arkadaşlar
 

talha_

New member
İslam Konferansı Teşkilatı (İKT) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, son olarak bir İsveç gazetesinde yayımlanan, İslam dünyasını rahatsız eden karikatürle ilgili olarak, "Hiç kimse 1,5 milyar insanın mukaddes saydığı peygamberi köpek şeklinde gösterme hakkına sahip değil. Bunu yapanlar, o havyandan daha aşağı seviyededirler" dedi
 

talha_

New member
BİZ ONLARI BİZE İNANMALARI UYMALARI KONUSUNDA ZORLAMIYORUZ..BİZE SAYGI DUYMASINI ÖĞRENECEKLER..:mad:
BİZİM ONLARIN İNANÇLARINA SAYGI DUYDUĞUMUZ GİBİ..!:mad:
HAYVANDAN DAHA ASAĞILIK VARLIKLAR OLMAK İÇİN BİRBİRLERİYLE YARIŞIYORLAR..!
 

talha_

New member
Genç Müslümanların sanal savaşı

Genç Müslümanların sanal savaşı

((07 Eylül 2007 Cuma 11:32))

Müslüman gençler, Hz. Muhammed'e hakaret içerikli karikatür yayınlayan İsveç'e karşı sanal savaş açtı

Mardin'in Nusaybin ilçesindeki genç Hackerler, Hz. Muhammed'e hakaret içerikli karikatür yayınlayan İsveç'e karşı sanal savaş açtı.

Mardin'in Nusaybin ilçesinde bir grup gencin oluşturduğu NSB Hecteam kod adlı hacker'ın, Hz. Muhammed'e (s.a.v) yönelik hakaret içerikli karikatür yayınlayan İsveç'e karşı sanal alemde savaş açtıkları bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde İsveç'te yerel yayın yapan Nerikes Allehanda gazetesinde Lars Vilks adlı bir ressam tarafından çizilen ve Hz. Muhammed'e (s.a.v) hakaret içeren karikatürlerin yayınlanmasına tüm İslam aleminden tepkiler gelmişti.Karikatürlerin ortaya çıkmasının ardından İsveç sitelerine karşı sanal alemde savaş açan gençler, bir hafta karikatürleri yayınlayan veya destek veren 2 bin 153 İsveç mahreçli siteyi çökertti.

Kod adı Bay Sevdalı olan NSB Hecteam grubunun lideri konumundaki genç, "Görsel ve yazılı basından İsveç'te yerel bir gazetenin peygamber efendimize hakaret içeren karikatürler yayınladığı haberlerini gördüm. Bunun üzerine hemen NSB Hecteam ekibini toplayarak bir toplantı yaptık. Toplantı sonucunda bu karikatürü yayınlayan ve yerel gazete ile ressama destek veren bütün Internet sitelerine saldırmaya karar verdik. Yaklaşık bir haftada 2 bin 153 siteyi çökertmeyi başardık." dedi.

İsveçli yetkililerin ve bu karikatürü yayınlayan yerel gazete ile ressamın basın karşısına çıkıp tüm İslam aleminden özür dilemesini beklediklerini belirten Bay Kayıp kod adlı genç ise; "Aksi takdir de İsveç'te çökertebildiğimiz kadar site çökerteceğiz. Şuanda hedefimiz 10 bin. Eğer özür dilemezlerse daha binlerce site çökerteceğiz." diye konuştu.


Daha önceden benzer bir durumda binlerce Danimarka mahreçli siteyi çökerttiklerini belirten Bay Kayıp, "Aynı akıbeti şimdi İsveç yaşamaktadır. Hiç kimsenin Peygamberimiz ve dinimizle alay etmeye hakkı yoktur. Bizim dinimiz böyle hakaretleri şiddetle yasaklamıştır. Bu güne kadar her zaman batı uygarlıkları dinimize ve peygamberimize karşı birçok hakaretlerde bulundular. Tepkimizi bu hakaretleri yayınlayanların Internet sitelerini çökerterek gösteriyoruz." açıklamasını yaptı.

Hackerlerin; çökerttikleri siteleri ziyaret edenler karşılarında ''ilahi eşliğinde Kur'an-ı Kerim okuyan küçük bir çocuğun resmini ve 'Ümmet uyuyor sanma İsveç, savaş yeni başladı'' gibi ifadelerin içerdiği bir kutucukla karşılaşıyor.

Ayrıca Hackerler, olumsuz yayın yapan uygunsuz içerikli sitelerin adreslerini [email protected] maillere bildirmeleri durumunda yapılacak inceleme sonunda onaylanırsa operasyon başlatıp çökertileceğini belirtti.


Kaynak: Zaman
 

fetih

New member
YASİN


Âyet 8: Biz, onların boyunlarına, çenelerine kadar lâleler geçirdik. Burunları (kafaları) yukarı kalkıktır.

Âyet 9: Önlerinden ve arkalarından bir set çektik. Onları salıverdik artık (Baksalar da görmezler.)

Âyet 10: İnzâr etsen de, etmesen de onlar için musavidir, (çünkü) inanmazlar.

Âyet 11: Sen ancak, zikre uyanı, Rahman'a gayben haşyet duyanı inzar et. İşte onu, hem bir mağfıretle ve ecr-i kerimle müjdele.
 
Üst